Zaskoczenie mijającego roku...

Zapisy, wydarzenia, akcje społeczne i konkursy, czyli społeczność MazdaSpeed w akcji.

chcę powiedzieć:

nie pie.dol facet...
3
23%
coś w tym jest...
10
77%
 
Liczba głosów : 13

Postprzez Paweł » 8 gru 2003, 12:10

Chcialem krotko podsumowac ten watek:

Zapoczatkowana przeze mnie akcja, doprowadzila do mojego pogryzienia sie z Kwadrixem <klotnia> (ale wierze, ze nam przejdzie) oraz rozwiazania najbardziej meczacych spraw (poza przywroceniem zaufania zombiego dla mordy :|). Pare rzeczy zostalo niewyjasnionych, ani publicznie przedstawionych, ale na wszelki wypadek proponuje polozyc na to laske (jak kto ma, a jak nie, to niech postawi krzyzyk :D)...

Tak wiec forum dziala super, a strona zostanie (chyba juz nie tylko moim zdaniem) w racjonalny sposob uruchomiona, a nastepnie przebudowana.

Wszystkich, dopatrujacych sie w tym watku moich prywatnych zali przepraszam i tlumacze, ze nic takiego nie mialem na mysli. Mam nadzieje, ze sprawa ta (jak chcialem) wyjdzie klubowi na dobre. Jednoczesnie twardo pozostaje w opozycji do ekipy rzadzacej i zakladam, ze jest to sluszne postepowanie, choc pewnie nie zawsze dobrze odbierane... :D :P

Pozdrawiam.
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/890)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez Zombi » 8 gru 2003, 18:35

Za plecami najbardziej zainteresowanych to nie tylko sie mówi ale i robi ale olejmy to. ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:44
Posty: 504
Skąd: Wawka
Auto: Szybkie

Postprzez niqs » 9 gru 2003, 12:41

mordeczko znowu <ganja> i mamy wizje czy to tak z dziecinstwa ci zostalo....

ps. daj mi spokoj ok to bedzie dalej milo...
Internetowy Klub MAZDAspeed
www.mazdaspeed.pl
Szkoła Narciarska www.janosikski.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 paź 2003, 13:53
Posty: 193
Skąd: krakow na stale juz
Auto: najpiękniejsze :)

Postprzez Globy » 11 gru 2003, 18:58

Ja tez chce juz zakonczyc ten temat. Byl on, ja widac, bardzo potrzebny, wyjasnil sporo zaleglych spraw. Co do strony, mysle, ze wybralismy najbardziej optymalne wyjscie. Morda – plus za mowienie prosto z mostu. I dwa slowa ode mnie – nie wiem, jak inni to widza, ale ja chce rownosci i klimatu, w ktorym kazdy moze otwarcie powiedziec, co mu pasi, a co nie. Spelniajmy aspiracje klubowiczow, bo po to razem dzialamy. W przyjazni i zaufaniu. Dla mnie to przyjemnosc sie tym zajmowac i nie oczekuje jakichs profitow, mam nadzieje, ze dla Was takze. The end, dziekuje.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez piXi » 14 gru 2003, 16:43

hej
ludzie ... ale fajny watek... pozwole sobie na male podsumowanie...
burdel burdel burdel...
laczenie klubow, stron czy forum to jak fuzja firm... w mniejszym wydaniu, jak wiadomo, kazda z laczonych 'firm' ma swojego szefa, dyrektora, managera i specjalistow... zeby to prawidlowo przeprowadzic trzeba najpierw ustalic kto bedze to robil .. nadac mu prawa i przywileje, trzeba sie spotkac osobiscie conajmniej kilka razy, bo na GG czy chat nie uzgodnicie zadnych szczegolow... jak widac z watku mamy tutaj ludzi o roznych pokrojach... jedni chca skupic cala wladze w swoim reku, inni chca czerpac korzysci z tego ze maja te wladze, a jeszcze inni chca normalnosci... wydaje mi sie ze powinniscie sie spotkac gdzies na kawie/herbacie (nie McD) ... ustalic kto jest specjalista od czego i czym sie zajmie, poza tym jedna osoba MUSI to wszystko koordynowac... tzw project manager
poza tym ... czy mysleliscie o wsparciu Mazda Poland dla strony ? forum ? czy mysleliscie o specjaliscie od PR, ktory jest w stanie zrobic odpowieni plan PRowski ? ja nie zartuje ... Mazda Polska to z pewnoscia pogata firma i mozna wyciagnac od nich jakies gorsze na prowadzenie klubu, tym bardziej ze strony nasze sa naprawde znane i czesto odowiedzane, poza tym jezeli 'fuzja' zostanie dobrze przeprowadzona to bedziemy mieli najlepsza i jedyna w polsce tak dobra i dokladna baze danych o samochodach marki mazda
mysle ze klub jest w tej chwili w fazie, ktora bardzo mocno wplynie na jego przyszlosc... mozna wszystko spieprzyc jak i zapewnic sobie naprawde fajne dzialanie
pozwole sobie na koniec na mala ocene niektorych osob bioracych udzial w tym dramacie – oj ale podpadne !!!
Zombi – absolutnie nie nadaje sie na szefa, dzisiaj uwaza ze jakos szef klubu moze byc poza przepisami i ponad wszystkimi innymi czlonkami klubu, a za rok bedzie tankowal do Xeda paliwo za nasze skladki, lubie zombiego, ma dryg do mazd, ale nie potrafi wspolzyc z innymi, wladza mu odbija, fanatyk, klubowi nie sa potrzebne rzady twardej reki
Globy – najlepszy kandydat na glownego zarzadzajacego klubem, facet spokojny, stonowany, ma swoje zdanie i potrafi sluchac innych oraz trafnie ocenic sytuacje, nie kloci sie, nie wymadrza, zbudowal przez kilka lat naprawde bardzo dobra stronke sam, ma doswiadczenie i wiedze ...
tco-tm – wydaje sie byc dobrym project managerem – jego posty sa ostre a uwagi trafne, sarkazm w granicach dobrego smaku, poza tym wydaje sie miec duza wiedze z zakresu www/html/php i mySQL, powinien wspolpracowac z kwadrixem
kwadrix – mozna powiedziec specjalista, jednak potrzebujacy hmmm ze tak powiem ojca prowadzacego, z ktorym bedzie wspolpracowal na zdorwych zasadach a nie na zasadach konkurencji ... tco-tm
morda – porywczy czlowiek, kto nie zna go osobiscie na pewno go nie znosi, ale na zywo czlowiek dusza... no i mimo ze ma swoje za skora mysle ze mozna mu zaufac, jego pewnosc siebie na pewno drazni wszystkich ale tylko dzieki takiej wlasnie pewnosci mozna do czegos w zyciu dojsc, nie jestem pewien czy potrafi byc obiektywny, ale zdecydowanie mial racje piszac zombiemu ze ten nie moze byc ponad innymi... tez bym tak postapil, jako moderator forum jest OK
XsiX (co za ksywka ;–) ) – spokojny facet, specjalista od grafiki, niekonfliktowy w ogole, doskonale sie na pewno sprawdzi jako koordynator przy laczeniu stron oraz pomyslodawca rozwiazan graficznych, jego checi i zapal sa rzeczywiste i to co powie, obieca, realizuje, mozna na nim polegac...
wiecej nie powiem... wiem ze zaraz sie odezwa glosy ze nie znam was i nie jezdze mazda i w ogole to co ja tu w ogole robie, ale jestem w klubie mazdy od 2 lat, widzialem jak rozwijala i jak powstawala strona zombiego (a raczej jak powstala i sie NIE rozwijala)... przezylem wiele klotni z morda, oddawanie ksiazki zombiemu i kilka spotow... a czytajac forum doskonale widac kto kim jest i jakie wartosci soba reprezentuje

ps
wszyskie komentarze i oceny sa moja i tylko moja subiektywna ocena ;–)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 13:22
Posty: 66

Postprzez Globy » 14 gru 2003, 17:33

Yo,

na wstepie dziekuje bardzo za komplementy :) Oczywiscie nie moge nie pokusic sie o komentarz Twojej wypowiedzi.
Niestety, nie moge zgodzic sie z jej poczatkiem, poniewaz naprawde wiele udalo nam sie ustalic wlasnie przez Internet. Spotkanie w Mc'u bylo tylko zwienczeniem. Zeby cos uporzadkowac, to najpierw trzeba wszystko wybebeszyc i tak sie stalo tym razem. Nie jestesmy jeszcze w stadium, w ktorym calonocne narady przy kawie lub czyms innym sa potrzebne. Moim zdaniem ta faza dopiero nadejdzie. W najblizszym czasie czeka nas wzbogacanie starej strony o materialy, jakie posiadal Zombi i jego klub. Sukcesem jest zas, ze nie ma juz "jego", "moj" – jest "nasz".
Wydaje sie, ze drobnostka jest zrobienie tego. A tak naprawde to oprocz robienia nowej strony najgorsza robota. Goni nas czas (przynajmniej osobiscie chce, zeby wszystko jak najszybciej znalazlo swoje miejsce w serwisie) zarowno w kwestii materialow, jak i Klubu. Musimy zalatwic kupe formalnosc i dogadac sie w szczegolach, ktore jesli omowimy teraz, nie stana nam na drodze w przyszlosci. Sam nie spodziewalem sie, ile tego sie namnozy, poniewaz czlowiek nie jest w stanie przewidziec wszystkiego.
Dopiero, gdy wszystko zlozymy do kupy jeszcze na bazie starej strony, przystapimy do glebszych narad w celu stworzenia strony nowej. Mowisz o wspolpracy z Mazda. Tak, jestem jak najbardziej za, bo od dawna sni mi sie to po nocach. Ale na razie nie chce nic robic w tym kierunku, poniewaz jest to faza przejsciowa. Strona i tak wyglada niezle, ale mnie osobiscie nie zadowala i ciesze sie, ze (mam nadzieje) niedlugo wszystko zacznie zmierzac do docelowej formy. Dopiero, gdy powstanie nowy engine, wszystko bedzie uporzadkowane, z przyjemnoscia zajmiemy sie sprawami public relations.
W tym calym burdelu, jak to nazywasz, trzeba rowniez zajmowac sie Klubem, spotami. Wlasciwie dobrze, ze sa, bo to momenty odreagowania, zapomnienia i odpoczynku. Teraz czuje, ze wiecej mnie obchodzi strona i formalnosci, niz moja wlasna Mazdzina. A to przeciez wszystko dla Niej :) Dlatego trzeba tez zachowac spokoj, bo jesli bedziemy ulegali emocjom, wszystko pojdzie w pizd*.
Co do Twoich ocen kolegow klubowych, trudno nie zgodzic sie w wiekszosci. Poczyniasz naprawde cenne i dobre uwagi. Nie oskarzaj nas tylko o to, ze nie jest ustalone, co kto robi. Moze z boku wyglada to na maly syf, ale szczerze Ci powiem – takie ustalenia sa, a przynajmniej ja mam je w swojej glowce. Inna strona medalu jest, ze nasze role sie przenikaja, wiec wszyscy musza ze soba wspolpracowac i czasami przejmowac role kolegow.
Musze tylko wspomniec, ze zbyt ostre wnioski wyciagasz co do Zombiego, bo wbrew pozorom jest ukladny i dziala dla dobra Klubu. Organizacje pracy w Klubie wyobrazam sobie jednak prawie w calosci tak, jak Ty.
Ja jestem optymista. Fakt, jeszcze wiele pracy przed nami, ale szczerze – z przyjemnoscia sie jej poddam i WIEM, ze efektem bedzie cos wspanialego, z czego wszyscy bedziemy zadowoleni. Nie mozemy jednak caly czas skupiac sie na porachunkach osobistych, pierdolkach. I niech mi wszyscy uwierza, sluchajmy sie nawzajem, bo to klucz do sukcesu. Nie bojmy sie poprawiac wzajmenie, ale i ufajmy sobie – przeciez wszyscy chcemy tego samego.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez Morder » 14 gru 2003, 18:29

A ja bym jednak proponował spotkać się osobiście w szerszym gronie (wszyscy zainteresowani) ustalić i wyjaśnić wszystkie kwestie.
To jak się zachowuje Zombi można (ale nie powinno się) usprawiedliwić tym, że gdyby nie on to klub by nie istniał. Klub był w takiej fazie, że gdyby nie SAMODZIELNE decyzje Zombala to klub by nie urósł do takich rozmiarów i rangi jak teraz. Ale teraz gdy jest tyle zaangażowanych osób w klubie i chcących czynić jak najlepiej, Zombi powinien odzywaczaić się od swojego toku postępowania (SAMODZIELNE DECYZJE) i przystosować się do życia w społeczności klubowej.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:07
Posty: 897
Skąd: Pułtusk
Auto: MX-3

Postprzez Zombi » 14 gru 2003, 19:09

A nie wydaje ci sie ze tak wlasnie sa ostatnio podejmowane decyzje (w szerszym gornie) ??
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:44
Posty: 504
Skąd: Wawka
Auto: Szybkie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Zarząd