Mechanika, Elektryka – Bronisze – Auto Jaksa

Postprzez Dortann » 11 lip 2008, 09:53

Panowie, ochłońcie.
A Tobie, aa, proponuje na drugi raz porozmawiać z Jaksą jak coś Ci się nie spodobało, bo to najlepszy sposób. Niestety jak Ty nie porozmawiasz z Jaksą i nie wyłożysz mu, że coś Ci się nie podoba, to nikt za Ciebie tego nie zrobi. Jestem przekonany, że byście się dogadali i nie byłoby problemu a tak, to niepotrzebnie wylewasz swoje żale na forum.
Madzia i Misiek to zgrana para.
Forumowicz
 
Od: 27 maja 2007, 16:03
Posty: 237
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 diesel kombi

Postprzez rexwolf » 14 lip 2008, 20:41

kalibracja wtryskow? Jaksa ma przyrzad do sprawdzenia dawek i czasów otwarcia wtrysków 2 sprężynowych?I reguluje je podkładkami?
UPS mowa o 6 a nie ditd
Forumowicz
 
Od: 3 sie 2006, 14:55
Posty: 134
Skąd: warszawa
Auto: 323F 2.0 DITD z IV 1999r.

Postprzez Pawnik » 14 lip 2008, 21:17

rexwolf napisał(a):Jaksa ma przyrzad do sprawdzenia dawek i czasów otwarcia wtrysków 2 sprężynowych?

tak, laptopa i kabelek <lol>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 mar 2007, 21:45
Posty: 580 (0/1)
Auto: Mazda 6 Kombi MZR-CD 136 PS

Postprzez maniek8011 » 14 lip 2008, 22:15

rexwolf napisał(a):kalibracja wtryskow? Jaksa ma przyrzad do sprawdzenia dawek i czasów otwarcia wtrysków 2 sprężynowych?
a jaki to przyrząd
Lubie mazde i nią jezdze...
Forumowicz
 
Od: 7 lip 2008, 20:43
Posty: 30
Skąd: warszawa
Auto: M 6 GG 136KM/GF2.0 FS 115KM

Postprzez malkolm2 » 15 lip 2008, 14:00

nailz napisał(a):Zdecydowanie wyższa oznacza 1200 pln wiecej w ASO dokładnie Auto-Księżyno na ul.Liwskiej 2 w Warszawie

sprawdzałem kiedyś ceny w ASO w Lublinie i u Jaksy, faktycznie były o wiele niższe, na rozrządzie z pompą około 600 zł. lecz my na Podkarpaciu na szczęście mamy Wieśka i tym sposobem zaoszczędziłem następne około 500 zł, no i jest o wiele bliżej, pozdrawiam wszystkich zagorzałych mazdowiczów :D
Forumowicz
 
Od: 4 mar 2008, 22:18
Posty: 461
Skąd: Leżajsk
Auto: 626GF 2,0DiTD 1998, Astra II

Postprzez zoltrix » 18 lip 2008, 15:28

Kolejny zadowolony klient ;) Mila i fachowa obsluga...
Niestety niebawem szykuje sie kolejna tym razem kosztowna wizyta :| (kolo 2M + sprzeglo :( )
Rowniez polecam kalibracje wtryskow – silnik rzeczywiscie pracuje ciszej, rowniej i jakby dostla kilka koni gratis :P
[url]http://www.rajskiesiedlisko.pl[/url] | Agroturystyka
Forumowicz
 
Od: 14 sty 2008, 20:09
Posty: 123
Skąd: Poznań
Auto: Mazda 6 GH 2.0 RF-7J

Postprzez JJMJ » 21 lip 2008, 00:10

Witam,
w piątek stawiłem się na umówione spotkanie w warsztacie w Broniszch.
Spędziłem w tym warsztacie ok 4 godzin (dobrze ze miałem kanapki) ze swoim autkiem :
MAZDA 626 GF 2.0 Diesel

Co zostało zrobione :
Pasek rozrządu – komplet
Wszystkie filtry
Oleje (te co potrzeba)
Czyszczenie przednich tarcz.
+ Pełny przegląd samochodu

Co zostało DO zrobienia – hamulce przód i tył.

I teraz podsumowanie :
Panowie z warsztatu wzięli samochód w obroty, dokładnie przejrzeli całe autko, powiedzieli mi co robią, co mam zrobić, co należy zrobić i za jaki czas.
Najbardziej zaskoczyło mnie – że przy każdym rozkręceniu śrubki, była ona sprawdzana i czyszczona – szok. Po pracy nie pozostawili po sobie ŻADNYCH zanieczyszczeń, zabrudzeń – po prostu wsiadam do auta w takim stanie w jakim oddałem.
Po przeglądzie – jeszcze lepiej mruczy mój "traktorek"
NA KONIEC – BĘDĘ UPIERDLIWYM KLIENTEM TEGO WARSZTATU – CHYBA ZE p.JAREK WYWIESI NA BRAMIE SZYLD ŻE MNIE NIE PRZYJMIE.
Nie ma już takich serwisów.

GORĄCO POLECAM WSZYSTKIM – 120% zadowolenia.

JJMJ
Sprzedam chłodnicę od klimatyzacji dla mazdy 626 GF/GW
----------------------------------------------------------------------
Właściciel : MAZDY 626 GF – ładny kolorek
poprzednio : TOYOTA CARINA II 2.0 D – Najlepszy samochód świata
----------------------------------------------------------------------
http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.ph ... 42#1001742
Początkujący
 
Od: 12 cze 2008, 16:22
Posty: 7
Skąd: POLSKA
Auto: TOYOTA CARINA II 2.0 D

Postprzez slav » 26 lip 2008, 23:36

ktoras juz z rzedu naprawa i jak zawsze pozostaje tylko jedno :)
pochwalic i podziekowac za swietna i pelna poswiecen robote ,
auto stare ale po serwisowaniu w auto jaksa sprawne jak nowe :)
wielkie podziekowania dla michala ,piotrka i oczywiscie jarka , sorki i jeszcze dla nowego kolegi ktorego imienia nie pamietam <lol>
dziekuje panowie :)
Forumowicz
 
Od: 29 maja 2005, 23:38
Posty: 1137
Skąd: WLKP
Auto: rozne

Postprzez Mruw » 5 sie 2008, 00:38

Ja jako klient z natury nieufny i drażliwy po dwóch wizytach w AutoJaksa (rozrząd + olej) jestem (puk, puk, puk) pozytywnie zaskoczony. Robota idzie im szybko, konkretnie i za ustaloną wcześniej stawkę. Co do rabatów się nie wypowiem, bo jeszcze nie starczylo mi "śmiałości", ale w odniesieniu do prognozowanych kosztów w ASO, była znacząca dla mnie różnica in plus ;)

Najważniejsze że po przejechaniu 5 000 km wszystko gra jak trza <jupi>

P.S. Pan Jarek nie skąpi dobrej rady, choć czasem trzeba ją troszkę z niego "powyciągać"
<prosze>
Początkujący
 
Od: 8 lut 2008, 23:11
Posty: 26
Skąd: W-wa
Auto: M6 2.0 '03 GY L/F
PREMACY 1.8 '99

Postprzez JJMJ » 11 sie 2008, 09:20

Witam Ponownie,
i znowu (zaplanowana) wizyta w AutoJaksa w Broniszach.
Tym razem do zrobienia : komplet hamulce (przód i tył) + klimatyzacja.

Panowie z Serwisu w Broniszach o nazwie AutoJaksa zrobili mojej trzeciej kobiecie o nazwie MAZDA 626 "wyjątkowo dobrze" a na dodatek p. Jarek jeszcze ją "delikatnie dopieścił" :). Samochodzik jest bardzo zadowolony i niesamowicie usatysfakcjonowany z obsługi.
(Tylko nie gonić mnie z łyżką do opono – to opinia mojej MAZDY)
Masę cennych uwag uzyskałem siedząc w serwisie i przy okazji zobaczyłem jak inne serwisy mogą spiep..$%#@#$ hamulce. Całe szczęście nie w moim autku.

Hamulce – super o wiele lepiej niż poprzednio,
Klima – bardzo dobrze się sprawuje – również lepiej niż poprzednio

Kolejna pochwała za kawał dobrej i solidnej roboty.
Pozdrawiam
JJMJ

PS
P. Jarku bardzo proszę o żarówki H7 ;)
Sprzedam chłodnicę od klimatyzacji dla mazdy 626 GF/GW
----------------------------------------------------------------------
Właściciel : MAZDY 626 GF – ładny kolorek
poprzednio : TOYOTA CARINA II 2.0 D – Najlepszy samochód świata
----------------------------------------------------------------------
http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.ph ... 42#1001742
Początkujący
 
Od: 12 cze 2008, 16:22
Posty: 7
Skąd: POLSKA
Auto: TOYOTA CARINA II 2.0 D

Postprzez volf31 » 12 sie 2008, 11:05

Witam
Wizyta z doskoku u Pana Jarka w dniu wczorajszym z świecącymi kontrolkami TCS i Check Engine – jestem pod wielkim wrażeniem – komplet aut na podnośnikach a i dla mnie wystarczyło czasu a dokladnie 10 min bo tyle wystarczyło aby zdiagnozować błędy, znaleźć usterkę i dokonać naprawy za naprawdę symboliczną kwotę.
WIELKIE DZIĘKI
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 maja 2008, 14:36
Posty: 96 (1/1)
Skąd: Piaseczno
Auto: 6 2.0 MZR-CD 136KM 2004 GY
121 (B) 50KM 2001

Postprzez Rafila » 16 sie 2008, 19:45

Witam
I ja w ostatnim czasie miałem okazję byc klientem wrasztatu Pana Jarka. W mojej M6 padł silnik. Uzgodnilismy szczegóły telefonicznie i ruszyłem w 500 km podróż z autem na lawecie. Odebrałem samochód w wyznaczonym terminie – wszystko zrobione zgodnie z ustaleniami (nawet kluczyk dorobiłem). Powrót do domu potraktowany jako test – wynik pozytywny. Dobrze, że mam znajomych pod Warszawą bo mogę połączyc przyjemne (odwiedzinki) z pożytecznym (przegląd samochodu). Nastepny przegląd tez w Broniszach. Polecam
P.S. Ceny przyzwoite, a biorąc pod uwagę znajomośc tematu i dobrze wykonaną pracę to "wieczna promocja".
Początkujący
 
Od: 8 lut 2008, 09:46
Posty: 8
Skąd: Lubań
Auto: Mazda 6, MZR-CD, 136KM, 2003r

Postprzez Jaksa » 16 sie 2008, 20:10

Rafila napisał(a):Ceny przyzwoite, a biorąc pod uwagę znajomośc tematu i dobrze wykonaną pracę to "wieczna promocja".
W promocji zabieramy tez haki holownicze ;) ;) <lol> ( musze sie zebrac i wysłac ale ciągle zapominam )
Mev napisał(a):Niech to Żona Jarka przeczyta
Moja slubna siedzi tylko na forach tanecznych wiec spoko ;) <lol> Pozdrawiam wszystkich.
Serwis Mazdy Warszawa ( specjalizacja mazda nie mylić z autoryzacją :) ) http://www.autojaksa.com.pl
Nowy adres : Piaseczno ul. Sękocinska 19 ZAPRASZAMY
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2004, 23:46
Posty: 7848 (2/7)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 2017 GL 2.2 SKY-D/6 2.5 BP 2019 / Mazda 3 BP 2019 .2.0 122KM

Postprzez Yapa » 17 sie 2008, 01:56

Ja jak zobaczyłem numer telefonu pana Jarka to już wiedziałem, że mogę kupować Mazdę, bo jakby co to jest miłośnik marki i fachowiec, który będzie mi ją naprawiał :) na razie tylko wymieniałem u Jaksy olej, ale mam zamiar pojeździć jeszcze więc na pewno coś się znajdzie :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 gru 2007, 16:39
Posty: 527
Skąd: Olsztyn
Auto: GG SportKombi MZR-CD 2003 121 KM

Postprzez Jaksa » 22 sie 2008, 00:29

Yapa napisał(a):Ja jak zobaczyłem numer telefonu pana Jarka to już wiedziałem, że mogę kupować Mazdę,
Numer był wybierany dokładnie pod mazdę , panienka u operatora dziwiła sie ze akurat taki ma byc ( duzo ludzi wtedy placiło sporo kasy za złote numery ja zapłacilem 5 dych za zmianę numeru i mam taki jaki chciałem <lol> )
Serwis Mazdy Warszawa ( specjalizacja mazda nie mylić z autoryzacją :) ) http://www.autojaksa.com.pl
Nowy adres : Piaseczno ul. Sękocinska 19 ZAPRASZAMY
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2004, 23:46
Posty: 7848 (2/7)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 2017 GL 2.2 SKY-D/6 2.5 BP 2019 / Mazda 3 BP 2019 .2.0 122KM

Postprzez Mirek » 28 sie 2008, 19:29

nigdy u Jaksy w warsztacie nie byłem (chociażby z racji odległości) i nigdy też nie zabierałem głosu wcześniej w tym temacie, ale czasem go przeglądam z ciekawości i stwierdziłem że jednak napiszę kilka słów, nie na temat cen, nie na temat poprawnych czy niepoprawnych diagnoz (choć jak pisałem wcześniej czytam ten temat od czasu do czasu, może nie od deski do deski ale wyrywkowo i raczej widuję pozytywne opinie) ale na temat samego podejścia do człowieka. Mniej więcej rok temu miałem dość poważny problem ze swoją F-ką, zadzwoniłem po poradę a nie żeby umówić się na spotkanie. Bardzo spodobało mi się to że nie tylko nie zostałem potraktowany jako ktoś kto nie przyniesie zysku więc nie ma o czym z nim gadać, ale wręcz przeciwnie uzyskałem kilka ciekawych wskazówek i porad jak się za całe przedsięwzięcie zabrać, gdzie są najczęściej spotykane usterki, od czego zacząć itd. itp.
Jeśli o mnie chodzi to widzę tutaj człowieka z pasją który robi to co lubi i nie musi za każdą swoją minutę dostać należnego honorarium, innymi słowy człowieka chętnego do pomocy.
Z tego miejsca chciałem bardzo serdecznie podziękować za poświęcone mi wówczas kilkanaście minut :) auto ma się dobrze, również dzięki Pańskim radom :)

PS. i zaproponować zmianę nicku na Dr. Jaksa ;)

Pozdrawiam serdecznie
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 kwi 2007, 22:55
Posty: 1404 (1/22)
Skąd: Żywiec / Kraków
Auto: Mazda 3 BM '14 / 3 BL '09 / 6 GG '02
były:
Mazda 6 GY '03 / 323F BA '96 / 323F BG '92 / 626 GD '89

Postprzez Mev » 28 sie 2008, 20:12

Mirek – ja chyba jakiś czas temu pisałem o dokładnie takiej samej sytuacji, która spotkała mnie :)

A jak nie pisałem to piszę teraz :) Zepsuł mi się w zeszłym roku Xedos i nikt w Pile nie wiedział co mogło się stać, a Jarek w ciągu no nie wiem 15 minut tylko po moim telefonicznym i dosyć lakonicznym opisaniu usterki powiedział co jest przyczyną – porada okazała się oczywiście słuszna i auto dwa dni później już normalnie śmigało :)

To się ceni :)

Najlepszą reklamą są ponoć zadowoleni klienci :) I ja na kolejny "duży" przegląd pojadę właśnie do Jarka, mimo iż mam daleko to wiem, że warto :)
f*ck
Forumowicz
 
Od: 7 sie 2005, 14:16
Posty: 5791 (0/3)
Skąd: Piła
Auto: Mercedes CLS '18
Range Rover Sport
Fiat 500

Postprzez P0L4K » 29 sie 2008, 22:18

Mirek napisał(a):Dr. Jaksa oczko

był już kiedyś taki pomysł <lol>
baaaa nawet był projekt, żeby wydrukować facjatę Jarka – przykładamy wtedy do silnika i samochód się sam naprawia hihi
Główno-dowodzący LOŻY VIP'ów
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 sie 2004, 12:23
Posty: 1124
Skąd: Warszawa
Auto: Passat B7

Postprzez xwymiar » 1 wrz 2008, 11:37

Hejka,
Coby oddać należną pochwałę serwisowi AutoJaksa dopiszę tu także swoję spostrzeżenia. Od jakiegoś czasu mieszkam w Warszawie i gdy kupiłem swoją Mazdę szukałem serwisu, któremu oddam, w razie potrzeby moje autko w opiekę. Pierwszy serwis (nie Jaksa) okazał się całkiem ok, jednak komunikacja z tymi ludźmi ograniczała się do wylistowania rzeczy do zrobienia, a później wyceny i zapłaty – i do widzenia. Poza tym mój brat – też ma Madzię – miał z nimi nieprzyjemną sytuację po wykonanej 'naprawie'. Pomyślałem sobie, że z opiekunem mojego autka chciałbym mieć lepszy kontakt i szukałem dalej. Trafiłem na tym forum na temat Auto Jaksa i postanowiłem spróbować.
Nie miałem do tej pory jakichś strasznych awarii, ale u 'Jaksy' wymieniłej już klocki hamulcowe, czujnik ABS'u i piastę i jestem bardzo zadowolony. Za każdym razem mogłem zapytać o co chcę i otrzymałem konkretną i rzeczową odpowiedź. Nikt nie patrzył na mnie jak na oszołoma, który chce wyciągnąć jakieś supertajne informacje. Czasami człowiek chciałby się poprostu zorientować w sytuacji, aby np. zaplanować sobie wydatki.
Badzo polecam ten serwis, ponieważ korzystając z jego usług czuję, że mój samochód jest w dobrych rękach, co potwierdzają wykonane już prace i że w razie awarii mogę zgłosić się do sprawdzonych fachowców, którzy będą wiedzieć co robią.
marcin
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 24 lis 2007, 13:02
Posty: 14
Skąd: Nowe Miasto nad Pilicą/Warszawa
Auto: Mazda 323f BJ 2002 1.6

Postprzez minimal » 8 wrz 2008, 11:26

Mam za soba pierwsza wizyte w Broniszach. Nastepna za 10k. Nie bede sie rozwodzil nad jakoscia uslug napisze tylko ze do czasu kiedy nie pojechalem do Jaksy za wzorcowy warsztat mialem ProCar w Jankach do ktorego jezdzilem ze swoim Volvo.

Pozdrowiania dla zespolu i mam nadzieje ze nie siadziecie na laurach. Dziekuje za potwierdzenie przebiegu i glupiego – zdawaloby sie – dynksa na kierownice ktorego brak mocno mnie swedzial ;)

ps. hmm mialem kiedys konto na tym forum. od paru lat sie nie logowalem i jak widze wyparowalo. no coz. szit hepens.
Tankując na BP zbroisz Rosję
Początkujący
 
Od: 8 wrz 2008, 10:52
Posty: 7
Skąd: Serock
Auto: Mazda 6 Extensive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki