Co wam sie nie podoba w klubie?

Zapisy, wydarzenia, akcje społeczne i konkursy, czyli społeczność MazdaSpeed w akcji.

Postprzez Jerry » 21 maja 2007, 22:57

SimoneuS napisał(a):atrakcje za 2000zł przy budżecie zlotu za 3000-3500

jakis Ty mądry i jak ładnie umiesz liczyć,szkoda ze piszesz to po roku czasu ŁASZYWI jesteś i tyle
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Postprzez Grzyby » 21 maja 2007, 22:59

Piotruś napisał(a):natomiast ludzie mojego regionu i inni, z którymi na ten temat rozmawiałem byli delikatnie mówiąc zaskoczeni...

zaskoczeni czy niezadowoleni?
To spora różnica


Piotruś napisał(a):no ale co tam, ja się przecież nie znam

skoro tak tweirdzisz .....


Piotruś napisał(a):...tak szczerze powiedziawszy to malutko mnie obchodzi Twoje Mariusz zdanie

dobrze wiedzieć
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez Jerry » 21 maja 2007, 23:03

Piotruś napisał(a):
Grzyby napisał(a):to chyba kochani odbieracie na innych falach skoro słyszycie inne głosy

...być może masz rację :) natomiast ludzie mojego regionu i inni, z którymi na ten temat rozmawiałem byli delikatnie mówiąc zaskoczeni... no ale co tam, ja się przecież nie znam :)

Grzyby napisał(a):powoli zaczynam się zastanawiać czy aby na pewno moje zdanie o tobie było do tej pory właściwe.

...tak szczerze powiedziawszy to malutko mnie obchodzi Twoje Mariusz zdanie :]

waw esencja kwintesencji Fałszywy Przyjacielu :D
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Postprzez SimoneuS » 21 maja 2007, 23:03

..
Ostatnio edytowano 26 maja 2007, 00:02 przez SimoneuS, łącznie edytowano 1 raz
Edit by mod: Rozmiar samej fotografii/grafiki w podpisie (i całego podpisu) jest jasno określony w temacie FAQ przyklejonym w każdym z działów. Proszę o przestrzeganie zaleceń.
Forumowicz
 
Od: 11 lis 2003, 20:57
Posty: 353

Postprzez Pit » 21 maja 2007, 23:04

Grzyby napisał(a):
Piotruś napisał(a):...tak szczerze powiedziawszy to malutko mnie obchodzi Twoje Mariusz zdanie

dobrze wiedzieć

...a co mam Ci napisać, że nocki zarywam i kombinuję, co tu zrobić, żeby tylko Twoje wyobrażenie mojej osoby było jak najlepsze? :P Mariusz, daj spokój, zejdź na Ziemię. Lubimy się, ale bez jajec :) Szanuję Ciebie, Ty mnie i jest gitarra :)

Jerry napisał(a):waw esencja kwintesencji Fałszywy Przyjacielu :D

Nie wiem, na jakiej podstawie ta teza? Czy do mnie? No przepraszam, jeżeli uraziłem ale tenże instruktor strzałem w dziesiątkę to nie był... Mogę mieć taką opinię? :) Dziękuję :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez Jerry » 21 maja 2007, 23:15

SimoneuS napisał(a):
Jerry napisał(a):
SimoneuS napisał(a):atrakcje za 2000zł przy budżecie zlotu za 3000-3500

jakis Ty mądry i jak ładnie umiesz liczyć,szkoda ze piszesz to po roku czasu ŁASZYWI jesteś i tyle



zlałem temat zaraz po Rykach, miałbym to pewnie gdzieś... ale po tym zamieszaniu w Koninie, sporze Piotrka z Wami miarka sie przebrała i jak wiesz odszedłem z Klubu , a napisałm "to" ponieważ ravo stwierdził iż zastosowałem szantaż wobec Klubu, gdyby nie sformułowana przez niego teza to pewnie temat by sie nie pojawił.

No tak zab za ząb, oko za oko
dobrze wiedzieć.

Zlałeś temat.............po co rozmawiac jak mozna zlać,a za 5 lat wypomnieć i zrobić sobie frajde na forum.
W temacie o Rykach był podany plan zlotu i jasno tam było napisane co bedzie sie działo jesli PIOTRKA REGION był niezbyt z tego zadowolony to mogł sie na zlocie nie pojawić
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Postprzez Jerry » 21 maja 2007, 23:26

Piotruś napisał(a):Jerry napisał:
waw esencja kwintesencji Fałszywy Przyjacielu

Nie wiem, na jakiej podstawie ta teza? Czy do mnie? No przepraszam, jeżeli uraziłem ale tenże instruktor strzałem w dziesiątkę to nie był... Mogę mieć taką opinię? Dziękuję

ten koleś pracuje dla Porshe,Subaru Corvetty i wszyscy z tego swiatka sobie go chwalą ale pracują z nim już pare lat i trzeba widzieć jak ludzie którzy jezdzą na te zloty prowadza swoje furki az chce sie to oglądać.
I to jest dla mnie coś jeśli sie myle to niech sie teraz wypowiedza tutaj ludzie na ten tem, i bedzie wiadomo ze ta opcja odpada a pozostaje nam ćwiara....................................
to proteza na zlotach to zapchaj dziura bo najławiej ja zrobic,pomijajac juz fakt ze w koninie było bardzo niebezpiecznie na koncu, puszczenie aut w momencie kiedy dwa auta wracały i jeszcze pare innych sytuacji.
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Postprzez Pit » 21 maja 2007, 23:37

Jerry napisał(a):...pomijajac juz fakt ze w koninie było bardzo niebezpiecznie na koncu, puszczenie aut w momencie kiedy dwa auta wracały i jeszcze pare innych sytuacji.

patrz, a jednak nikt się nie [tiiit] :) ...a pamiętasz tego w Camarku , który po pasie malowanym wzdłuż lotniska sobie laczka przyjarał, a tak prosiłem i zaznaczałem w opublikowanym 2 tygodnie wcześniej regulaminie? <głaszcze>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez Grzyby » 21 maja 2007, 23:42

przepraszam, ale czy deszcz też będziecie sobie wypominać i argumentować czyja to była wina?

Może starczy juz co?
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez Pit » 21 maja 2007, 23:43

Grzyby napisał(a):przepraszam, ale czy deszcz też będziecie sobie wypominać i argumentować czyja to była wina?

Może starczy juz co?

ja zawsze :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez SimoneuS » 21 maja 2007, 23:44

..
Ostatnio edytowano 26 maja 2007, 00:03 przez SimoneuS, łącznie edytowano 1 raz
Edit by mod: Rozmiar samej fotografii/grafiki w podpisie (i całego podpisu) jest jasno określony w temacie FAQ przyklejonym w każdym z działów. Proszę o przestrzeganie zaleceń.
Forumowicz
 
Od: 11 lis 2003, 20:57
Posty: 353

Postprzez ravo » 21 maja 2007, 23:46

SimoneuS napisał(a):ale uważam, że przy stanie finansowym klubu oraz startegii finansowania te pieniądze powinny byc spożytkowane inaczej

szkoda, ze straciles szanse decydowania o tym, bo kazdy klowicz ma taka szanse u nas :) i jak kazdy wie jestem bardzo towarta osoba na to
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Grzyby » 21 maja 2007, 23:48

SimoneuS napisał(a):ale uważam, że przy stanie finansowym klubu oraz startegii finansowania te pieniądze powinny byc spożytkowane inaczej

byłeś klubowiczem – mogłeś wziąć udział w dyskusji PRZED spotem. Nie zrobiłeś tego. Dlaczego?
Wtedy Cię to nie interesowało?

Łatwo jest kogoś krytykować po fakcie, prawda?
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez Jerry » 21 maja 2007, 23:55

Piotruś napisał(a):patrz, a jednak nikt się nie [tiiit]

no patrz nikt.......zlot trwał 4 godziny a nie 3 dni to też delikatna różnica
Piotruś napisał(a):a pamiętasz tego w Camarku , który po pasie malowanym wzdłuż lotniska sobie laczka przyjarał, a tak prosiłem i zaznaczałem w opublikowanym 2 tygodnie wcześniej regulaminie?

trzeba było mnie wywalic,albo upomnieć a tak można było zrobić wszystko!!Nie uważasz tego za niedociagnięcie a jednocześnie zachwianie profesjonalizmu??Miałem walnac dwa ale doszedłem do wniosku ze szkoda opon na ten beton który tam był a to coś co nazwaliście pieknie lotniskeim nie było dłuższe od podjazdu do mojego garazu i jakos tak u siebie sie poczułem :D
Ostatnio edytowano 22 maja 2007, 00:00 przez Jerry, łącznie edytowano 1 raz
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Postprzez malutka » 21 maja 2007, 23:59

wiecie co, z calym szacunkiem do was wszystkich...w tej chwili mam wrazenie ze panuje tu prywatna wojna pomiedzy KSami o to kto co spier...l na zlocie, wytykanie bledow, a raczej dyskusja o gustach, a o tym nie powinno sie dyskutowac bo jednak kazdy inaczej pewne sprawy odbiera...

Czy wy nigdy nie zrozumiecie ze dla jednej osoby wielka atrakcja moze byc zwykly slalom pomiedzy pacholkami a dla drugiej cwiartka, ze jeden bedzie wolal rozstawic namiot i zjesc cos z grilla a drugi nie obejdzie sie bez hotelu z lazienka i normalnym obiadem. NIGDY NIE DOGODZICIE WSZYSTKIM!!
Piotrus cenie to jak podchodzisz do stawianych sobie celow, ale profesjonalizm za wszelka cene sie na niewiele zda... To jest tak zwane zaglaskanie kota na smierc... Klocicie sie o szczegoly, o to kto zrobil lepszy zlot, wytykacie sobie bledy... a chyba zapomnieliscie ze zloty ktore organizujecie maja byc DLA LUDZI a nie waszym prywatnym konkursem...
Trzeba zaczac sie szanowac, czasem ugryzc w jezyk, wysluchac drugiej strony...a nie brnac dalej i pielegnowac w sobie zawisc... I to sie tyczy nas wszystkich....
Obrazek
good girls go to heaven bad girls go everywhere...
bad girl ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2006, 12:20
Posty: 5102 (266/152)
Skąd: Warszawa
Auto: マツダ MX-6 2.0 FS '92

Postprzez Pit » 21 maja 2007, 23:59

Jerry napisał(a):no patrz nikt.......zlot trwał 4 godziny a nie 3 dni to też delikatna różnica

ja tam byłem od 9:30 do 17-stej czy jakoś tak....

Jerry napisał(a):trzeba było mnie wywalic,albo upomnieć a tak można było zrobić wszystko!!Nie uważasz tego za niedociagnięcie a jednocześnie zachwianie profesjonalizmu??Miałem walnac dwa ale doszedłem do wniosku ze szkoda opon na ten beton który tam był

hehe dostałeś zjebkę przez microfon :) ...zresztą było to w regulaminie, który powinieneś znać :P po temacie :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez Jerry » 22 maja 2007, 00:07

Piotruś napisał(a):ja tam byłem od 9:30 do 17-stej czy jakoś tak....

no moze i tak tyle ze od 14 nikt nie jeździł bo lało
Piotruś napisał(a):hehe dastałeś zjebkę przez microfon ...zresztą było to w regulaminie, który powinieneś znać po temacie

co nie zmienia faktu ze mogłem walnąć i 5 baków
malutka napisał(a):Trzeba zaczac sie szanowac,

o dobre słowa :) tylko łatwo je wypowiadać jak sprawa nie tyczy sie Ciebie.Mogłem nie wchodzić wogóle w dyskusje ale to co było tu pisane nie pozwalało mi na to.
Zrobicie sobie Mega Zlot moze tam być sama ćwiartka i jeszcze 5 mikrofonów mnie to ryba

SimoneuS napisał(a):ja nie neguje kwalifikacji tego Pana, być moze ludzi z subaru, porsche, corvette stać na to , zeby wywalić 2000zł, ale uważam, że przy stanie finansowym klubu oraz startegii finansowania te pieniądze powinny byc spożytkowane inaczej

przypomnij bo już nie pamiętam ile kosztował wjazd na "lotnisko" w Koninie na jeden dzien?

A ile 3 dni w Rykach??
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Postprzez marakus » 22 maja 2007, 00:08

Też coś naskrobię.

Po pierwsze nie nadążam z czytaniem dwóch nie wiedzieć czemu wątków.

Kwestia finansów jest dla mnie jasna, a opiera się na zaufaniu. Jak ktoś uważa, że władze kantują, to mogę pomóc to wyjaśnić.
Ravo, jeśli potrzebujesz pomocy i masz do mnie zaufanie, przyjedź jutro na spotkanie, mogę poskanować rachunki i wkleić na forum, mam teraz trochę wolnego czasu.

To czy na zlot mazdy przyjeżdża się mazdą czy czymś innym nie ma znaczenia. To jest Klub Miłośników, a nie właścicieli Mazdy.

Jerry napisał(a):koninie było bardzo niebezpiecznie na koncu, puszczenie aut w momencie kiedy dwa auta wracały i jeszcze pare innych sytuacji.


Bywało różnie. Przede wszystkim padało, a to już podnosi wszelkie ryzyko. Przez cały czas kręciła się jakaś Renówka, potem była BMW, nie wiem czy były klubowe. Dwukrotnie podczas pomiaru hamownią pomiar nie wyszedł, bo trzeba było się zwijać, bo ktoś jechał z przeciwka. Ktoś też parę razy przejechał po kabelku do 1/4 mili mimo, że było gadane, ktoś też troszkę przyszalał. Trudno się czepiać, skoro uczestnicy nie przestrzegają podstawowych zasad i nie reagują na prośby.Mimo wszystko nie było źle.

Zwolnienie z wjazdu na zlot, bo się coś załatwia? Mnie to do głowy nie przyszło, mimo że przywiozłem tą hamownie i mimo, że straciłem trochę czasu i kasy by się nauczyć tego używać. Tak samo nie widzę powodu, by zwalniać mnie z opłaty składki za moderowanie. Robię to bo chcę i lubię, bo lubię coś robić dla klubu i daje mi to jakąś satysfakcję.

Bardzo drażni mnie zjadliwość uwag różnych ludzi, brak merytorycznego uzasadnienia w wielu oskarżeniach jakie tu padły. Większości spraw nie znam, nie znam też ludzi, którzy za to odpowiadają, ani tych oskarżających. Odnoszę jednak wrażenie, że jest to walka o kolorki pod avatarem. Jest tu parę uwag merytorycznych, na które znalazły się odpowiedzi niektóre jeszcze czekają, jednak forma oskarżeń oraz ton odpowiedzi stawia bardzo nisko poziom całej dyskusji. Wyrywacie zdania z kontekstu, manipulujecie argumentami, wyciągacie sprawy dawno już zamknięte, lub zapomniane. Można by ten cały wątek zmieścić na jednej stronie gdyby wywalić cały ten śmietnik. Odnoszę wrażenie, że obie strony zabrnęły już stanowczo za daleko. Temat brzmi Co wam się nie podoba w KLUBIE, a to co się tu dzieje, wyszło już daleko po za temat.
Kiedyś Mazda 626GE1.8 1994 gaz SEQ24
Teraz Toyota Camry 2,4L 2002r
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 kwi 2006, 13:20
Posty: 818
Skąd: Wrocław
Auto: Mazda 626GE1.8 1994 gaz SEQ24
Toyota Camry 2002r. 2.4L

Postprzez mbmaster » 22 maja 2007, 00:12

Grzyby napisał(a):Nikt Cię nie wciągnął – zrobiłeś to na własne życzenie swoim postem a ja uznałem za stosowne wyjaśnić tą kwestię.



Aha napisales o mnie tak wiele za to ze MazdaSpeedEX

NIewiesz jaka byla dokladnie mojego klubowicza wiec prosze Cie wsztymaj sie od komentowania tego poniewaz niechcialbym rozwijac tego tematu bo jest to porostu zalosne.

Jerry jestes zwyklym dupkiem ze takie rzeczy piszesz

Za Hotel zaplacilem z Ola wlascicelowi o 23 zapytaj Dyzka ktory przy tym byl, za alkohol placielm za jedzenie placilem wiec pocaluj mnie w pupę i powstrzymaj sie od takich beznadziejnych atakow.
Zoom zoom Zoom
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 sie 2004, 23:26
Posty: 1101 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda RX-8

Postprzez Pit » 22 maja 2007, 00:14

idę spać ;P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Zarząd