Jaki zakład ubezpieczeń wybrać ? Jaki polecacie ?

Zagadnienia prawne i porady w różnych sytuacjach drogowych.

Postprzez noucamp » 21 sty 2010, 21:58

paaawel5 napisał(a):noucamp któremu wyszło 70% na OC z info od ubezpieczyciela zeby nie dodawać sobie innych zniżek do OC
(sorki jeśli wyszło mało czytelnie i zrozumiale) język

sąsiad jest przedstawicielem i ubezpiecza. Wpadł do mnie i powiedział że mieszkanie jest u nich ubezpieczone i w związku z tym mam OC taniej o -10%. Wyliczył i powiedział 420 zł, w sumę mnie nie obchodziło to czy mnie robi w konia czy nie skoro mam o połowę taniej niż w PZU. Nie znam się na tym poza tym :) jakbym miał AC pewnie bym się zainteresował jak to wygląda
GO BIG OR GO HOME
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 wrz 2007, 14:27
Posty: 1619
Skąd: Gdańsk
Auto: Silvia power :*

Postprzez paaawel5 » 23 sty 2010, 00:22

oczywiście kolego nie ważne jakimi srodkami i co mówia agenci dla nas ważne aby jak najtaniej :)

napisałem tylko dla informacji bo jak pracowałem nieraz przychodzili do mnie ludzie w wieku 60 l i wiecej i mówia panie ja mam w Warcie/pzu/.... 70% – no u mnie pan ma 80% odp (wiadomo trzeba było klienta zatrzymać) tyle ze w OC miał 60% bo wiecej nie można(tyle można przenieśc z firmy do firmy) reszte dawałem marketingowych zniżek ;) i sie koles cieszył – takie małe kłamstewko wszystkich agentów/brockerów :]
pozdr
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lis 2008, 21:04
Posty: 268 (1/0)
Skąd: Dln Śląsk
Auto: Xedos 6 2.0 v6 98r.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy Opinie i Poradniki