Co wam sie nie podoba w klubie?

Zapisy, wydarzenia, akcje społeczne i konkursy, czyli społeczność MazdaSpeed w akcji.

Postprzez Jerry » 21 maja 2007, 19:26

zAgatka napisał(a):TO NIE JA ZAŁOŻYŁAM WĄTEK PRETENSJE TYLKO STWORZYŁ GO W^%^@%NY JERRY

No nie bo wątek założył Szymon tylko on miał inne przeznaczenie ja tylko wydzieliłem dyskusje.
zAgatka napisał(a):I JESCZE JEDNO JERRY NIKT SIE CIEBIE NIE BOI WIESZ ŻE ZASTRASZENIEM NIC NIE OSIĄGNIESZ

przytocz mi prosze słowa w których ja kogokolwiek zastraszyłem??

Fiveopac napisał(a):Jerry, mniej krzyku, wyzwisk, przyrownan, odkopywania zamknietych tematow koszu aby tylko dopie***ic a i atmosfera na chwile obecna w klubie poprawi sie o 50%, na razie jedziesz po bandzie i klubowiczach po calosci. Gratki, oby tak dalej, bedzie nas wiecej!

Five po nikim nie jade!!Jak narazie tylko jedna osoba był Piotrek i to za to ze napisał iz nie dokonałem wpłaty co jest totalną bzdurą!!
Jakich tematów z kosza??O co chodzi??wypowiedziałem sie w jednym temacie w koszu i nie był on odkopany a był na pierwszym miejscu,tylko potem ktoś go zamnał.
Po jakich klubowiczach jade,prosze zacytuj mnie??Jedyny był Piotrek i Ty ale nie ja rozpoczałem ta walke.
A co do Agaty to nie wiem jaki ma problem,wydzieliłem tylko ten temat by nie było syfu w temacie Szymona

O CO WAM CHODZI??
Fiveopac napisał(a):A juz mi sie wydawalo, ze tylko pastuchom z bydgoszczy cos nie pasi... a tu prosze

no dobre masz porównanie.Narazie to widze tylko Marka,Olke i Agate i teraz właśnie przykro mi z miedzy innymi mojej decyzji kiedy pozwoliłem aby Agata zapłaciła za wjazd za Ryki 50% bo nie miała kasy(podobno) i na dodatek pozwoliliśmy na to aby Marek z Olą dokoptowali sie za free do noclegu(załóż sobie gaz do MX-a bedzie Ci lzej finansowo)
Ostatni raz taki ukłon w strone klubowiczów!!
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Postprzez ravo » 21 maja 2007, 20:26

Olcia napisał(a):Całkowicie popieram powody decyzji Simoneusa,

ja tez popieram :) chlopak chcial szantazowac klub a mu sie nie udalo :) wiec przykro mi.


Olcia napisał(a):Tak jak napisała zAgatka nie ma sensu chyba nic pisać i wyjaśniać a tym bardziej poruszać tu ważnych spraw, bo wcześniej czy później – przeważnie wcześniej – sprawa znajdzie się w Koszu, albo w ogóle zniknie w przestrzeni Kosza nie odwiedzając wcale...

jest i to duzy sens tylko najpierw trzeba cos wiedziec :)
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez ravo » 21 maja 2007, 20:30

mbmaster napisał(a):dopuki nie bede mial calkowitej jasnosci na co pieniadze wplacone ida

o boze !!!! naprawde nie wytryzmuje :) ty wiesz, ze istnieje cos takiego jak jawny bilans ?
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Jerry » 21 maja 2007, 21:06

ravo napisał(a):
mbmaster napisał(a):dopuki nie bede mial calkowitej jasnosci na co pieniadze wplacone ida

o boze !!!! naprawde nie wytryzmuje :) ty wiesz, ze istnieje cos takiego jak jawny bilans ?

daj mu ravo z klubowych stówke bo biedaczek nie wyrabia na paliwo
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Postprzez Pit » 21 maja 2007, 21:13

Jerry napisał(a):
ravo napisał(a):
mbmaster napisał(a):dopuki nie bede mial calkowitej jasnosci na co pieniadze wplacone ida

o boze !!!! naprawde nie wytryzmuje :) ty wiesz, ze istnieje cos takiego jak jawny bilans ?

daj mu ravo z klubowych stówke bo biedaczek nie wyrabia na paliwo

echhhhhhh :|
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez Jerry » 21 maja 2007, 21:17

Piotruś napisał(a):
Jerry napisał(a):
ravo napisał(a):
mbmaster napisał(a):dopuki nie bede mial calkowitej jasnosci na co pieniadze wplacone ida

o boze !!!! naprawde nie wytryzmuje :) ty wiesz, ze istnieje cos takiego jak jawny bilans ?

daj mu ravo z klubowych stówke bo biedaczek nie wyrabia na paliwo

echhhhhhh :|

achhhhhhh :D
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Postprzez Jerry » 21 maja 2007, 21:37

o znowu jest hahaha
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Postprzez SimoneuS » 21 maja 2007, 22:14

..
Ostatnio edytowano 26 maja 2007, 00:01 przez SimoneuS, łącznie edytowano 2 razy
Edit by mod: Rozmiar samej fotografii/grafiki w podpisie (i całego podpisu) jest jasno określony w temacie FAQ przyklejonym w każdym z działów. Proszę o przestrzeganie zaleceń.
Forumowicz
 
Od: 11 lis 2003, 20:57
Posty: 353

Postprzez ravo » 21 maja 2007, 22:18

SimoneuS napisał(a):a tekstem o szantażu pogrzebałeś Swój Klub. Na mnie nie licz!

nie moglem liczyc – sytuacja wygladala tak :

jzu przed zlotem w rykach szymon mowi do mnie : albo wjezdzam za darmo i dajecie mi koszulki albo nie macie sprzetu bo mi sie nie chce jechac za swoja kase, jako ze bylem odpowiedzialny za to nie mialem wyjscia i musialem sie na to zgodzic, czy to jest sznataz ? czy nie :)
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez jacobs » 21 maja 2007, 22:24

Jerry napisał(a):
ravo napisał(a):
mbmaster napisał(a):dopuki nie bede mial calkowitej jasnosci na co pieniadze wplacone ida

o boze !!!! naprawde nie wytryzmuje :) ty wiesz, ze istnieje cos takiego jak jawny bilans ?

daj mu ravo z klubowych stówke bo biedaczek nie wyrabia na paliwo

Jerry nie mieszaj prywatnych spraw forumowiczów, do spraw klubu, ok? Podobno na tym forum wymaga się choć trochę kultury, ale skąd forumowicze mają brać przykład, skoro nawet "żółci" zachowują się jak rozpieszczone dzieci w piaskownicy?
If you’re in control, you’re not going fast enough.
Forumowicz
 
Od: 20 lis 2005, 13:31
Posty: 3108 (6/27)
Skąd: WWA

Postprzez slav » 21 maja 2007, 22:24

;)
Ostatnio edytowano 24 maja 2007, 06:53 przez slav, łącznie edytowano 1 raz
Forumowicz
 
Od: 29 maja 2005, 23:38
Posty: 1137
Skąd: WLKP
Auto: rozne

Postprzez Jerry » 21 maja 2007, 22:39

SimoneuS napisał(a):Wracając do Ryk dodam jeszcze, że Jerry lekką rączką wypier... 2000zł na instruktora, z którego "wszyyyyyscy byli baaaaardzo zadowoleni"... nadmienie jeszcze, iż był sobie jeden koleś od GTR'ki z Poznania (nie był klubowiczem) i zapłacił sporo za wjazd, a w zamian dostał co? improwizacje ! miał być Dj, ognisko, i takie tam.... gość się trochę wkurzył.

te 2000 tys zł dały paru osobą mozliwość poznania swoje auta i były jak dla mnie dość mocno edukacyjne,nie wspomne o trolejach i taka mam ide jeśli chodzi o te zloty.To było cos nowego aby sprawdzić czy mamy szanse wychodzić z taką edukacją i popraw mnie jesli sie myle ale wiekszość ludzi była z tego zadowolna
a Twój sprzet jak najbardziej dodał nam wiekszych mozliwości,jednak skoro Ty chciałeś wjechać za darmo to niby dlaczego ja musiałem zapłacić za zlot jak zrobiłem wiecej niż Ty??
A i gdzie ja pisałem o DJ-ju i ognisku??,zreszta było mineło moze wypomnicie jeszcze zlocić z 2005 i 2004 roku tam też były niedociągnięcia :)
Ostatnio edytowano 21 maja 2007, 22:45 przez Jerry, łącznie edytowano 1 raz
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Postprzez ravo » 21 maja 2007, 22:41

Jerry napisał(a):Ty chciałeś wjechać za darmo

nie chcial tylko wjechal :)

troleje to byl super pomysl nie tylko w Koninie byly cudne pomysly, dlatego marzyla mi sie wspolpraca ale jednak nie kazdy idzie na pewne kompromisy dla dobra klubu.
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez SimoneuS » 21 maja 2007, 22:43

..
Ostatnio edytowano 26 maja 2007, 00:01 przez SimoneuS, łącznie edytowano 1 raz
Edit by mod: Rozmiar samej fotografii/grafiki w podpisie (i całego podpisu) jest jasno określony w temacie FAQ przyklejonym w każdym z działów. Proszę o przestrzeganie zaleceń.
Forumowicz
 
Od: 11 lis 2003, 20:57
Posty: 353

Postprzez Pit » 21 maja 2007, 22:45

Jerry napisał(a):...ale wiekszość ludzi była z tego zadowolna

Byłbym ostrożny w takich tezach... ja słyszałem odmienne głosy a i był to dla mnie dość pionierski sposób na atrakcję zlotu... :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez slav » 21 maja 2007, 22:49

;)
Ostatnio edytowano 24 maja 2007, 06:53 przez slav, łącznie edytowano 1 raz
Forumowicz
 
Od: 29 maja 2005, 23:38
Posty: 1137
Skąd: WLKP
Auto: rozne

Postprzez SimoneuS » 21 maja 2007, 22:49

..
Ostatnio edytowano 26 maja 2007, 00:02 przez SimoneuS, łącznie edytowano 1 raz
Edit by mod: Rozmiar samej fotografii/grafiki w podpisie (i całego podpisu) jest jasno określony w temacie FAQ przyklejonym w każdym z działów. Proszę o przestrzeganie zaleceń.
Forumowicz
 
Od: 11 lis 2003, 20:57
Posty: 353

Postprzez Grzyby » 21 maja 2007, 22:52

Piotruś napisał(a):Byłbym ostrożny w takich tezach... ja słyszałem odmienne głosy a i był to dla mnie dość pionierski sposób na atrakcję zlotu

to chyba kochani odbieracie na innych falach skoro słyszycie inne głosy.

Wystarczyło popatrzeć na listę chętnych do jazdy na trolejach. I fakt że instruktor został o godzinę dłużej niż miał zapłacone.
To są według ciebie Piotrek fakty na poparcie tezy o niezadowoleniu?

Nie dorabiaj do wszystkiego swojej ideologii bo powoli zaczynam się zastanawiać czy aby na pewno moje zdanie o tobie było do tej pory właściwe.
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez Jerry » 21 maja 2007, 22:53

To ciekawe dlaczego nikt nie napisał ze mu sie to nie podobało z Toba na czele i już nie chce pisać co mówiłeś po zlocie,ale sądząc po wypowiedziach Piotrka na forum i prywatnie moze tak robić równiez reszta klubowiczów.Zresztą nie obchodzi mnie to juz zbytnio :)
Pewnie nie doczekam Mega Zlotu w tym klubie wiec beda miały okazje wykazać sie inne osoby a jak nie to w tym roku nie bedzie Mega Zlotu i tez fajnie.
Ja popatrze na to z boku!!
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Postprzez Pit » 21 maja 2007, 22:56

Grzyby napisał(a):to chyba kochani odbieracie na innych falach skoro słyszycie inne głosy

...być może masz rację :) natomiast ludzie mojego regionu i inni, z którymi na ten temat rozmawiałem byli delikatnie mówiąc zaskoczeni... no ale co tam, ja się przecież nie znam :)

Grzyby napisał(a):powoli zaczynam się zastanawiać czy aby na pewno moje zdanie o tobie było do tej pory właściwe.

...tak szczerze powiedziawszy to malutko mnie obchodzi Twoje Mariusz zdanie :]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Zarząd