Wyjaśnienia i to co mi sie nie podoba w klubie

Zapisy, wydarzenia, akcje społeczne i konkursy, czyli społeczność MazdaSpeed w akcji.

Postprzez ravo » 21 maja 2007, 23:58

Grzyby napisał(a): – co jeszcze chcesz?

paragon ze sklepu, przypominam mi to nagonke kaczynskich na wszystkich, ludzie to jesy klub jestesmy rodzinna a tu moze dojdzie do tego, ze bede musial sie spowiadac, ze naklejki robilem u tomcia i on jest moim znajomym wiec ma z tego dole, albo jakeis inne paranoje, albo dzialamy jak rodzinna albo nie, powtorze jeszcze raz : Na zyczenie moge udostepnaic paragony i inne dokumenty i takze wyjasniac i odpowiadac na kazde pytanie ( nawet naj banalniejsze ) ale nei mam zamiaru teraz siedziec i wszystko skanowac
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Grzyby » 22 maja 2007, 00:01

Piotruś napisał(a):..nooo... koniec dyskusji przyklepać, uciszyć... niech się uspokoi jutro oficjalne stanowisko "prezesa" ...będziecie zadowoleni

czyli standardzik, nic sie nie zmienia

no jasne – jak moglibyśmy sprawić Ci zawód.
Wkurzasz mnie Piotrek takim pisaniem.
Możesz sobie jeszcze powyciągać troche brudów – przejrzyj stare tematy i popisz sobie do rana co było źle.
Ciężko Ci pojąć że większość czytających to czuje niesmak?
Że ktoś chce im powiedzieć – mimo wszystko – dobranoc?
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez dunia » 22 maja 2007, 00:02

Piotruś napisał(a):Przeproś jeszcze za brak dyplomów za karaoke, które też dostałaś spakowane zipem.

chyba sobie jajca robisz..mam ci go przesłac do wglądu.....i jeszcze te które Globus dorobił za 1 miejsce. A wyjść sobie możesz SAM.....

by Globy => www.mazdaspeed.pl/dyplomy_konin.rar

Piotruś napisał(a):racja, delikatnie przypomnę, że udało mi się takie same wynegocjować dla nas

nie mój drogi POD WARUNKIEM i dobrze o tym wiesz


Piotruś napisał(a):dunia napisał:
7. Mówiłam że kuli i świateł na imprezę nie będzie na co zrobiłeś minkę na forum, a na zlocie nagle podnisłeś krzyk

...w PW pisałaś, że "zobaczysz co da się zrobić". Temat ucichł, a kuli ni huhu. Dla mnie, jak ktoś do sprawy nie wraca i nie alarmuje, oznacza – nie ma problemu, załatwione


przesłać ci na pw. wycinek z FK...bo nie zrobię tego tutaj..

Piotruś napisał(a):dunia napisał:
8. Po tym jak okazało się że nie mamy miejsca na tyle osób w jednym hotelu, na forum zapytałam czy rezerwujemy dwa czy jeden hotel, odpowiedziałeś że zmiana hotelu nie wchodzi w grę i rezerwujemy drugi.

racja, już było za późno...


a obrzuciłeś mnie za to błotem nie raz w swoich wypowiedziach. A teraz mówiswz – racja!!!!!

Piotruś napisał(a):dunia napisał:
2. Możesz mi powiedzieć, dlaczego dla osób nienocujących chciałeś zafundować kolację i imprezę z czyjej kasy....czy ludzie będący na imprezie wiedzieli że będą sponsorować komuś jedzonko...

...zlot wyszedł na + i chciałem, aby te osoby zostały na rozdaniu i na imprezie


a co na to pozostali co za siebie zapłacili...czy Klub nie ma innych potrzeb...



Piotruś napisał(a):Twoja była w tym brocha, żeby DOPILNOWAĆ rozlokowanie ludzi, powinnaś tam stać i pomagać recepcjonistce.


A CO ROBIŁAM!!!!! zastanów się co piszesz, albo najpierw zapytaj....a jak nie wiesz to się nie odzywaj..bo najpierw ludzie byli rozlokowani w OSiRze a potem pojechałam do Leśnej i czekałam do ostatniej osoby, by wrócić do OSiRu. Tego już nie chciałeś zauważyć!

Piotruś napisał(a):o gadce z tobą

nie tylko ze mną i dobrze wiesz o czym mówie, wcale nie o braku czasu ale o spojrzeniu w oczy – nie mówię tu o mnie


Piotruś napisał(a):jaśniej, konkretniej, czego

a nie pamiętasz już ja Violka zaproponowała pomoc przy konkurencjach i odpowiedziałeś jej że to nie leży w jej kompetencjach...


Piotruś napisał(a):na osobę odpowiedzialną za daną część, nie zwalić tylko rozliczyć...

może rozlicz się najpierw sam a potem popadaj w samozachwyt...

A co z przepraszam za posądzenie mnie o nie dopilnowanie listy na recepcji, którą znalazł Marcin....


Piotruś napisał(a):no comments

właśnie, bo nie mam ochoty na tego wywlekanie, bo są żenujące. Ale cóż tonący brzytwy sie chwyta..co. Dziwi mnie fakt jedynie, dlaczego taki syf robisz pod przykrywką uzdrowienia klubu. Czyzbys nie miał okazji wykazać się gdzie indziej...A uprzedzając twoją wypowiedź ja już nie chce być w tym klubie, nie po spotkaniu z takimi osobowościami.


Żegnam
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 cze 2006, 15:36
Posty: 454
Skąd: warszawa/nowy sącz
Auto: 323 f (BA) 2,0 V6

Postprzez m4rcin » 22 maja 2007, 00:09

ravo napisał(a):a moze bys pomyslal go czytajac ?

A może ty byś pomyślał go tworząc? Równie dobrze możesz nie pisać opisów, skoro nic z nich nie wynika, a rozliczenie publiczne z rachunków cię przeraża.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2005, 21:51
Posty: 636
Skąd: 52.259°N 21.020°E
Auto: TT

Postprzez Pit » 22 maja 2007, 00:09

dunia napisał(a):by Globy => www.mazdaspeed.pl/dyplomy_konin.rar

...dostałaś jeszcze pliczek dyplomy_cd.zip :)

dunia napisał(a):Ale cóż tonący brzytwy sie chwyta..co

dunia, ale ja się świetnie czuję :) nigdzie nie tonę, nic w tym kierunku :) reszty nie będę komentował, nie ma naprawdę czego, poza tym Marzena już w sypialni, woła mnie co chwila, a ja tu siedzę i klepię :) Mam naprawdę w życiu ciekawsze rzeczy do robienia niż użeranie się z wszystkowiedzącymi osobami starającymi się zrobić klub. Pozdrawiam :) ...i mam nadzieję, że głosy ludzi doprowadzą do tego, że ktoś [tiiit] się czołem w coś twardego i olśni go, że coś zmierza w złym kierunku :)
Ostatnio edytowano 22 maja 2007, 08:52 przez Pit, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lut 2005, 06:56
Posty: 6414 (0/3)
Skąd: Suburbia
Auto: FD3S

Postprzez ravo » 22 maja 2007, 00:12

m4rcin napisał(a):A może ty byś pomyślał go tworząc?

pomyslalem :)


m4rcin napisał(a): Równie dobrze możesz nie pisać opisów, skoro nic z nich nie wynika,

wynika z nich wszystko tylko tobie sie nie podobaja hehe


a rozliczenie publiczne z rachunków cię przeraża.

wcale nie :)

i koncze z toba dyskusje, jako klubowicz jak chcesz mzoesz zalozyc ankiete aby sie mnie pozbyc, ja nie mam zamiaru z toba dyskutowac a czemu to chyb kazdy widzi
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez SimoneuS » 22 maja 2007, 00:13

..
Ostatnio edytowano 26 maja 2007, 00:03 przez SimoneuS, łącznie edytowano 1 raz
Edit by mod: Rozmiar samej fotografii/grafiki w podpisie (i całego podpisu) jest jasno określony w temacie FAQ przyklejonym w każdym z działów. Proszę o przestrzeganie zaleceń.
Forumowicz
 
Od: 11 lis 2003, 20:57
Posty: 353

Postprzez m4rcin » 22 maja 2007, 00:14

Widzi, że się migasz jak możesz.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2005, 21:51
Posty: 636
Skąd: 52.259°N 21.020°E
Auto: TT

Postprzez ravo » 22 maja 2007, 00:14

SimoneuS napisał(a):, to jakim prawem chce na nich zarabiać?

kto tak powiedzial ? nie chce na zadnym zarabiac :) i prosze Cie simoneus, czemu nie rozmawiales o tym jak byles klubowiczem ?
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez ravo » 22 maja 2007, 00:16

m4rcin napisał(a):Widzi, że się migasz jak możesz.

odczep sie odemnie bo naprawde nie chce mi sie prowadzic dyskusji z toba na takim poziomie i jest mi bardzo glupio ze na poczatku tak zaragowalem ale prosze mi wybaczyc bo bardzo dziwnie sie poczulem slyszac oskarzenia na swoj temat.
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez SimoneuS » 22 maja 2007, 00:19

..
Ostatnio edytowano 26 maja 2007, 00:03 przez SimoneuS, łącznie edytowano 1 raz
Edit by mod: Rozmiar samej fotografii/grafiki w podpisie (i całego podpisu) jest jasno określony w temacie FAQ przyklejonym w każdym z działów. Proszę o przestrzeganie zaleceń.
Forumowicz
 
Od: 11 lis 2003, 20:57
Posty: 353

Postprzez ravo » 22 maja 2007, 00:21

SimoneuS napisał(a):a prezio stwierdził, ze nie będzie stawiał kolacji i tyle w temaci...

a co on ma stawiac ? a jak by sie poczuli ludzie ktorzy placa za kogos kolacje ? moze tego nie chcieli ?
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez SimoneuS » 22 maja 2007, 00:28

..
Ostatnio edytowano 26 maja 2007, 00:04 przez SimoneuS, łącznie edytowano 1 raz
Edit by mod: Rozmiar samej fotografii/grafiki w podpisie (i całego podpisu) jest jasno określony w temacie FAQ przyklejonym w każdym z działów. Proszę o przestrzeganie zaleceń.
Forumowicz
 
Od: 11 lis 2003, 20:57
Posty: 353

Postprzez ravo » 22 maja 2007, 00:31

SimoneuS napisał(a):Ravo przekaż dokładne rozliczenie Piotrkowi za zlot w Koninie, chętnie przestudiuję

po co ? jest ogolnie dostepne dla klubowiczow w kazdej chwili piotrek moze je ogladnac
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Boris86 » 22 maja 2007, 01:47

Loczek napisał(a):Czy ktos z tych osób ktore narzekaja probowała chociaz zostac moderatorem? A co dopiero Koordynatorem załatwic wszystko, dopiac na ostatni guzik? NIE


m4rcin napisał(a):TAK

Piotruś napisał(a):oczko ...a jednak!

TAK <diabełek>

... nie czytasz dokładnie topicu od poczatku <czytaj> .

... i jeszcze paru by tu sie takich znalazło co im kolorki znikły spod Avataru i patrza na ten temat z odpowiedziami góry z politowniem.


Globy napisał(a):Oficjalny komunikat na temat rozwiazania zaistnialej sytuacji i rozlamu zdan w dniu jutrzejszym w dziale Projekty i Organizacja Klubu.

No, no... przecież trzeba sprawe ululać i to najlepiej przeniesc juz całosc w dział nie dostepny dla tych jeszcze nie zrzeszoncyh, bo zobaczą co sie dzieje i im checi odejdą....
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 gru 2004, 00:03
Posty: 1154 (0/5)
Skąd: Łódź
Auto: 323 BG KL V6
RX-8 Pandem v12
RX-8 RB25DET Neo
RX-8 R3
300ZX Strosek
Viper GTS
Cuda TT
Crossfire SRT6
Corvette C5
E30 325cabrio, E39 523

Postprzez SimoneuS » 22 maja 2007, 02:00

..
Ostatnio edytowano 26 maja 2007, 00:04 przez SimoneuS, łącznie edytowano 4 razy
Edit by mod: Rozmiar samej fotografii/grafiki w podpisie (i całego podpisu) jest jasno określony w temacie FAQ przyklejonym w każdym z działów. Proszę o przestrzeganie zaleceń.
Forumowicz
 
Od: 11 lis 2003, 20:57
Posty: 353

Postprzez ravo » 22 maja 2007, 06:48

po pierwsze kto Ci dal bilans ?

zlot w koninie wyszedl na zero i nie mam zamiaru z Toba tutaj rozmawiac, kazdego klubowicza zapraszam do PiO i wszystko mu wyjasnie :)
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez SimoneuS » 22 maja 2007, 06:55

..
Ostatnio edytowano 26 maja 2007, 00:05 przez SimoneuS, łącznie edytowano 2 razy
Edit by mod: Rozmiar samej fotografii/grafiki w podpisie (i całego podpisu) jest jasno określony w temacie FAQ przyklejonym w każdym z działów. Proszę o przestrzeganie zaleceń.
Forumowicz
 
Od: 11 lis 2003, 20:57
Posty: 353

Postprzez ravo » 22 maja 2007, 06:57

cos ci zle poszlo cytowanie ? hehe

jeszcze raz pokazesz tutaj bilans i dostaneisz bana
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez ravo » 22 maja 2007, 06:58

SimoneuS napisał(a):Ravo jak jestes taki mądry to się wypowiedź a nie usuwasz dowody...

w dziale PiO wyjasnie kazde pytanie, tutaj na zadne nie odpowiem :)
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Zarząd