Co wam sie nie podoba w klubie?

Zapisy, wydarzenia, akcje społeczne i konkursy, czyli społeczność MazdaSpeed w akcji.

Postprzez Jerry » 21 maja 2007, 16:02

Olcia napisał(a):
Jerry napisał(a):i pi&^%$*&%$cie sobie tu ile wlezie

No właśnie tak to wszystko jest traktowane, po co się udzielać pisać pretensje, lepiej napisać że jest wszystko fajnie i mieć święty spokój.

Olka bo mnie w^%&^%wisz..........nie sądzisz ze temat w którym to zaczełyście nie był odpowiedni??
Czy to zbyt duzo dla Ciebie aby to zrozumieć??
Tu sobie pisz co Ci ślina na klawiature przyniesie,jeśli chcesz to moge nawet zmienić nazwe tematu na taki jaki zaproponujesz.
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Postprzez Pit » 21 maja 2007, 16:04

Olcia napisał(a):
Jerry napisał(a):i pi&^%$*&%$cie sobie tu ile wlezie

No właśnie tak to wszystko jest traktowane, po co się udzielać pisać pretensje, lepiej napisać że jest wszystko fajnie i mieć święty spokój.

...o czym dobitnie świadczy tytuł nowego posta wydzielonego z poprzedniego przez jakiegoś żółtego misia. Jest taki bezstronny, łagodny i niczego nie sugerujący. Zaiste oddaje idealny stosunek osoby go wydzielającej do nowych pomysłów i idei... <lol>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez Gość » 21 maja 2007, 16:06

Przestań się unosić... – Piotruś świetnie to ująłęś :]
Uznałam że był odpowiedni i nie będę tłumaczyc dlaczego bo sam powinieneś to zauważyć.
Gość
 

Postprzez Jerry » 21 maja 2007, 16:06

wygadajcie sie dowoli,temat podzieliłem ja i nie sadze aby było w tym coś złego.
Piotrek mozesz myśleć sobie co chcesz i o kim chcesz na mnie to zbytnio wrazenia nie robi i udaje Ci sie robić coraz wieksze zamieszanie :)
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Postprzez zAgatka » 21 maja 2007, 16:07

Sorry Ola ale musze to napisać

Jerry najlepiej to kogoś zastraszyć nie . . . Jestescie w tym świetni... Po prostu kosz prawda tak to załatwiacie...
Obrazek
Moja mazda to już tylko wspomnienie . . .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 mar 2006, 23:28
Posty: 166
Skąd: WarszaFka
Auto: 323F 1.6 :)

Postprzez Gość » 21 maja 2007, 16:08

Ktoś w końcu odważył się napisać co o wszystkim myśli (i tak napewno nie napisał wszystkiego) a Ty Jerry nazwyasz to "robieniem zamieszania"?? :| super, gratuluję...
Gość
 

Postprzez Jerry » 21 maja 2007, 16:08

zAgatka napisał(a):Jerry najlepiej to kogoś zastraszyć nie

ale kto tu kogoś straszy??
zAgatka napisał(a):Jestescie w tym świetni... Po prostu kosz prawda tak to załatwiacie...

masz problemy z oczami??Temat został podzielony a z mojej strony masz obietnice ze tamat nie zostanie zamknięty abyście mogli napisać co chcecie i o kim chcecie.
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Postprzez Jerry » 21 maja 2007, 16:10

Olcia napisał(a):a Ty Jerry nazwyasz to "robieniem zamieszania" super, gratuluję...

Tak bo było to w watku w którym Szymon rezygnował ze stanowiska a nie wyrazał pretensje.
Macie nowy temat tak jak pisałem moge zmienić jego nazwe i róbcie co chcecie
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Postprzez Pit » 21 maja 2007, 16:15

Jerry napisał(a):Piotrek mozesz myśleć sobie co chcesz i o kim chcesz na mnie to zbytnio wrazenia nie robi

...ale ja dyskusję z Tobą już zakończyłem ;)

Jerry napisał(a):...udaje Ci sie robić coraz wieksze zamieszanie :)

...wiem, że każde moje słowo tak właśnie odbierasz, no cóż, masz do tego prawo. Najlepszym wyjściem jest teraz każdy głos sprzeciwu, do kogokolwiek by nie należał, podpiąć pode mnie, no nie? <lol> ...ja już jestem poza tym i dopóki sytuacja na górze przestanie być męcząco nienormalna, jak to ma miejsce w tej chwili, nie mam zamiaru za bardzo się udzielać, przynajmniej makroskalowo...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez zAgatka » 21 maja 2007, 16:15

Tak Jerry ty nasz panie i władco.... Wszystko możesz co....
Obrazek
Moja mazda to już tylko wspomnienie . . .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 mar 2006, 23:28
Posty: 166
Skąd: WarszaFka
Auto: 323F 1.6 :)

Postprzez malutka » 21 maja 2007, 16:32

zAgatka napisał(a):A wyjaśniać nie zamierzam bo każdy wie o co chodzi tzn każdy kto jest wyżej ponad przeciętną społecznoscia klubu.

Olcia napisał(a):Nie chcę wypisywać konkretów – przytaczając myśl zAgatki – zainteresowani wiedzą o co chodzi.


Dziewczyny wybaczcie, ale jestem zdania ze w momencie kidy uwaza sie iz cos jest nie tak, trzeba o tym rozmawiac (pisac). Nie mozna stwierdzic ze "cos mi sie nie podoba, ale nie powiem co, zaintresowani wiedza o co chodzi" bo to prowadzi tylko do jeszcze wiekszych nieporozumien... Przeciez nikt nie jest wrozka, a domyslanie sie jest rzecza najgorsza... Bo mozna sie domyslic trafnie a mozna sie totalnie pomylic, co rodzi nowe konflikty... :|

zAgatka napisał(a):A co do żali pewnie, lepiej schować głowe w piasek i przytakiwac jak to jest wszystko fajnie organizowane jacy wszyscy są kochani i jak sie kochamy i dobrze bawimy w tym naszym bagienku. Najlepiej by było w ogóle nic nie pisać prawda ....– niech wszyscy myśla jak jest fajnie ten klub skonstruowany, i najlepiej żeby nikt nic nie wiedział.


Wlasnie nie-dlaczego nie mozecie napisac wprost: nie podoba mi sie to, to i jeszcze tamto?? Bo myslicie ze zaraz ktos to wywali do kosza? Czyli latwiej jest gadac w malym gronie ze klub sie pograza w bagnie, ale nie powiedziec ani slowa krytyki...?? To takie milczace przyzwolenie "a niech sie dzieje" Jestesmy doroslymi ludzmi wiec, chyba stac nas na szczera rozmowe??

Kurna, ile razy prosilam w watku warszawskim zebysmy pogadali, czy to na spocie czy wlasnie na forum, co sie komu nie podoba i co chcialby zmienic? Wiele. I czy ktos cos napisal.... A jednak widac po przyjezdzajacych ze nie zawsze im sie wszystko podoba...po atmosferze miedzy nami tez...

Wybaczcie ale ja nienawidze niedomowien i domyslania sie. Wole jak ktos mowi wprost, nawet jakby mial skrytykowac wszystko po calosci i to sie tyczy wszystkich spraw.... Chyba to logiczne ze komus cos sie moze nie podobac, ale za nielogiczne uwazam domyslanie sie... A jak ktos nie chce pisac ze cos mu sie nie podoba, to niech przynajmniej nie pisze ze jest do pupy skoro nie zrobil nic aby to poprawic....
Obrazek
good girls go to heaven bad girls go everywhere...
bad girl ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2006, 12:20
Posty: 5102 (266/152)
Skąd: Warszawa
Auto: マツダ MX-6 2.0 FS '92

Postprzez zAgatka » 21 maja 2007, 16:34

DROGĄ WYJAŚNIENIA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH

TO NIE JA ZAŁOŻYŁAM WĄTEK PRETENSJE TYLKO STWORZYŁ GO W^%^@%NY JERRY
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WĄTEK KTÓRY JA BYM ZAŁOŻYŁA MIAŁ BY BARDZIEJ DOBITNY TYTUŁ I TAKI NAPEWNO POWSTANIE (a wtedy jak to napisałeś o wątku SimoneuSa "wara od niego")
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I JESCZE JEDNO JERRY NIKT SIE CIEBIE NIE BOI WIESZ ŻE ZASTRASZENIEM NIC NIE OSIĄGNIESZ !!!!!!!!!!!!!!
Obrazek
Moja mazda to już tylko wspomnienie . . .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 mar 2006, 23:28
Posty: 166
Skąd: WarszaFka
Auto: 323F 1.6 :)

Postprzez Pit » 21 maja 2007, 16:35

malutka napisał(a):Wlasnie nie-dlaczego nie mozecie napisac wprost: nie podoba mi sie to, to i jeszcze tamto?? Bo myslicie ze zaraz ktos to wywali do kosza?

Maleństwo – prześledź dokładnie losy wątku Wineta, jak postępuje się z niewygodnymi projektami –> kozioł ofiarny (mła), bum, sprawy nie ma....
http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.php?t=35719
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez mbmaster » 21 maja 2007, 16:42

Panie Grzyb bo widze ze mnie na poczatku tematu tutaj zaatakowales.... otwarcie mowie w zyciu nie zaplace skladki klubowej dopuki nie bede mial calkowitej jasnosci na co pieniadze wplacone ida. Z podkladke klubowa tez klub przycina kase wiec bez takich mi tu prosze.

Jesli jest 200 klubowiczow (jesli sie myle prosze o korekte) to ja niewiem na co 10 000zl sie rozchodzi skoro za wszystkie gadżety trzeba dokladac a to dodatkowe pieniazki. Niewiem jak to jest ze co roku zostaje min 3000zl i zamiast obnizyc skladke to pieniazki zostaja jakby przezucone na przyszly rok. Jak przychodzi co do czego i wrazie awarii jakiego s zlotu PR musza dokladac z wlasnej kieszeni to juz jest naprawde kiszka i pare razy sie o tym przekonalem jak mozna bylo ruszyc te 3000zl zapasowe na takie sytuacje.

Kasowane sa posty klubowiczow od tak to tez na forum niema zadnych przywilej z racji bycia klubowiczemi. Rachunek jest prosty za zlot wole doplacic wiecej i spotkac sie obojetne czy z klubowiczami czy nieklubowiczami byle laczyla nas wspolna marka a czasem nawet inna. Dziwie sie tez dlaczego osoby sprawujace funkcje moderatorow na forum nie maja zadnego upustu skladkowego za wlozona prace w trzymanie fasonu tego forum.

Niewiem oco w ogole poszlo bo niemam dostepu do organizacji wiec sie nie wtracam ale jak mnie juz wciagneliscie na dziendobry w jakies przepychanki to warto wylac swoje zale.

Swoje pretensje wypisalem tutaj... nazbieralo sie troche tego :P
Zoom zoom Zoom
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 sie 2004, 23:26
Posty: 1101 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda RX-8

Postprzez malutka » 21 maja 2007, 16:52

Piotruś napisał(a):Maleństwo – prześledź dokładnie losy wątku Wineta, jak postępuje się z niewygodnymi projektami –> kozioł ofiarny (mła), bum, sprawy nie ma....

Piotusiu sledzilam ten watek bardzo dokladnie i mysle ze bardzo dobrze wiesz jakie mam w tym temacie zdanie.
Poruszylam tu sprawe tego, ze skoro juz ktos ma pisac ze jest, zle to moze by to sprecyzowal, bo nikt sie nie bedzie domyslal... zwlaszcza ze domyslic sie moze zle... W koncu mamy wolnosc slowa i kazdy moze napisac co mysli....chyba ze wlasnie obawia sie ze zostanie zjechany...

zAgatka wiem ze to nie ty zalozylas ten temat, tylko zostal przeklejony z innego.

I prosze nie odbierac moich slow jako pretensje do kogokolwiek, czy jakies zarzuty. Po prostu skoro juz zaczynacie sie skarzyc to napiszcie o tym dobitnie albo wcale... Bo tylko powstaja niepotrzebne awantury....
Obrazek
good girls go to heaven bad girls go everywhere...
bad girl ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2006, 12:20
Posty: 5102 (266/152)
Skąd: Warszawa
Auto: マツダ MX-6 2.0 FS '92

Postprzez Dr_Astic » 21 maja 2007, 16:53

Porek napisał(a):Olcia,zAgatka z całym szacunkiem do Was, jeśli chcecie coś napisać, to napiszcie wreszcie wprost o co chodzi.


Teraz wypada zapytać OCB? :|
Jeśli chcecie kogoś przestrzec przed wstąpieniem do klubu, to może prosto z mostu, a nie woalka i bawełna, a reszta się domyśla "co poeta miał na mysli"... <jelen>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2007, 10:08
Posty: 159
Skąd: Krakooff
Auto: biała 323F BJ 1.8GT 16V DOHC

Postprzez Fiveopac » 21 maja 2007, 17:36

hahaha A juz mi sie wydawalo, ze tylko pastuchom z bydgoszczy cos nie pasi... a tu prosze! To jednak nei wynik dzialania naszych psychoptropów na ktorych jedziemy ani tym bardziej grzybków ktorych nazbieralismy w lesie na zlocie....
Jerry, mniej krzyku, wyzwisk, przyrownan, odkopywania zamknietych tematow koszu aby tylko dopie***ic a i atmosfera na chwile obecna w klubie poprawi sie o 50%, na razie jedziesz po bandzie i klubowiczach po calosci. Gratki, oby tak dalej, bedzie nas wiecej!
Ze tak ujme to poetycko: gó**o wpadło w wentylator – kiedys to musialo sie stac i prosze nie robic teraz fochow, ze klubowicze sponsorujacy ten klub smią miec obiekcje, bo na chwile obecna to mamy obrazę majestatu (Piotrus ma takie jedno fajne okreslenie na ów majestat ale nie osmiele sie go przytoczyc).
Z czerwonymi wypiekami buraki z bydgoszczy przygladaja sie temu watkowi. Ide po swoje leki bo mi fioletowe slonie po klawiaturze biegają.
Less roof, more fun
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
CUP 2017 miejsce 3
CUP 2018 miejsce 3
 
Od: 25 kwi 2005, 20:07
Posty: 4295 (8/31)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: MX5 NC 2.5T
RX8 R3

Postprzez Adaś » 21 maja 2007, 18:16

Dr_Astic napisał(a):Jeśli chcecie kogoś przestrzec przed wstąpieniem do klubu

Dr_Astic nie o to tu chodzi
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 paź 2004, 16:11
Posty: 5866 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 323F BA Japan Muscle V6

Postprzez Grzyby » 21 maja 2007, 18:28

mbmaster napisał(a):Panie Grzyb bo widze ze mnie na poczatku tematu tutaj zaatakowales....

Nie wymieniłem o kogo chodzi ale skoro się przyznałeś to dlaczego nie opiszesz jak to dokładnie wyglądało?
Niewygodny temat?
Ok – wyręczę cię.
Otóż Pan mbmaster zapragnął kiedyś zostać klubowiczem. Globy w swoim naiwnym wierzeniu ludziom uwierzył mu na słowo że wpłaci składkę klubową i przyznał mu status klubowicza. I nie tylko jemu ale również jego dziewczynie Olci.
I tak oto ci Państwo byli sobie klubowiczami nie płacąc składki przez dobrych kilka miesięcy.
W momencie kiedy przejąłem po Crimerze obowiązki nie mogłem doliczyć się składek. I nigdzie nie mogłem znaleźć wpłat właśnie od tych osób.
Przesłąłem kilka pw prosząc o wyjaśnienia sytuacji i pytająć jak stali się klubowiczami i kiedy/komu zapłacili składkę.
Panie mbmaster – jakoś ciężko było Ci podjąć olbrzymi wysiłek i odpisać na którekolwiek żeby temat wyjaśnić.
Nie znalazłeś też w sobie tyle uczciwości żeby samemu opuścić grupę klubowiczów (wystarczy nacisnąć jeden przycisk).
W końcu dowiedziałem się jak to wyglądało i od tamtej pory nie jesteś klubowiczem.
Czyżbym się pomylił? Było inaczej? Wpłaciłeś składkę tylko ją ktoś ukradł?
Nie. Ty po prostu byłeś klubowiczem a składki nigdy nie zapłaciłeś.

Co do Twojego zarzutu o niejasność finansowania klubu.
Czy Ty kiedykolwiek zajrzałeś do tematu w którym ravo przedstawia bilans klubowy? Skoro wypisujesz takie farmazony to chyba nie bardzo.
Gdybyś zadał sobie ten straszny trud i zajrzał do takiego tematu albo chociaż chwilę pomyślał to wiedziałbyś że pieniądze ze składek spływają przez cały rok (nigdy nie jest tak że nagle na konto wpada 3 czy 5 tysięcy). Poza tym właśnie z takich "luźniejszych" pieniędzy można zamówić podkładki, smycze, breloki i co tam jeszcze ale nie po jednej sztuce a po kilkadziesiąt/kilkaset. Nie wiem czy się zorientowałeś ale za takie ilości trzeba zapłacić w całości (dziwne co?) a nie w ratach (tak jak będą spływały składki) a na to potrzebne są właśnie pieniądze.

Kwota składki jest jaka jest. Dla Twojej (i nie tylko Twojej) informacji to wiedz że ravo jako koordynator finansów co jakiś czas proponuje obniżenie składki, ale to właśnie klubowicze się na to nie godzą (patrz jacy nienormalnie co?) właśnie dlatego żeby w razie czago klub było stać na sfinansowanie tego czy tamtego (np. koszulki na zlocie).
Co tego:
mbmaster napisał(a):Jak przychodzi co do czego i wrazie awarii jakiego s zlotu PR musza dokladac z wlasnej kieszeni to juz jest naprawde kiszka i pare razy sie o tym przekonalem jak mozna bylo ruszyc te 3000zl zapasowe na takie sytuacje.

od dawna istnieje zasada że klub dofinansowuje tylko MegaSpota.
Chciałbyś żeby było inaczej? Np. jak?
Może tak że np. klubowicze z miasta X co tydzień będą jeździć lokalnie na np. kręgle (czy cokolwiek innego) i ze wspólnej kasy ma to być finansowane? To może 3 razy w tygodniu? Tylko zaręczam Ci że wtedy składka której Ty nigdy nie zapłaciłeś będąc klubowiczem musiałaby być dużo wyższa (a nie niższa co chciałbyś w jakiś dziwny sposób przeprowadzić).

Tyle Panie mbmaster w kwestii finansów klubu które byłeś łaskawy poruszyć.

mbmaster napisał(a):Dziwie sie tez dlaczego osoby sprawujace funkcje moderatorow na forum nie maja zadnego upustu skladkowego za wlozona prace w trzymanie fasonu tego forum

A niby dlaczego? To nie jest etat. Każdy z nas zdecydował się robić to nie dla korzyści materialnych a dla dobra klubu. Ja nie zamierzam w taki sposób "korzystać" z klubu no ale Ty możesz mieć inne zdanie.
Jeśli ktoś liczy na pieniądze czy z niżki z powodu bycia moderatorem czy z racji pełnienia innych funkcji w tym klubie to źle trafił. Niech sobie poszuka etatu.
Na to składki klubowiczów nie pójdą – to by dopiero były zarzuty o niejasności finansowania. I wtedy pewnie też byś krzyczał że to Ci się nie podoba.

mbmaster napisał(a):jak mnie juz wciagneliscie na dziendobry w jakies przepychanki to warto wylac swoje zale

Nikt Cię nie wciągnął – zrobiłeś to na własne życzenie swoim postem a ja uznałem za stosowne wyjaśnić tą kwestię.


Fiveopac, powiedz mi jedno – tak się oceniasz?
Fiveopac napisał(a):pastuchom z bydgoszczy

Fiveopac napisał(a):buraki z bydgoszczy

Bo ja nie zauważyłem żeby ktokolwiek w jakikolwiek sposób obrażał tutaj (czy gdzie indziej) kogokolwiek z powodu miejsca jego zamieszkania. Masz jakiś kompleks czy co? Ja jestem z Kielc a urodziłem się na wsi – czy mam się z tego powodu czuć "gorzej"? Nie mam zamiaru – jakim jestem człowiek to ci którzy mnie znają wiedzą. Ja mam o tobie zupełnie inne zdanie niż ty sam próbujesz tutaj wszystkim wmówić – dużo lepsze :)

Olcia, zAgatka – poczytajcie co piszą Dr_Astic czy Porek.

zAgatka napisał(a):JERRY NIKT SIE CIEBIE NIE BOI WIESZ ŻE ZASTRASZENIEM NIC NIE OSIĄGNIESZ

a gdzie on tu kogoś zastrasza?

Adaś napisał(a):Dr_Astic nie o to tu chodzi

Adaś – więc niech ktoś w końcu do jasnej cholery napisze o co.
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez zAgatka » 21 maja 2007, 18:43

Ja ze swojej strony w nowym wątku napisałam co mi sie nie podoba
Zapraszam do lektury...

Myśle że to wyjaśni wszystkie wątpliwości
http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.ph ... 204#533204
Obrazek
Moja mazda to już tylko wspomnienie . . .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 mar 2006, 23:28
Posty: 166
Skąd: WarszaFka
Auto: 323F 1.6 :)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Zarząd