Co wam sie nie podoba w klubie?

Zapisy, wydarzenia, akcje społeczne i konkursy, czyli społeczność MazdaSpeed w akcji.

Postprzez Jerry » 22 maja 2007, 00:34

Olcia napisał(a):a gdzie reszta kasy – trafia do kieszeni "góry" na ich korzyści związane ze zlotami typu darmowe wjazdy czy noclegi?

OLKA licz sie ze słowami!!
Olcia napisał(a):Dlatego tak jak napisalam wczesniej złotówka ode mnie nie wpłynie z góry dopóki

.........dopoki ja jestem w tym klubie to Ciebie tu nie bedzie!!
Ostatnio edytowano 22 maja 2007, 00:36 przez Jerry, łącznie edytowano 1 raz
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Postprzez mbmaster » 22 maja 2007, 00:35

NIe zamkne sie i nie mow tak domnie. Tak wlasnie wygladaja rzady tego klubu. Góra ma zawsze racje. KAsujcie mojego uzytkownika mam to gdzies co to nie jest kacik samotnych serc zebym sobie pozwala na takie traktowanie.
Zoom zoom Zoom
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 sie 2004, 23:26
Posty: 1101 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda RX-8

Postprzez Grzyby » 22 maja 2007, 00:36

mbmaster napisał(a):To po jaka cholere zes o mnie napisal na poczatku tego tematu?

czy gdzieś napisałem twojego nicka?

I jeszcze raz zapytam – nie łaska było na pw odpowiedzieć czy samemu zrezygnować?
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez jacobs » 22 maja 2007, 00:37

ravo napisał(a):nie wiem czy wiesz pelnei role admina i nie mam zamiaru traktowac na forum obrazania innych osob,

Jerry napisał(a):W D*^%(*PIE mam czy mkocno czy nie mocno Marek zamknij sie i wiecej nie pisz w moją strone zadnych postów.
Olu nie ja zachowałem sie jak dziecko tylko w tym momencie Ty to zrobiłaś i prosze abyś ty i twój rówieśnik Marek mnie przeprosili.Jeśli nie osobiście dopilnuje abyście znikneli z tego forum.

buehehe ravo, a to co to niby jest?
If you’re in control, you’re not going fast enough.
Forumowicz
 
Od: 20 lis 2005, 13:31
Posty: 3108 (6/27)
Skąd: WWA

Postprzez ravo » 22 maja 2007, 00:38

jacobs napisał(a):buehehe ravo, a to co to niby jest?

obrona na idiotyczne zarzuty
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Gość » 22 maja 2007, 00:39

moze zrobmy ankiete kto komu bardziej pojechal... przeprosmy sie i bedzie znowu milo jak zawsze...
równiez jak mbmaster prosze o usuniecie mojego konta
Gość
 

Postprzez Jerry » 22 maja 2007, 00:40

mbmaster napisał(a):NIe zamkne sie i nie mow tak domnie. Tak wlasnie wygladaja rzady tego klubu

a Ty masz prawo mówić do mnie dupku??
mbmaster napisał(a):Tak wlasnie wygladaja rzady tego klubu

jak Ci sie nie podoba,omijaj strone mazdaspeed
mbmaster napisał(a):Góra ma zawsze racje

moze chcesz na nia wejść??Zapraszam,mozesz zastapić mnie :D
mbmaster napisał(a):KAsujcie mojego uzytkownika mam to gdzies co to nie jest kacik samotnych serc zebym sobie pozwala na takie traktowanie.

z całą przyjemnością Panie Marku!!
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Postprzez LANSSS » 22 maja 2007, 00:40

Niech LANSSS Was polaczy na zawsze :D
''Panie Władzo, ma Pan racje, niestety zdarzyło mi się przekroczyć prędkość... Zdaje sobie sprawę z tego, że było to bardzo nieodpowiedzialne, że naraziłem innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo, ale jechałem szybko gdyż... lubię zapier...''
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 12 lut 2007, 11:05
Posty: 25
Skąd: WLKP
Auto: kiedyś było 323F BA jest RT/10

Postprzez Jerry » 22 maja 2007, 00:43

Olcia napisał(a):prosze o usuniecie mojego konta

ktoś jeszcze bo mam dziś dobrą reke :D
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 13:00
Posty: 1907

Postprzez marek » 22 maja 2007, 00:52

Jerry napisał(a):Marek chcesz ten mój stołek to go zabieraj!!Chyba musicie być nie wpełni rozumu iż myślicie ze ja walcze o tego KS-a


Ja nie chce żadnego stołka.
Tym bardziej dziwi mnie cała sytuacja skoro piszesz że robisz to dla przyjemności, co mam nadzieje również się odnosi do innych na "górze". Przeanalizuj ostatnie dwa lata klubu i zrozumiesz o co mi chodzi.

Ale jakoś nadal nikt nie kwapi żeby się KONSTRUKTYWNIE odnieść do problemu który poruszyłem i do innych KONSTRUKTYWNYCH argumentów jakie pojawiły się na forum w ostatnich dniach.
No bo przecież łatwiej obrzucać się błotem, wyzywać, zamiast podjąc jakieś decyzje i pokazać, że damy radę...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 lis 2003, 02:08
Posty: 2402 (0/14)
Skąd: nad Bałtykiem
Auto: FR+Django+Rail

Postprzez Grzyby » 22 maja 2007, 00:54

marek napisał(a):No bo przecież łatwiej obrzucać się błotem, wyzywać, zamiast podjąc jakieś decyzje i pokazać, że damy radę

poczekaj chwilę – co nagle to .... nieprzemyślane :)
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez marek » 22 maja 2007, 00:56

Grzyby napisał(a):poczekaj chwilę – co nagle to .... nieprzemyślane


to sobie poczekam(y)... rozejedzie się po kościach, na spocie popijemy i znowu loooz. A za dwa lata znowu dym będzie... Historia ma taką właściwość że lubi zataczać koła...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 lis 2003, 02:08
Posty: 2402 (0/14)
Skąd: nad Bałtykiem
Auto: FR+Django+Rail

Postprzez brii » 22 maja 2007, 00:56

marek – nie ma sensu się ładować w dyskusję – od kilku dni widać, że to są igrzyska dla ludu...
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8962 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez farciarz » 22 maja 2007, 02:04

Przeczytałem dopiero cały wątek do końca. Powiem wam szczerze, że chciałem być zawsze klubowiczem...bylem nim...byłem moderatorem, jednak z uwagi na wyjazd do UK zrezygnowalem sam z wszelkich funkcji. Szkoda mi jedynie, że nie dałem rady opłacić jeszcze przed wyjazdem skladki klubowej, a stąd nie mam jak za bardzo tego zrobić.

Jednak po tym wszystkim co się obecnie w klubie dzieje nie wiem naprawdę czy wogóle jest to wszystkiego warte. Bardzo lubię jednak was wszystkich niezależnie od sporów jakie panują obecnie w klubie. Jednak te wszelkie scysje mnie zwyczajnie przerażają i dla osób które zechciałyby wstąpić w szeregi klubowiczów a zajżą do tego wątku nie wiem czy będzie to zbyt ciekawa lektura i zachęcenie do wstąpienia do klubu. Jak dla mnie to jest to wątek gdzie wszyscy sobie wzajemnie wszystko wyżygują. Kurde nie ma ludzi nieomylnych. WSZYSCY POPEŁNIAJĄ BŁĘDY. Sam popełniłem jeden bardzo poważny w Rykach choć całe szczęście, że wszystko się dobrze skończyło.

Mam cichą nadzieję, że tu na wyspach nie będziemy mieć takich problemów jak wy kochani.

Pozdrawiam...i mam nadzieję, że dojdziecie jakoś spokojnie do porozumienia.
Ostatnio edytowano 22 maja 2007, 02:05 przez farciarz, łącznie edytowano 1 raz
Naczelna Maruda Forum aka Kaszpirowski
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 kwi 2005, 21:35
Posty: 1854
Skąd: Bydgoszcz-Fordon City, Leicester UK
Auto: Ford Mondeo 1.6 TI 2008

Postprzez Fiveopac » 22 maja 2007, 02:05

W temacie Ryk, wypada mi wyprosotwac, fakt iz moglem sobie poupalac auto dowoli z daleka od cywilizacji przyspozylo mi wiele radochy. Wynajecie instruktora byla czyms innym i nowym, osobiscie pomysl uznaje za ok, a ze poszlo na niego 2 kafle mnie obecnie kał obchodzi, szczegolnie, ze nie odczulem tego na wlasnej kieszeni (zbytnio). Dodam, iz z jego uslug i tak nie skorzystalem a jestem kontent.
Z tego co doczytalem w ktoryms z watkow w ktorym gowienko z wentylatora sie rozchlapało, wnioskuje, iz dzis pojawi sie jakies oredzie do narodu samego Prezesa, na co czekam z cala mocą swoich zasciankowych kompleksów spowodowanych faktem iz Torun ma zamek krzyzacki a my nie.

Przeraza mnie fakt, iz zarzad spółki MS do tej pory nie wykazuj ani krzty checi pojscia na jakis kompromis, pomimo iz fala buntu plynie od poznania, przez wawe, bydzie i inne megapolisy.... nowe tematy z zarzutami rosna jak grzyby po deszczu, ale gora nie widzi w tym zadnego problemu. Jest git, to ludzie sie nawąchali spalin...
W sumie podobalo mi sie stwierdzenie pana D. (pozdrawiam), ze jak nie pasi obecna sytuacja to papa, wiec takie moje hipotetyczne pytanie (nie to ze mam zamiar tylko mnie tak naszlo jak zakola na mojej glowie) czy klub wyda reszte ze niewykorzystanej skaldki jak zostalo np.6 miesiecy do konca skladki (czyli 25zl)? hahaha hahaha hahaha hahaha czysto retoryczne pytanie, olejcie je <lol>
No, to bylo dwa haiku jeden dowcip. Pliz nał ju spik inglisz.
Less roof, more fun
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
CUP 2017 miejsce 3
CUP 2018 miejsce 3
 
Od: 25 kwi 2005, 20:07
Posty: 4295 (8/31)
Skąd: Bydgoszcz
Auto: MX5 NC 2.5T
RX8 R3

Postprzez ravo » 22 maja 2007, 06:44

marek napisał(a):to sobie poczekam(y)...

napsialem Ci, ze ejst pisany post o co cci chodzi ?
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez slav » 22 maja 2007, 06:49

;)
Ostatnio edytowano 24 maja 2007, 06:54 przez slav, łącznie edytowano 2 razy
Forumowicz
 
Od: 29 maja 2005, 23:38
Posty: 1137
Skąd: WLKP
Auto: rozne

Postprzez dunia » 22 maja 2007, 08:28

To jeszcze na odchodne chce Was Szanowni Klubowicze i Forumowicze zapytać o jedno...
Tak piszczycie o rozwoju Klubu, sponosorach itd. Z tego co czytam w różnych wątkach, niektórzy nie mogą oddychać dopóki MS nie będzie Stowarzyszeniem i argumentują iż przez ten fakt nie mamy sponsorów.
A czy ktokolwiek z Was zajął się szukaniem sponsorów? zapytał na czym polega sponsoring? jakie sponsor ma z tego korzyści?

NIE...........

to wam powiem...sponsorowi koło tyłka lata czy jesteśmy stowarzyszeniem, Klubem czy Caritasem. Potrzebuje jedynie faktury za przekazany towar czy dokumenty potwierdzające darowiznę. Rozmawiałam kilka razy na ten temat z prawnikiem i znam szczegóły. Można finansować emeryta, studenta czy kota osiedlowego, a dokumenty to pikuś.

Na potwierdzenie tego co piszę to powiem Wam o czymś
CO MIAŁO BYĆ NIESPODZIANKĄ NA MEGA SPOCIE.

Jest sponsor który działając właśnie na tych zasadach chce ufundować sprzęt na ćwiarę, GTECHY a może starczyłoby na hamownię i zapłacenie lotniska.
To duża kasa i wcale nie obchodzi go jaki mamy status i czy go w ogóle mamy, bo nie jest mu to do niczego potrzebne!!!!

Ale był on do dzisiaj.....a w zasadzie do przedwczoraj.

A może ktoś kto też zajął się tematem szukania sponsorów napisze jakie ma pytania i wątpliwości w tej sprawie, chętnie odpowiem bo już wiem sporo na ten temat :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 cze 2006, 15:36
Posty: 454
Skąd: warszawa/nowy sącz
Auto: 323 f (BA) 2,0 V6

Postprzez nemi » 22 maja 2007, 08:40

dunia napisał(a):Ale był on do dzisiaj.....a w zasadzie do przedwczoraj.

Tzn? Zwinął żagle?
Forumowicz
 
Od: 21 sie 2004, 14:20
Posty: 7476 (100/270)

Postprzez dunia » 22 maja 2007, 08:49

Nie, nie zwinął się......poprostu już mam dosyć osób które dużo robią zamętu, krzyczą, obrażają innych i poprostu nie będę się tym więcej zajmować. Są osoby bardziej wygadane i obrotne więc napewno coś/kogoś znajdą.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 cze 2006, 15:36
Posty: 454
Skąd: warszawa/nowy sącz
Auto: 323 f (BA) 2,0 V6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Zarząd