Nowy regulamin Klubu MazdaSpeed

Zapisy, wydarzenia, akcje społeczne i konkursy, czyli społeczność MazdaSpeed w akcji.

Postprzez Zombi » 12 gru 2003, 13:32

Zarzad klubu proponuje nowy regulamin nastepujacej tresci:

1. Członkiem Klubu MazdaSpeed może zostać każdy posiadacz samochodu marki Mazda lub innego auta, jeśli zasłużył się dla Klubu.
2. Klubowicz jest zobowiązany opłacić roczną składkę klubową w wysokości ustalonej przez Zarząd Klubu. Tylko Klubowicze, którzy opłacili składkę, mają dostęp do dodatkowych materiałów (instrukcje, galerie, dokumentacje, foldery).
3. Członek Klubu jest zobowiązany do uczestniczenia w życiu Klubu: rozmawia z innymi Klubowiczami na chacie, forum lub poprzez e-mail, ew. telefonicznie lub osobiście.
4. Pełnoprawnym członkiem (dostęp do działu Members) staje się użytkownik uczęstniczący przez miesiąc w życiu Klubu.
5. Każdy członek powininen działać dla dobra Klubu i dbać o jego imię.
6. Sympatykiem Klubu może zostać każdy, kto jest użytkownikiem Mazdy lub zasłużył się dla Klubu, a nie spełnia warunków Regulaminu.
7. Skreślenie z Listy Klubowiczów następuje po dwóch miesiącach braku aktywności (np. nie odpowiadania na maile lub telefony).

Prosimy o wszelkie zdania na temat nowego regulaminu i ewentualne poprawki do soboty g.12.00.

PS.Zarzad pozdrawia. :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:44
Posty: 504
Skąd: Wawka
Auto: Szybkie

Postprzez niqs » 12 gru 2003, 13:40

<peace> ok
Internetowy Klub MAZDAspeed
www.mazdaspeed.pl
Szkoła Narciarska www.janosikski.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 paź 2003, 13:53
Posty: 193
Skąd: krakow na stale juz
Auto: najpiękniejsze :)

Postprzez Paweł » 12 gru 2003, 13:42

Przeczytalem. Jesli chodzi o ten miesiac, to juz nie mam wlasnego zdania.
Uwazam, ze jesli ktos wplaci skladke to od razu powinien miec dostep do dzialu members. Ale rozumiem, ze musi byc okres "probny"... Moze okres probny przed przystapieniem do klubu? Nie wiem... No ale sami pomyslcie – ktos wplaca skladke i musi miesiac czekac na efekt swojego wkladu i poswiecenia.
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/893)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez niqs » 12 gru 2003, 13:45

no tak ale 10 zl to nie duzo mozna zaplacic i tyle sie go widzi....
zombi ma w sumie racje okres probny powinien byc
Internetowy Klub MAZDAspeed
www.mazdaspeed.pl
Szkoła Narciarska www.janosikski.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 paź 2003, 13:53
Posty: 193
Skąd: krakow na stale juz
Auto: najpiękniejsze :)

Postprzez Paweł » 12 gru 2003, 13:49

Przeciez nie napisalem, ze ma go nie byc. Napisalem, ze ma byc, ale w innym miejscu i czasie, a nie po wplaceniu pieniedzy.
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/893)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez Globy » 12 gru 2003, 13:49

OK, w takim razie proponuje pkt. 4 Regulamin zmienić na "Użytkownik staje się pełnoprawnym członkiem Klubu (dostęp do działu Members) po załatwieniu przez Zarząd wszelkich formalności związanych z jego zapisaniem". Oczywiście uwzgledniamy w tym skladke. Mysle, ze nie sie co obawiac, ze ludzie sie zapisza do Klubu, a potem beda cicho, bo Regulamin jest jasny i najpierw Klubowicz musi wplacic skladke, wiec jest to wiazacy argument do uczestniczenia w zyciu Klubu.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez michal_krakoof » 12 gru 2003, 14:02

no ale te sprawy formalne moga trwac miesiac ,prawda ???
a poza tym mysle ze "piniondze to nie wszystko" !!!
10 zeta nie kasa kazdy moze dac i olac nas, a materialy poszly...!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 paź 2003, 13:58
Posty: 310
Skąd: Kraków
Auto: Obecnie – BMW e91 330XD
Obecnie – Mazda 3 BK 1.6 d 109 KM
– Subaru Legacy IV (moja)
– Mazda 323F (BJ) 2.0 Sportive (niqsmx3)
– Mazda 323F (BA) 2.0 GT
– Mazda MX-3 K8 (moja)

Postprzez Zombi » 12 gru 2003, 14:05

Jak tak zmienimy punkt 4 to nie bedzie okresu próbnego a musi on byc. Niech klubowicz wplaci te 10 zeta po uplywie aktywnego miesiaca.

Kolejny kleszczyn jezeli osoba wplaci 10 zeta jest czlonkiem to po dwóch miechach wylatuje (jak sie nie bedzie odzywac, wyjatkiem dluzsza choroba wyjazd za granice) a skladka przepada na rzecz klubu. Ja bym ten okres skrócil do miesiaca.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:44
Posty: 504
Skąd: Wawka
Auto: Szybkie

Postprzez michal_krakoof » 12 gru 2003, 14:14

ja popieram !
Przecie dluzsza niz miesiac przerwe mozna zawsze jakos "uprzedzic" mailem lub postem...a w razie czego sa smsy i telefony...
Trzeba restrykcji troche, choc na sile sie nie da "zachecic" ludzi do aktywnosci...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 paź 2003, 13:58
Posty: 310
Skąd: Kraków
Auto: Obecnie – BMW e91 330XD
Obecnie – Mazda 3 BK 1.6 d 109 KM
– Subaru Legacy IV (moja)
– Mazda 323F (BJ) 2.0 Sportive (niqsmx3)
– Mazda 323F (BA) 2.0 GT
– Mazda MX-3 K8 (moja)

Postprzez Globy » 12 gru 2003, 14:17

W takim razie sformulujmy go w ten sposob, ze najpierw uzytkownik przez miesiac sie wykazuje aktywnoscia, potem wplaca skladke i automatycznie otrzymuje dostep do Members. W pkt. 7 nalezy napisac, ze po wplaceniu skladki i braku aktywnosci pieniazki przepadaja.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez Zombi » 12 gru 2003, 14:23

No i pasi.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:44
Posty: 504
Skąd: Wawka
Auto: Szybkie

Postprzez Nazgulio » 12 gru 2003, 17:49

dla mnie OK.
prywatnie proszę mi mówić "pan gruby"
Forumowicz
 
Od: 11 lis 2003, 00:01
Posty: 38

Postprzez Kruk11 » 12 gru 2003, 18:28

yyy <klotnia> chciałem powiedzieć, że jestem aktywny, wpłaciłem i nie mam dostępu do membersów :| gdziekolwiek by oni nie byli <rotfl>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 paź 2003, 14:17
Posty: 238 (0/1)
Skąd: DC / Gocław
Auto: E39 Touring

Postprzez Zombi » 12 gru 2003, 19:18

Wszysy na razie nie maja, bo ten dzial zniknal, zrobimy php po nowym roku i bedzie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:44
Posty: 504
Skąd: Wawka
Auto: Szybkie

Postprzez owad » 12 gru 2003, 19:51

osoba ktora nie wplaci kasy bedzie czlonkiem czy sympatykiem?
punkt 2 mowi ze kazdy klubowicz jest zobowiazany do wplacenia skladki, a jesli ktos nie chce wplacac bo nie zalezy mu na downloadzie, a chce byc klubowiczem to ma szanse jedynie na spympatyka?
Jestem zgodny co do tego, ze po miesiacu wizyt na forum i udzielania sie w klubie chetny moze zdecydowac czy chce wplacic ta gruba kase na klub czy tez mu az tak nie zalezy i chce jedynie sobie pomarudzic na forum.
Co do kasowania konta to miesiac to chyba za krotko....
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 17:27
Posty: 70

Postprzez XsiX » 12 gru 2003, 20:23

Zombi napisał(a):Prosimy o wszelkie zdania na temat nowego regulaminu i ewentualne poprawki do soboty g.12.00.

no więc proszę:

Zombi napisał(a):1. Członkiem Klubu MazdaSpeed może zostać każdy posiadacz samochodu marki Mazda lub innego auta, jeśli zasłużył się dla Klubu.

Hmm, czym się niby zasłużył ? Kto decyduje o zasługach? Jeżeli ktoś miał mazdę, sprzedał ale w przyszłości ma zamiar kupić kolejną, to jest członkiem klubu czy nie ?

Zombi napisał(a):2. Klubowicz jest zobowiązany opłacić roczną składkę klubową w wysokości ustalonej przez Zarząd Klubu. Tylko Klubowicze, którzy opłacili składkę, mają dostęp do dodatkowych materiałów (instrukcje, galerie, dokumentacje, foldery).

Dopisałbym "...DOBROWOLNĄ składkę klubową...". No i "...galerie..." w membersach to moim zdaniem lekka przesada. Nie mów Zombi że chcesz dać w galerii wszystkie te zdjęcia które były tam do tej pory. Moim zdaniem 90% z nich to zwykła kicha. Jestem za tym aby przejrzeć dotychczasową galerię, wybrać NAJŁADNIEJSZE fotki i umieścić je w normalnej, ogólnodostępnej galerii. Fotki mamy pościągane z netu i wrzucając je do membersów będzie wyglądać jakbyćmy brali kasę za coś co jest przecież dostępne dla wszystkich którzy potrafią się posługiwać googlami.

Zombi napisał(a):3. Członek Klubu jest zobowiązany do uczestniczenia w życiu Klubu: rozmawia z innymi Klubowiczami na chacie, forum lub poprzez e-mail, ew. telefonicznie lub osobiście.

Tutaj zmieniłbym tylko początek na "3. Członek Klubu jest zobowiązany W MIARĘ MOŻLIWOŚCI do AKTYWNEGO uczestniczenia w życiu....".

Zombi napisał(a):4. Pełnoprawnym członkiem (dostęp do działu Members) staje się użytkownik uczęstniczący przez miesiąc w życiu Klubu.

Ten punkt brzmi trochę dziwnie proponuję go wykasować. Po opłaceniu składki nalaży umożliwić natychmiastowy dostęp do działu Members, ktoś wpłaca nam pieniądze oczekując coś w zamian, myślę że miesiąc czekania jest w tym przypadku nieporozumieniem.

Zombi napisał(a):5. Każdy członek powininen działać dla dobra Klubu i dbać o jego imię.

Tutaj w miarę czytelnie – brak uwag.

Zombi napisał(a):6. Sympatykiem Klubu może zostać każdy, kto jest użytkownikiem Mazdy lub zasłużył się dla Klubu, a nie spełnia warunków Regulaminu.

Coś tu mi nie pasuje ale jeszcze nie wiem co :|

Zombi napisał(a):7. Skreślenie z Listy Klubowiczów następuje po dwóch miesiącach braku aktywności (np. nie odpowiadania na maile lub telefony).

dopisałbym wyraz "...następuje po dwóch miesiącach NIEUSPRAWIEDLIWIONEGO braku aktywności...". Ktoś z klubowiczów, może np. wyjechać do pracy za granicę lub mieć jakiś równie ważny powód uniemożliwiający mu udzielanie się w "życiu klubowym".

Zombi napisał(a):PS.Zarzad pozdrawia.


Pozdrawiam również i pytam kto to jest "Zarząd" ?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Postprzez Globy » 12 gru 2003, 21:22

1. Osoba zasluzona dla Klubu nie jezdzi Mazda, ale jest aktywna na forum i pojawia sie na spotach. Przyklad – Carlosss. Punkt ten ulegnie modyfikacji.

2. O galeriach zapomnijcie, beda ogolnodostepne. Skladka jest obowiazkowa, poniewaz nie bedziemy rozdzielali Klubowiczow na tych, ktorzy wplacili i maja dostep do Members i na druga czesc. Ponadto bedac Sympatykiem, mozna korzystac z forum i bywac na zlotach.

3. Wyrazenie "w miare mozliwosci" nie podoba mi sie. Wprowadzimy jakies w to miejsce.

4. Punkt czwarty zostal przeze mnie wyjasniony na stronie wczesniej – najpierw user przez miesiac sie pokaze na forum, potem wplaci skladke i od razu ma dostep do Members. Punkt rowniez ulegnie odpowiednim zmianom.

5. To fajnie :)

6. Prawdopodobnie chodzi Ci o "zasluzonych", zostanie to zmienione.

7. OK, bedzie "nieusprawiedliwionego".

Zarzad – osoby odpowiedzialne za Klub i strone oraz chetni, ktorzy pomagaja i najintensywniej uczestnicza w zyciu Klubu.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez XsiX » 12 gru 2003, 22:13

Globy napisał(a):Zarzad – osoby odpowiedzialne za Klub i strone oraz chetni, ktorzy pomagaja i najintensywniej uczestnicza w zyciu Klubu.


Czyżbym był w zarządzie i nawet o tym nie wiedział <glupek2> ?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Postprzez Globy » 12 gru 2003, 22:40

To zalezy tylko od Ciebie :D
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez Globy » 13 gru 2003, 13:34

Witam,

rozumiem, ze wszyscy w takim wypadku sie zgadzaja z Regulaminem. Zmieniony przez Was Regulamin ma nastepujaca tresc:

1. Członkiem Klubu MazdaSpeed może zostać każdy posiadacz samochodu marki Mazda. Moze zostac nim tez posiadacz innego auta, jeśli oplacil skladke klubowa i uczestniczy w zyciu Klubu.
2. Klubowicz jest zobowiązany opłacić roczną składkę klubową w wysokości ustalonej przez Zarząd Klubu. Dzieki skladce Klubowicze mają dostęp do dodatkowych materiałów (instrukcje, dokumentacje, foldery itp.).
3. Członek Klubu jest zobowiązany do uczestniczenia w życiu Klubu, odpowiednio do warunkow, ktorymi dysponuje: rozmawia z innymi Klubowiczami na chacie, forum lub poprzez e-mail, telefonicznie lub osobiście; jest obecny na spotach klubowych.
4. Aby stać się pełnoprawnym członkiem Klubu, należy przez miesiąc uczestniczyć w jego życiu (np. udzielać się na forum); następnie Klubowicz wpłaci składkę klubową i uzyska dostęp do działu Members.
5. Każdy członek powininen działać dla dobra Klubu i dbać o jego imię.
6. Sympatykiem Klubu może zostać każdy, kto jest użytkownikiem Mazdy albo auta innej marki, uczestniczy w życiu Klubu, a nie spełnia któregoś z warunków Regulaminu.
7. Skreślenie z Listy Klubowiczów następuje po dwóch miesiącach nieusprawiedliwionego braku aktywności (np. nie odpowiadania na maile lub telefony). W tym przypadku przepada składka klubowa.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Zarząd