Co wam sie nie podoba w klubie?

Zapisy, wydarzenia, akcje społeczne i konkursy, czyli społeczność MazdaSpeed w akcji.

Postprzez Jerry » 22 maja 2007, 00:16

mbmaster napisał(a):Jerry jestes zwyklym dupkiem ze takie rzeczy piszesz

Za Hotel zaplacilem z Ola wlascicelowi o 23 zapytaj Dyzka ktory przy tym byl, za alkohol placielm za jedzenie placilem wiec pocaluj mnie w pupę i powstrzymaj sie od takich beznadziejnych atakow.

waw Marku zabłysłeś!!Gratuluje i prosze omijaj mnie jak sie zdarzy ze bedziemy gdzieś na jednym polu :D dobrze??
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Postprzez mbmaster » 22 maja 2007, 00:18

Daj spokoj Jerry przegiales pale i tyle. Wszycho rozumiem ale nie wymyslanie tego po tobie bym sie nie spodziewal.
Zoom zoom Zoom
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 sie 2004, 23:26
Posty: 1101 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda RX-8

Postprzez ravo » 22 maja 2007, 00:18

mbmaster napisał(a):Jerry jestes zwyklym dupkiem ze takie rzeczy piszesz

spokojnie, prosze sie zachowac kulturalnie,
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez malutka » 22 maja 2007, 00:19

Jerry napisał(a):o dobre słowa tylko łatwo je wypowiadać jak sprawa nie tyczy sie Ciebie

bezposrednio moze mnie sie nie tyczy, ale jakby nie bylo jestem czlonkiem tego klubu u uwazam ze w tej chwili i Ty i Piotruś po prostu sobie jedziecie, a to nie na miejscu-wyklinajcie sie na pw jak juz sprawia wam to taka satysfakcje
Zadnego z was nie stac na to by byc tym madrzejszym i przestac komentowac ta dziecinna wyliczanke....
Obrazek
good girls go to heaven bad girls go everywhere...
bad girl ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2006, 12:20
Posty: 5102 (266/152)
Skąd: Warszawa
Auto: マツダ MX-6 2.0 FS '92

Postprzez marek » 22 maja 2007, 00:21

Tak sobie czytam i patrzę jak się wzajemnie opluwacie, wyzywacie.
"Grupa trzymająca władzę" uważa że jest bez skazy, a zły jest Piotruś, dziewczyny i inni w "opozycji"

Walka o stołki przypomina mi coś co mogę codziennie w naszej TV oglądać...
Moim zdaniem propozycja Winetou była bardzo dobra ale została stłamszona na dzień dobry... Do tej propozycji dorzuciłbym jedno: zarejestrować w końcu stowarzyszenie. Nie będzie problemu z fakturami, sponsorami i nie będzie kupowania na siebie i wrzucania tego później w koszty zlotu... Można by mnożyć korzyści z tego rozwiązania, ale jakoś nie wiedzieć czemu "góra" wogóle nie idzie w tym kierunku. A jakieś dwa lata temu stowarzyszenie "już prawie jest zarejestrowane" i d...a blada.
Właśnie te dwa lata temu były podobne klimaty, masa "starych" klubowiczów odeszła z rangi "klubowicza" bo nawet nie wiedzieli za co płacą. I tu nie chodzi o to żeby za 50zł dostać worek gadżetów ale zwykłą kartę klubowicza, uśmiechy i dobry klimat na forum. Wiem, zaraz ktoś napisze że karty były, ale po jakim czasie od pojawienia się pomysłu? Który został pociągnięty praktycznie do końca przez kilka osób a brakowało decyzji "góry" o wyjęciu kasy...

To tyle mojego na ten temat. Ja nadal pozostanę sympatykiem marki Mazda i z przyjemnością spotkam się z masą świetnych ludzi jakich poznałem na zlotach. Bo chyba o to w tym przede wszystkim chodzi, a nie o to kto co ma i kto co da...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 lis 2003, 02:08
Posty: 2402 (0/14)
Skąd: nad Bałtykiem
Auto: FR+Django+Rail

Postprzez Jerry » 22 maja 2007, 00:22

mbmaster napisał(a):Daj spokoj Jerry przegiales pale i tyle. Wszycho rozumiem ale nie wymyslanie tego po tobie bym sie nie spodziewal.

Nie Marek to Ty przegiałeś pałe i błagam Cie nie wypowiadaj sie wiecej na mój temat dobrze??
Mogłeś poinformować kogoś z nas o wplacie ale do wyzywania mnie nik nie dał ci upowaznienia wiec wiecej szacunku dla starszych
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Postprzez ravo » 22 maja 2007, 00:23

marek napisał(a):Moim zdaniem propozycja Winetou była bardzo dobra ale została stłamszona na dzień dobry.

marek ty tez nei czytasz moich postow !! ? zparaszm do PiO i zoabcz tam co napsialem o propozycji wineta !!
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Gość » 22 maja 2007, 00:23

ravo napisał(a):spokojnie, prosze sie zachowac kulturalnie


z całym szacunkiem do Ciebie ravo proszę przestań uspokajać :| A jerry przeczytaj ode mnie jeszcze raz: JESTEŚ ZWYKŁYM DUPKIEM tyle mam ci dopowiedzenia straciłam szacunek do ciebie po tej wypowiedzi zachowales sie jak bachor
Gość
 

Postprzez Jerry » 22 maja 2007, 00:25

marek napisał(a):Walka o stołki przypomina mi coś co mogę codziennie w naszej TV oglądać...

co Wy pitolicie jakie stołki??
Marek chcesz ten mój stołek to go zabieraj!!Chyba musicie być nie wpełni rozumu iż myślicie ze ja walcze o tego KS-a hahaha walczyć moge o stanowisko w pracy i dobra kase do kieszeni a to ROBIŁEM z przyjemności i z sympati do ludzi tu bedących.
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Postprzez ravo » 22 maja 2007, 00:25

Olcia
nie wiem czy wiesz pelnei role admina i nie mam zamiaru traktowac na forum obrazania innych osob, jako ze kazdy (prawie ) jest pod wplywem nerwow to przymkam oko ale od tej chwili bede wyciagal konsekwencje
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez marek » 22 maja 2007, 00:25

ravo napisał(a):zparaszm do PiO i zoabcz tam co napsialem o propozycji wineta



spox, jeśli poparłeś propozycję to się cieszę :) ale jak wiesz dalej nie stało się nic
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 lis 2003, 02:08
Posty: 2402 (0/14)
Skąd: nad Bałtykiem
Auto: FR+Django+Rail

Postprzez mbmaster » 22 maja 2007, 00:25

To nie jest tak ze mozna kogos tutaj bezpodstawnie oczerniac a to wlasnie od paru postow z Grzybem robicie. Dobra moze za mocno w twoja strone tego posta napisalem ale prosze o nie publiczne pranie brudow bo to tylko pogarsza ta sytuacje.
Zoom zoom Zoom
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 sie 2004, 23:26
Posty: 1101 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda RX-8

Postprzez Grzyby » 22 maja 2007, 00:27

mbmaster napisał(a):NIewiesz jaka byla dokladnie mojego klubowicza wiec prosze Cie wsztymaj sie od komentowania tego poniewaz niechcialbym rozwijac tego tematu bo jest to porostu zalosne.

co jest żałosne ??
Twoje niedpisywanie na moje pw z prośbą o wyjaśnienie sytuacji pomimo że je czytałeś?
Zostałeś klubowiczem? Zostałeś.
Zapłaciłeś? Nie.

Brak u Ciebie grama przyzwoitości żeby samemu zrezygnować z klubowicza?
Musiał to zrobić ktoś za Ciebie? Po kilku miesiącach?

Fakt – to jest żałosne.

mbmaster napisał(a):Aha napisales o mnie tak wiele za to ze MazdaSpeedEX

Nie – przeczytaj proszę ze zrozumieniem dlaczego napisałem tamtego posta.
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez ravo » 22 maja 2007, 00:28

marek napisał(a):ale jak wiesz dalej nie stało się nic

marek nie latwo napisac cos snesownego w ciagu paru godzin, uwierz mi ze caly czas nad tym pracowalismy i juz w ciagu godzin sie to ukaze :) odrazu podjlismy decyzje ze bedzie tak jak winet proponowal :)
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Gość » 22 maja 2007, 00:29

marek napisał(a):Moim zdaniem propozycja Winetou była bardzo dobra ale została stłamszona na dzień dobry... Do tej propozycji dorzuciłbym jedno: zarejestrować w końcu stowarzyszenie. Nie będzie problemu z fakturami, sponsorami i nie będzie kupowania na siebie i wrzucania tego później w koszty zlotu... Można by mnożyć korzyści z tego rozwiązania, ale jakoś nie wiedzieć czemu "góra" wogóle nie idzie w tym kierunku.


Mialam zamiar to samo napisać, nie będę płaciła składki za coś czego nie zobaczę. Jak będę miała ochotę kupić smycz to to zrobie bez bycia klubowiczem. Jakie są profity placenia skladek takie ze wjezdzamy na zlot 5 zl taniej :| a gdzie reszta kasy – trafia do kieszeni "góry" na ich korzyści związane ze zlotami typu darmowe wjazdy czy noclegi? Dlatego tak jak napisalam wczesniej złotówka ode mnie nie wpłynie z góry dopóki nie zobaczę na co wydawane sa pieniądze od klubowiczów i nie w jakimś tam zestawieniu który każdy może sobie zrobić jak mu się podoba tylko na fakturach na przyklad.
Grzyby jeśli nie byłeś w momencie kiedy dostalismy z mbasterem klubowicza to daruj sobie te brednie i lepiej nic nie pisz jesli nie wiesz jak bylo.
Ostatnio edytowano 22 maja 2007, 00:34 przez Gość, łącznie edytowano 1 raz
Gość
 

Postprzez Adaś » 22 maja 2007, 00:29

marek napisał(a):Walka o stołki przypomina mi coś co mogę codziennie w naszej TV oglądać..

marek tylko jest jedna zasadnicza różnica – na Wiejskiej jest o co walczyć ;)
Ja tak czytam to wszystko i nie rozumiem trochę całej tej sytuacji, o jakie stołki chodzi, o jaką władzę i nad kim? Ktoś tu rządzi Klubowiczami?:)
Doskonale rozumiem stanowiska funkcyjne – jest osoba odpowiedzialna za Klubowiczy, są osoby mające w kompetencji zorganizowanie i prowadzenie dużych zlotów, jest osoba opiekująca się klubową kasą itd... gdzie tu władza?:)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 paź 2004, 16:11
Posty: 5866 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 323F BA Japan Muscle V6

Postprzez ravo » 22 maja 2007, 00:30

Olcia napisał(a):trafia do kieszeni "góry" na ich korzyści związane ze zlotami typu darmowe wjazdy czy noclegi? Dlatego tak jak napisalam wczesniej złotówka ode mnie nie wpłynie z góry dopóki nie zobaczę na co wydawane sa pieniądze od klubowiczów i nie w jakimś tam zestawieniu który każdy może sobie zrobić jak mu się podoba tylko na fakturach na przyklad.

brak komentarza bo to przechodzi juz wszystko
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez mbmaster » 22 maja 2007, 00:31

To po jaka cholere zes o mnie napisal na poczatku tego tematu?

Jakbym chcial zostac tak bardzo klubowiczem to bym wyslal prosbe o przyjecie a nie ze po pijaku wychodza takie kwiatki ze wszyscy pijacy zostaja klubowiaczmi ba byly nawet prezesowe taka byla balanga zakrapiana.
Zoom zoom Zoom
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 sie 2004, 23:26
Posty: 1101 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda RX-8

Postprzez Jerry » 22 maja 2007, 00:31

mbmaster napisał(a):To nie jest tak ze mozna kogos tutaj bezpodstawnie oczerniac a to wlasnie od paru postow z Grzybem robicie. Dobra moze za mocno w twoja strone tego posta napisalem ale prosze o nie publiczne pranie brudow bo to tylko pogarsza ta sytuacje.

W D*^%(*PIE mam czy mkocno czy nie mocno Marek zamknij sie i wiecej nie pisz w moją strone zadnych postów.
Olu nie ja zachowałem sie jak dziecko tylko w tym momencie Ty to zrobiłaś i prosze abyś ty i twój rówieśnik Marek mnie przeprosili.Jeśli nie osobiście dopilnuje abyście znikneli z tego forum.
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Postprzez Grzyby » 22 maja 2007, 00:34

Olcia napisał(a):gdzie reszta kasy – trafia do kieszeni "góry" na ich korzyści związane ze zlotami typu darmowe wjazdy czy noclegi?

poczytaj trochę zanim ponownie wysmarujesz takie farmazony i bzdury które musiały się chyba w jakiejś chorej głowie uroić.
Już m4rcin przepraszał dzisiaj za pisanie takich idiotyzmów.

Mam nadzieję że znajdziesz odwagę żeby zrobić to co on.
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Zarząd