Kącik kawalera MazdaSpeed

Coś dla zabicia czasu – zjawiska śmieszne i ciekawe.

Postprzez Pietruch » 25 maja 2004, 18:02

Krotka pilka.. :]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 12:32
Posty: 110
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 323 F BA 1.5 96r.

Postprzez Nightdream » 25 maja 2004, 18:08

Ociecie od kasy moze tez zaszkodzic. Kiedy poczuje sie malo bezpiecznie finansowo, moze poszukac kogos, kto jej to bezpieczenstwo zapewni. Z drugiej jednak strony wiele zalezy od wzajemnego zrozumienia. Jesli zauwazy, ze cos jest nie tak, ze kasy "jakby mniej" to moze pojdzie po rozum do glowy i postara sie pomoc w "problemie"....ktorego de facto nie ma. Moze pojdzie do pracy i jakos sie wszystko pouklada. Taka próba pozwala wiele wyjasnic, choc jest ryzykowna...Decyzja jednak nalezy tylko do Ciebie.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 gru 2003, 00:22
Posty: 356 (0/1)
Skąd: woj. dolnoślaskie
Auto: 626 GE KL, 626 GF GW, 5 1.8Pb, w planie Xedos 9

Postprzez Pietruch » 25 maja 2004, 18:10

Ja proponuje na poczatek sprobowac porozmawiac to najczesciej pomaga.. a jesli nic nie da to masz 2 sposob.. pytanie czy jak tak sobie siedzi na necie to nie wchodzi na forum :]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 12:32
Posty: 110
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 323 F BA 1.5 96r.

Postprzez artus » 25 maja 2004, 21:16

A ja powiem krótko to jest normalne takie kłótnie, człowiek musi się wyładować to nic innego jak kryzys małżeński.
Propomuję pójść do łoża i będzie super. Kobieta też istota – nie zawsze człowiek.
Ale takie jest życie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZSW M926 MAZDA MX-3
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 mar 2004, 23:24
Posty: 152
Skąd: Świnoujście
Auto: Mazda MX-3 1.6

Postprzez Przemol » 25 maja 2004, 21:56

cóz..MarSs..nie wiem jak w twoim małżeństwie, ale ja jakoś nie narzekam....trzeba rozmawiać....poza tym, nie obraź się, ale jak roztrząsasz swoje problemy małżeńskie na forum.....to mnie jakoś to nie tak....dla mnie to taki odwrócenie priorytetów, przecież rodzina ma być Numero uno......sam nie wiem....
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2004, 19:22
Posty: 286
Skąd: Zielona Góra
Auto: Mitsu Lancer/AR

Postprzez luca » 25 maja 2004, 22:08

Przemol napisał(a):cóz..MarSs..nie wiem jak w twoim małżeństwie, ale ja jakoś nie narzekam....trzeba rozmawiać....poza tym, nie obraź się, ale jak roztrząsasz swoje problemy małżeńskie na forum.....to mnie jakoś to nie tak....dla mnie to taki odwrócenie priorytetów, przecież rodzina ma być Numero uno......sam nie wiem....


Ja się nie dziwię, czasem człowiekowi po prostu żyłka pęka i nie wytrzymuje.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 kwi 2004, 15:12
Posty: 811
Skąd: DC
Auto: Astra 1.4

Postprzez Przemol » 25 maja 2004, 22:19

wiesz co...a mnie to przypomina mojego sąsiada (gdy byłem jeszcze dzieciakiem) on chodził do mojego ojca i mówił jakiego to ma głupiego syna.......
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2004, 19:22
Posty: 286
Skąd: Zielona Góra
Auto: Mitsu Lancer/AR

Postprzez JACU626 » 26 maja 2004, 10:09

Eeeeeee nie gadajcie tyle bo mars ma rację i wszyscy co napisali, rozmowa nie pomoże jak ktoś na necie ciągle siedzi to zaczyna życ w swoim wirtualnym świecie i nic go nie interesuje. Ja jestem 8 lat po ślubie, wypchnołem babe do roboty bo jak w domu siedziała to p... dostawałe. Teraz pracuje w wekendy chodzi do szkoły a ja sie zde w domu i pierdolca dostaje. Stwierdziłem że jak siedze przed kompem to przestaje mnie interesować co sie w koło dzieje więc jak siadam to na sikor patrze i stwierdzam ze do tej godziny siedze i koniec. A mars jak ona taka mądra to niech wyp... do teściów po tygodniu wroci i będzie milutka że zobaczysz. Albo ty sie wyprowadz i bedzie identycznie – – sprawdzone. Ale jednego w tej twojej babie nie rozumie- czego dziecku jeść nie dała za to to bym jej powiedział co myśle i wp..... . A że dziecko jej broni to tak jest wszędzie, jak możesz to wez kilka dniu urlopu i jedz gdzieś tylko z dzieciakiem a zobaczysz jaka zmiana nastąpi. Wogule to postawie komus skrzynke wódki jak mi mądrą babe pokaze, moi znajomi wiedzą o tym od 10 lat i jakos nikt wódki nie dostał. Trzym sie – narka.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 mar 2004, 18:03
Posty: 555
Skąd: NIENAMIERZALNE TSA I RTA

Postprzez adam626 » 26 maja 2004, 10:37

u mnie już nie ma komputera w domu
Szukam kogoś kto zaopiekuje się GD GT 4WS
Samochód ogólnie sprawny z zadbaną tapicerką co jest unikalne w tym wieku auta.
Wymagający jednak poprawek blacharskich i lakierniczych na które ani ja ani Mazda nie mamy czasu.
Ewentualnych kandydatów zapraszam na PW
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 lis 2003, 15:56
Posty: 774
Skąd: wawa
Auto: 626GD89 GT 4WS

Postprzez niqs » 26 maja 2004, 11:12

ech......
nie kazda baba jest zla, ja sama bym sie wybrala na wasze tajne i wazne spotkanie o mazdeczkach ... :)
a wracajac do postu.
to wszystko z nudow
jak sie siedzi w domu i nie ma obowiazkow a rozumiem ze nie ma ( bo zajmowanie sie waszym dzieckiem to przyjemnosc i trzymanie domu w czystosci i gotowanie obiadow...)
to sie dostaje pierd.... wydaje mi sie ze po jakims czasie jest juz to choroba a wtedy to tylko rozmowa z psychologiem i psychiatra pomaga
dziwi mnie tylko ze doprowadzila sie do takiego stanu.... przeciez to az wstyd
ja sama czasem mam odbicia ale takie malutkie :) jak kazda przecietna kobieta , szybko mi przechodzi i jakos to wynagradzam mojemu "mezowi"
ps. zreszta mezczyzni bez wad tez nie sa ale grunt to sie dogadywac
Internetowy Klub MAZDAspeed
www.mazdaspeed.pl
Szkoła Narciarska www.janosikski.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 paź 2003, 13:53
Posty: 193
Skąd: krakow na stale juz
Auto: najpiękniejsze :)

Postprzez marioch » 26 maja 2004, 12:27

a może problem tkwi z uzależnieniu od netu? skoro siedzi przed kompem... i nic jej nie interesuje to może jest TU problem. Napewno dobrze by jej zrobiła PRACA – nawet na pół etatu. Rozumiem, że siedzi w domu i opiekuje sie dzieckiem... TAk było i u nas do czasu jak żona wróciła do pracy. Tylkoże MY NIE MAMAY TV od 10-12 LAT!!! Dziwne pewno ale nie MAMY i juz ale za to mamy czas poczytać dzieciaczkom (a mamy juz 2 synków) bajeczki i inne ksiązki, mamy czas na zabawy z nimi i na rozmowe ZE SOBĄ.

Ale jedno mnie straszy: Ilu naszych znajomych sie rozwodzi!!!!! STRASZNE
Forumowicz
 
Od: 19 mar 2004, 15:51
Posty: 145
Skąd: okolice W-wy
Auto: mazda 626 GD RF7 2D 5d '91

Postprzez radnor » 26 maja 2004, 13:12

Pomysł dobry – TV przez okno, kabel od internetu przegryźć. Poprawa murowana. Netu w domu nie mam i chociaż nieraz klnę, bo byłby mi potrzebny, nie mam zamiaru zakładać. To największe cholerstwo w każdym związku zwłaszcza, że kobiety zamiast robić z nim coś pożytecznego (czyt.: przeglądać forum ;) ) przesiadują całe dnie na blogach, chatach i GG. Aż się proszą o kłopoty małzeńskie... Dziwię się znajomemu, który toleruje jego żonę wyzywającą dwójkę dzieciaków, kiedy "przeszkadzają" jej rozmawiać z jakimś sieciowym znajomym na GG. Kobieta dzieci wyzwie, męża wygoni i całe dnie randkuje. To tak, jakby kazała mu codziennie podwozić się do baru, gdzie czeka na nią "kolega"..
323F BG 1.8 | Prelude 2.2vtec JDM | MX-6 2.5v6 EDM | MX-6 JDM KLZE | Civic 1.6esi | Civic 1.8VTI | Przekonywanie drugiej polowy do Imprezy – in progress
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 mar 2004, 13:32
Posty: 103

Postprzez _MarSs_ » 26 maja 2004, 15:12

Ale "temata" zacząłem !!!
Powiem Wam jeszcze jedno: Kobiety czasem też myslą!! Jak wczoraj pisałem za cholerę nie chcialo mi się do domu wracać, bo niby co tu robić, milczec głupio, gadać ciężko zacząć, ale nic to – poszedłem normalnie.
Dochodzę do drzwi, a tu same się otwieraja, wchodzę – patrzę, a tu posprzątane jak w muzeum, aż głupio wchodzić, myslę sobie: "chyba tesciowa przyjedzie i to na pokaz", wchodze do kuchni, a tam zupka na stole, w pokoju Komp wyłączony (monitor zimny), łazienka – kryształ, myślę: "jak złoto będzie teściowa!!" zjadłem, podziękowałem, zmyłem po sobie i czekam. Syn mnie wyciagnął na dwór więc poszedłem. Po powrocie teściów nie ma, ale za to na stole świeżutki placek drożdżowy jeszcze gorący, no to zacząłem gadkę co tam na dworze widziałem......

Czyli jeszcze chyba pozostanę w obecnym stanie!!

A tak na zakończenie, to jak ktoś z Was wie o jakiejś pracy dla 25 letniej zaocznej studentki bez doświadczenia zawodowego z biegłym angielskim w okolicach Legionowa i północnej Warszawy to byłbym wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam

_MarSs_ {626 Cronos 2.0 95}
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 gru 2003, 14:33
Posty: 80
Skąd: Legionowo
Auto: Mazda 626 2.0 95

Postprzez radnor » 26 maja 2004, 15:44

_MarSs_ napisał(a):Ale "temata" zacząłem !!!
Dochodzę do drzwi, a tu same się otwieraja, wchodzę – patrzę, a tu posprzątane jak w muzeum, aż głupio wchodzić, myslę sobie: "chyba tesciowa przyjedzie i to na pokaz", wchodze do kuchni, a tam zupka na


Sorry, ale przypomniał mi się dowcip. Facet wraca do domu wku***, chętnie by się wyładował na żonie, ale nie ma za co. Mieszkanie wysprzątane, aż świeci, obiadek podany zaraz do stołu, jeszcze gorący. Ale w rogu stała nocna lampka, więc facet mówi do żony:
– Kochanie, zapal proszę lampę.
Zapaliła
– A teraz zgaś.. Zapal! Zgaś! Zapal! Zgaś! A ty komu [tiiit] jedna znaki dajesz?!


Ale tak poważnie, każdemu chyba zdarzają się spięcia. Najlepiej wtedy przesiedzieć gdzieś kilka godzin przy bezalkocholowym, zazwyczaj samo mija.. Powodzenia!
323F BG 1.8 | Prelude 2.2vtec JDM | MX-6 2.5v6 EDM | MX-6 JDM KLZE | Civic 1.6esi | Civic 1.8VTI | Przekonywanie drugiej polowy do Imprezy – in progress
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 mar 2004, 13:32
Posty: 103

Postprzez niqs » 26 maja 2004, 18:33

hura
mowilam najwazniejsze to sie dogadac :)
Internetowy Klub MAZDAspeed
www.mazdaspeed.pl
Szkoła Narciarska www.janosikski.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 paź 2003, 13:53
Posty: 193
Skąd: krakow na stale juz
Auto: najpiękniejsze :)

Postprzez Tomasz760 » 26 maja 2004, 18:44

no to jak się wszystko wyjaśniło to może wpadniesz na piwko w sobote i wypijesz za happy end
Biuro Podróży Okapi Travel zaprasza na wycieczki jednodniowe dla dzieci www.okapitravel.pl

gadzety i upominki www.gadzetolandia.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 mar 2004, 04:05
Posty: 265
Skąd: Warszawa
Auto: astraII-najlepsza bo służbowa

Postprzez Globy » 26 maja 2004, 20:01

Wybila 20, to ja ide ogladac film :P

PS. Trza sie wygadac.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez Globy » 26 maja 2004, 20:02

Ups, dzisiaj Linia Specjalna.
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez Pietruch » 26 maja 2004, 21:43

no ja tez mowilem ze trzeba sie poprostu dogadac :P

Globy biedaczq nie ma twojego ulubionego serialu :]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 kwi 2004, 12:32
Posty: 110
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 323 F BA 1.5 96r.

Postprzez XsiX » 26 maja 2004, 21:55

w pokoju Komp wyłączony (monitor zimny)

hehe ale z Ciebie detektyw <lol>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy Hyde Park