Wyjaśnienia i to co mi sie nie podoba w klubie

Zapisy, wydarzenia, akcje społeczne i konkursy, czyli społeczność MazdaSpeed w akcji.

Postprzez Grzyby » 22 maja 2007, 10:07

brii napisał(a):Wiem, że mimo tego, że wszystkie problemy związen z założeniem stowarzyszenia zostaną rozwiązne to i tak nie będziecie chcieli go założyć... Sami dobrze wiecie dlaczego

wiesz co brii? po tobie się takich tekstów nie spodziewałem.

NIE, JA KUTFA NIE IWEM DLACZEGO !!!!
WYJAŚNIJ MI ŁASKAWIE BO MNIE ZARAZ SZLAG TRAFI <killer>
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez Pit » 22 maja 2007, 10:13

Pomroczność jasna <lol>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez Jacol » 22 maja 2007, 10:14

już nie wiem który temat czytać :|
Mmm... Przy 3 tysiączkach brzmi jak 50Cent, wygląda jak Pussy Cat Dolls, a jeździ jak The Game na osiemnastu calach... with evil gas from the bottom of hell... buahahaha... n2o
Best ET 1/4: 14.8s (Czaplinek '12) Best RT: 0,123s (Czaplinek '12)

Moja Madzia ;)
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2006, 14:05
Posty: 3458 (1/2)
Skąd: Włocławek, Lubień Kujawski
Auto: MX-3 '91 KL-ZEn
M6 '04 L3

Postprzez dunia » 22 maja 2007, 10:14

m4rcin napisał(a):Co do rejestracji klubu znalazłem coś takiego

to wydrukuj to sobie i porozmawiaj na ten temat z prawnikiem, jak to wygląda. Ludzie czy jak brakuje wam argumentów w zamieszaniu to zabieracie się za coś takiego?!
Co ty myślisz, że gdyby było tak pięknie po założeniu Stowarzyszenia to by go nie było? zastanów się......
Myślisz, że otworzy sie worek z kasą?
A może powiedz mi proszę jakie korzyści REALNE widzisz po założeniu Stowarzyszenia. Bardzo Cię o to proszę.....
A jeśli chcesz pogadać na ten temat z prawnikiem to dam ci namiar...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 cze 2006, 15:36
Posty: 454
Skąd: warszawa/nowy sącz
Auto: 323 f (BA) 2,0 V6

Postprzez brii » 22 maja 2007, 10:29

Grzyby napisał(a):wiesz co brii? po tobie się takich tekstów nie spodziewałem.

NIE, JA KUTFA NIE IWEM DLACZEGO
WYJAŚNIJ MI ŁASKAWIE BO MNIE ZARAZ SZLAG TRAFI

Mnie też trafia <killer>
1. Mówicie o tym, że nikt nie ma nic do ukrycia, to po co tajne forum?? Mogłoby być forum które inni mogą tylko przeglądać.
2. Stowarzyszenie zapewni pełną jasność wszystkiego, co wydaje mi się, że nie jest wszystkim na rękę bo tworzycie problemy które, łatwo można rozwiązać przy zakładaniu stowarzysznia.
3. Wkurza mnie "równość" – napisane nie raz było, że wszyscy mają wpłacić kasę na zlot przed zlotem, w przeciwnym wypadku nie zostaną wpuszczeni. I co? I nic – nikt nic nie sprawdzał ludzie wpłacali na miejscu, co najciekawsze robili tak żółci... Dobry przykład z góry

Grzyby – do Ciebie osobiście nic nie mam, bo Stary poczciwy prawdziwek z Ciebie, ale cała ta sytuacja wyprowadza mnie już z równowagi
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8962 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez dunia » 22 maja 2007, 10:37

brii napisał(a):po co tajne forum

to juz zostało wyjaśnione


brii napisał(a):Stowarzyszenie zapewni pełną jasność wszystkiego

akurat, tak jak Fundacje....


brii napisał(a):co najciekawsze robili tak żółci... Dobry przykład z góry

to może ty mi w końcu powiesz dlaczego to jest tak generalizowane....ja zawsze wszystko opłacałam zgodnie z terminem, i co? i to że też jestem pociągnięta do odpowiedzialności zbiorowej? Żartujesz.
Bardzo cię proszę udowodnij mi że nie zapłaciłam za cokolwiek w tym klubie a potem generalizuj. Z całym szacunkiem.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 cze 2006, 15:36
Posty: 454
Skąd: warszawa/nowy sącz
Auto: 323 f (BA) 2,0 V6

Postprzez m4rcin » 22 maja 2007, 10:38

dunia napisał(a):to wydrukuj to sobie i porozmawiaj na ten temat z prawnikiem, jak to wygląda. Ludzie czy jak brakuje wam argumentów w zamieszaniu to zabieracie się za coś takiego?!

dunia dałem linka, żeby każdy mógł sobie przecztać co i jak. Bez żadnego komentarza, więc co na mnie siadasz?
dunia napisał(a):powiedz mi proszę jakie korzyści REALNE widzisz po założeniu Stowarzyszenia

Porządek!!!
Im dłużej czytam ten temat i słucham grona wzajemnej adoracji, coraz bardziej robi mi się niedobrze. Sam może nie jestem bez winy i niepodstawnie oskarżyłem Globy`ego (chociaż jak sam napisał gadał różne głupoty, że to pije za klubowe itp.itd.) ale resztę podtrzymuję.
Tak czy inaczej ciężko jest prowadzić dyskusję jeżeli posty są cięte (SimoneuS, mbmaster, zAgatka), co chwila pojawia się OT, a osobę z mocnymi argumentami miesza się z błotem (tu Grzyb, zapewne po raz kolejny wyskoczy z Globy`m sprzed 9 stron) bo nie ma "klubowicza".
Ta dyskusja (a z tego co widzę monolog) nie ma sensu.
Bez odbioru.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2005, 21:51
Posty: 636
Skąd: 52.259°N 21.020°E
Auto: TT

Postprzez dunia » 22 maja 2007, 10:38

i jeszcze jedno...naprawdę nie zdajesz sobie sprawy jakie przekręty chodzą w tego typu organizacjach :|
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 cze 2006, 15:36
Posty: 454
Skąd: warszawa/nowy sącz
Auto: 323 f (BA) 2,0 V6

Postprzez nemi » 22 maja 2007, 10:38

brii napisał(a):3. Wkurza mnie "równość" – napisane nie raz było, że wszyscy mają wpłacić kasę na zlot przed zlotem, w przeciwnym wypadku nie zostaną wpuszczeni. I co? I nic – nikt nic nie sprawdzał ludzie wpłacali na miejscu, co najciekawsze robili tak żółci... Dobry przykład z góry

W tym miejscu niepotrzebny jest taki radykalizm i są różne sytuacje... Czasem ludzie się decydują w ostatniej chwili, więc lepiej jeśli będą niż ma ich zabraknąć – nie jesteśmy przecież bezdusznym urzędem skarbowym czy podobną instytucją.
Sam byłem w podobnej sytuacji – byłem przekonany na 100%, że nie będzie mnie w Rykach, ale wieczorem zdecydowałem się podjechać na godzinkę czy półtorej (wtedy, kiedy dachowała Viola). Nie wjechałem na lotnisko, nikt za mnie niczego nie zapłacił toteż ja równiez za nic nie zapłaciłem.
Ale gdybym się zdecydował kilka godzin wcześniej, chciał wjechać na lotnisko, chciał normalnie za to zapłacić, to miałbym stanąć pod bramą i czekać aż impreza się przeniesie do hotelu?

Także wszystko jest dla nas i w wyjątkowych sytuacjach powinno się na to pozwalać...
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 14:20
Posty: 7476 (100/270)

Postprzez m4rcin » 22 maja 2007, 10:40

dunia napisał(a):naprawdę nie zdajesz sobie sprawy jakie przekręty chodzą w tego typu organizacjach

I wszystko jasne. Dziękuję.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2005, 21:51
Posty: 636
Skąd: 52.259°N 21.020°E
Auto: TT

Postprzez Grzyby » 22 maja 2007, 10:42

brii napisał(a):1. Mówicie o tym, że nikt nie ma nic do ukrycia, to po co tajne forum?? Mogłoby być forum które inni mogą tylko przeglądać

Misiu – czytałeś co pisał na ten temat ravo?
To ja jeszcze raz – nie zarzucaj nikomu że ma coś do ukrycia. Na tamtym forum są wrzucane tematy pod dyskusję czy wstepne ustalenia (np. cały temat przygotowań Konina odbył się właśnie tam – w oficjalnym temacie na forum ogólnym znalzły się efekty tamtych ustaleń).

brii napisał(a):Mogłoby być forum które inni mogą tylko przeglądać

powiedz mi po co? Żeby zaraz pojawiały się tematy zakładane przez takich którym coś w tamtych ustaleniach się nie podoba? Przecież widzisz jak to wygląda – nawet mając dostęp do dokumentów niektórzy potrafią przylepiać napisać że ktoś jest oszustem czy naciągaczem (czy wręcz złodziejem).


brii napisał(a):2. Stowarzyszenie zapewni pełną jasność wszystkiego, co wydaje mi się, że nie jest wszystkim na rękę

powiedz mi proszę co jest dla ciebie niejasne. Czy tematy finansowe? Może co innego?
brii – czytałeś ten/te wątki ?? Co konkretnie zmieni stowarzyszenie?
brii napisał(a):3. Wkurza mnie "równość" – napisane nie raz było, że wszyscy mają wpłacić kasę na zlot przed zlotem, w przeciwnym wypadku nie zostaną wpuszczeni. I co? I nic – nikt nic nie sprawdzał ludzie wpłacali na miejscu, co najciekawsze robili tak żółci... Dobry przykład z góry

masz jeszcze jakieś przykłady równości?
Przecież wiesz doskonale że są osoby które decydują się (z takich czy innych powodów) na przyjazd w ostatniej chwili. I co z nimi zrobisz w takiej sytuacji? Staniesz przed taką osobą twarzą w twarz i powiesz – sorry ale nie wpuszczę cię/was. Nie zapłaciliście w terminie a teraz już za późno?
Zrobiłbyś to?

Szczerze powiedziawszy mało brakowało żebym przyjechał do Konina w ostatniej chwili (jeszcze w piątek przed zlotem nad tym myślałem). I wiesz co ci powiem?
Żal mi że nie byłem – naprawdę.
Z drugiej strony po prostu [tiiit] cieszę się że się z Wami nie spotkałem – nie byłoby mi teraz przyjemnie słysząc że jestem równiejszy (bo z różnych powodów mogłem przyjechać w ostatniej chwili).

przykre
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez dunia » 22 maja 2007, 10:45

m4rcin napisał(a):więc co na mnie siadasz
Nie chciałam abyś w ten sposób to odebrał, poprostu sto razy piszę jak to się ma do rzeczywistości a nikt nie potrafi sie do tego logicznie odnieść. Naprawdę wynajmijcie prwnika który się tym zajmie i będzie wiadomo co i jak. Bo ja już nie mam siły tłumaczyć.

Powiedz mi o jaki porządek ci chodzi..o zarząd, który po czasie jak się stanie niewygodny bo nie zatwierdzi paru pomysłów zostanie nazwany

m4rcin napisał(a):słucham grona wzajemnej adoracji



m4rcin napisał(a):Tak czy inaczej ciężko jest prowadzić dyskusję jeżeli posty są cięte

a co to ma do Stowarzyszenia? chcesz to zapisać w statusie? pod jakim paragrafem?


m4rcin napisał(a):nie ma "klubowicza".

ale to właśnie jest różnica pomiędzy forumowiczem a klubowiczem.

Marcin, naprawdę chętnie podyskutuję na ten temat....ale na poziomie, bardzo cię proszę. Nie mam zamiaru nikogo obrażać i w tym momencie czy będziecie Klubem, Stowarzyszeniem czy caritasem naprawdę mnie nie obchodzi. Kwesti a wtym że dowiadywałam się o wszystkie możliwe za i przeciw i mogę się tym podzielić....
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 cze 2006, 15:36
Posty: 454
Skąd: warszawa/nowy sącz
Auto: 323 f (BA) 2,0 V6

Postprzez Grzyby » 22 maja 2007, 10:47

m4rcin napisał(a):osobę z mocnymi argumentami miesza się z błotem (tu Grzyb, zapewne po raz kolejny wyskoczy z Globy`m sprzed 9 stron) bo nie ma "klubowicza".

nie , nie wyskoczę.

Powiedz tylko jakie są te mocne argumenty bo jakoś nigdzie ich nie widać.

m4rcin napisał(a):Im dłużej czytam ten temat i słucham grona wzajemnej adoracji, coraz bardziej robi mi się niedobrze

Mnie robi się niedobrze na sam widok postów ludzi twojego pokroju.
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez brii » 22 maja 2007, 10:48

To po co ustalacie restrykcyjne zasady i straszycie ludzi, że nie zostaną wpuszczeni jak nie zpałacą wcześniej??
Nie wiem dlaczego tak ostro odpowiadacie – nikogo nie oczerniłem i o nikim nie powiedziałem nic złego, napisałem tylko co mi się nie podoba...
Co do jasności – nie pamiętam już kto, ale ktoś poprosił ravo, żeby pokazał dokumenty, a on na to, że tego nie zrobi bo nie :|
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8962 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez dunia » 22 maja 2007, 10:49

m4rcin napisał(a):dunia napisał:
naprawdę nie zdajesz sobie sprawy jakie przekręty chodzą w tego typu organizacjach

I wszystko jasne. Dziękuję.
_________________



dlatego mówię, że to nie ma sensu.
Poza tym teraz klubowicze mogą domagać się, krzyczeć, wyzywać itd. a w przypadku Stowarzyszenia Zarząd poddaje gotowe projekty pod dyskusję we własnym gronie i na tym temat się kończy.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 cze 2006, 15:36
Posty: 454
Skąd: warszawa/nowy sącz
Auto: 323 f (BA) 2,0 V6

Postprzez Violetka » 22 maja 2007, 10:52

brii napisał(a):Sami dobrze wiecie dlaczego

brii i tym uległeś temu idiotyzmowi? ale co mamy wiedzieć?
brii napisał(a):tajne forum

brii to też już było pisane
Forum Koordynatorów zostało założone na wniosek Piotrusia
fakt, byliśmy za tym ponieważ
1. miały tam padać ustalenia, które tak na prawdę służą niespodziankom dla Was
czy coś złego jest w tym, że Koordynatorzy chcą miło zaskoczyć klubowiczów np. właśnie niespodzianką na zlocie? jak mamy to ustalać skoro jesteśmy porozrzucani, za pomocą telefonów – a kto za to zapłaci? klub?
1. nie musimy wywlekać naszych brudów pomiędzy klubowiczów, a co właśnie zostało złamane i ciekawa jestem jakie skutki przyniesie...
brii napisał(a):bo tworzycie problemy które, łatwo można rozwiązać przy zakładaniu stowarzysznia.

brii, ale nie myśl o problemach teraz, tylko tych co mogą być później...bo głównie to jest na nie...konsekwencje jakie możemy ponieść z tego tytułu
brii napisał(a):ludzie wpłacali na miejscu, co najciekawsze robili tak żółci... Dobry przykład z góry

brii ja już pisałam – klub wisiał mi kaskę za przesyłkę flagi, którą dostałam od Ciebie (bo Pan KS choć miał dwie i nie mógł mi przysłać jednej na trzy dni tak, jak Ty bo "to są jego flagi") więc skąd miałaby być wpłata ode mnie? czy jest sens robić przelew na 10zł kiedy Globy jest na miejscu? ale dla świętego spokoju, aby ktoś się od..... wpłaciłam tę zawrotną kwotę na konto Klubowe <lol>, a to, że nie wiedziałam do samego końca czy będę to już inna sprawa, moja prywatna
ponadto, czy to źle, że jednak ktoś "nadwyręża" się i jednak daje szansę wjechać na zlot komuś, kto dowiedział się o nim dwa czy trzy dni przed? to jest tylko ukłon w ich stronę i nie rozumiem czemu tak podchodzisz do tego. Czy gdybym ja nie wpisała się wątku o zlocie bo miałam w tym czasie np. wyjazd służbowy, a jednak przyjechałabym bo został odwołany, nie dałbyś zapłacić mi na miejscu czy komukolwiek innemu?
brii, proszę przemyśl to :)
Obrazek
Wiele trzeba mocy, by umieć żyć wiedząc, jak bardzo życie i niesprawiedliwość są z sobą złączone / Friedrich Wilhelm Nietsche

www.forumppp.com.pl Partnerstwo Publiczno – Prywatne (PPP) w Polsce
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 lut 2006, 17:46
Posty: 1322
Skąd: Warszawa
Auto: mx5 NA 1.6/miata 1.8

Postprzez Grzyby » 22 maja 2007, 10:54

brii napisał(a):Nie wiem dlaczego tak ostro odpowiadacie

możesz to tak odbierać mimo że tak nie jest – to wynika po prostu z tego że powoli mam zajmowanie się tym klubem w pupie.
Dziękuję słyszę jedynie od max 10 osób i nowych klubowiczów (a i to raczej rzadko) a zamiast uśmiechu ciągłe ale i pretensje nie wiadomo o co.
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez nemi » 22 maja 2007, 10:56

brii napisał(a):To po co ustalacie restrykcyjne zasady i straszycie ludzi, że nie zostaną wpuszczeni jak nie zpałacą wcześniej??

Oj nie ja ustalałem.

brii napisał(a):Nie wiem dlaczego tak ostro odpowiadacie – nikogo nie oczerniłem i o nikim nie powiedziałem nic złego, napisałem tylko co mi się nie podoba...

Ja nie odpowiedziałem ostro, tylko wypowiedziałem swoje zdanie i podałem własny przykład :)
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 14:20
Posty: 7476 (100/270)

Postprzez brii » 22 maja 2007, 10:59

Grzyby – też mi odeszły chęci robienia czegokolwiek dla klubu :|
Grzyby napisał(a):Dziękuję słyszę jedynie od max 10 osób i nowych klubowiczów (a i to raczej rzadko) a zamiast uśmiechu ciągłe ale i pretensje nie wiadomo o co.

Jak ja próbowałem coś robić, to też słyszałem tylko narzekania, że to źle, tamto niedobrze, ale nikt nie próbował nic poprawić, ani zaproponować, dlatego dałem sobie spokój

Zastanawia mnie tylko to, że złożyłem propozycję by w prosty i konkretny sposób uciąć temat finansów klubu i nikt nie zareagował :|
Ostatnio edytowano 22 maja 2007, 11:01 przez brii, łącznie edytowano 1 raz
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8962 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez Violetka » 22 maja 2007, 11:00

wicie co, a ja już nie piszę bo nasze wypowiedzi pokrywają się :P
Obrazek
Wiele trzeba mocy, by umieć żyć wiedząc, jak bardzo życie i niesprawiedliwość są z sobą złączone / Friedrich Wilhelm Nietsche

www.forumppp.com.pl Partnerstwo Publiczno – Prywatne (PPP) w Polsce
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 lut 2006, 17:46
Posty: 1322
Skąd: Warszawa
Auto: mx5 NA 1.6/miata 1.8

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Koordynatorzy, Zarząd