Jak respektować Regulamin?

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez Paweł » 15 gru 2004, 19:43

Raz na godzine mozesz dowolnemu uzytkownikowi zaklaskac lub pogwizdac. Czyli mowiac inaczej, to Ty mozesz raz na godzine kliknac.

EDIT:
Zmienilem "śmoc" na "szmoc", bo jak zauwazyl Hawkins, to na pewno nie byla "śmoc". Ups. <lol>
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/893)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez hazell » 15 gru 2004, 21:23

Zaaaajebiście, widzę, że ci, którzy się sprzeciwiali już mają po –. Super!
Hazell
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 cze 2004, 12:08
Posty: 618
Skąd: Grodzisk Maz.
Auto: BMW E39 523i + SGI

Postprzez polnik@studio » 15 gru 2004, 21:25

właśnie widać sens istnienia tego :|
[url=http://www.polnik-studio.pl/]systemy informatyczne[/url] || [url=http://www.athleticshop.com.pl/]sprzęt fitness[/url] || [url=http://www.trampoliny.com.pl.pl/]trampoliny[/url] || [url=http://www.ogrodowe-meble.pl/]meble ogrodowe[/url]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 lis 2003, 16:31
Posty: 1097
Skąd: Warszawa
Auto: Kia pro cee'd/ Toyota Starlet

Postprzez Paweł » 15 gru 2004, 21:40

Panowie nie poznaje Was, gdzie zostawiliscie poczucie humoru?
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/893)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez b2 » 15 gru 2004, 22:09

odnoszę wrażenie, że chyba Was wszystkich niezadowoleni nieszczęśnicy pachem napierdalano, od przedszkola, bez końca...
"komunistyczna kontrola", +/–. "folwar zwierzęcy"...potworne rzeczy wypisujecie...wrzućcie trochę na luz.
a zresztą... stawiam teraz emocika <killer> i czekam, który pierwszy elpeerowiec podniesie, że mu się ten emot kojarzy z SS/NSDAP/NKWD/GPU/GRU/UB/SB/Wehrmachtem/UPA/IRA/www.gejowo.pl/radiomaryja.de/radiomaryja.com/www.rmf.fm czy czymkolwiek innym, co wywołuje traumatyczne wspomnienia i negatywne emocje, obraża wartości (jakiekolwiek), jest niezgodne z moralnością, zasadami współżycia społecznego i jako takie wymaga wyrzucenia z forum.

Howgh, powiedziałem.

(Dawno nie było dymu na forum ;) )
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2004, 17:33
Posty: 1100 (1/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 08 GH 2.5 Dynamic Sport

Postprzez Achemenid » 15 gru 2004, 22:27

Ale to nic nie daje bo nie wien za co ja dostalem( –) czy(+) i to mi nic nie daje ,jaki ja popelnilem nie takt lub co zrobilem dobrze to nic nie uczy .
A i od kogo brak informacji.
Swoje posty podpisuje to kazdy moze mi powiedziec ze zle lub dobrze jest .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 cze 2004, 15:39
Posty: 354
Skąd: Wieden/Zamosc
Auto: Mazda 626GW FS 2.0L 98.

Postprzez b2 » 15 gru 2004, 22:36

Achemenid napisał(a):Ale to nic nie daje bo nie wien za co ja dostalem( –) czy(+) i to mi nic nie daje ,jaki ja popelnilem nie takt lub co zrobilem dobrze to nic nie uczy .
A i od kogo brak informacji.


ha. ten problem można rozwiązać w sposób taki jak na forum.cdrinfo.pl, gdzie dostajesz punkty +/– i jednocześnie na priv msg od kogo i za co.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2004, 17:33
Posty: 1100 (1/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 08 GH 2.5 Dynamic Sport

Postprzez AleXandeR » 15 gru 2004, 23:39

Pomys beznadziejny tak jak było z licznikiem postów. Znowu pojawi się staćsiarstwo. A tak wogóle przed wprowadzeniem czegoś takiego przydała by się ankieta!!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lip 2004, 21:53
Posty: 63
Skąd: Toruń
Auto: GE FP '97

Postprzez Paweł » 16 gru 2004, 00:54

Powiem tak: Jesli kiedys, ktos na tym forum Tobie pomoze, to nie omieszkaj wcisnac mu "+". Moze akurat trafisz na osobe, ktora lubi chwalic sie jasna strona szmocy i w wyniku tego bedzie odczuwala potrzebe niesienia pomocy kolejnym osobom. OK?

Pozdrawiam.
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/893)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez Toud » 16 gru 2004, 08:18

hazell napisał(a):Zaaaajebiście, widzę, że ci, którzy się sprzeciwiali już mają po –. Super!

No i nie spodziewałem się niczego innego.
tco_tm Wyjaśnij mi teraz gdzie popełniłem błąd, że dostałem "–"?
Daj mnie znać od kogo dastałem minusa, to równiutko co godzine bede oddawał <killer> . I całą tą dopisaną do tego ideologię można wywalić do kosza w tym momencie.
A że dym się rozpęta to wiadome było od razu <diabełek>

Ja tam ignoruje śmoce, szmoce i inne moce i mam je głęboko w poważaniu. A że za takiego posta wyłapie znów minusa to pewne :P . Jak nic mam zadatki na czarną owcę w klubie <faja>

Pozdrawiam
Pozdrawiam

/* Starożytni wikingowie powiadali, */
/* że alkohol spożywany z umiarem */
/* nie szkodzi nawet w największych ilościach. */
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2004, 13:49
Posty: 108
Skąd: Jelcz Laskowice
Auto: 323F BA 1,5 16V 95r.

Postprzez Paweł » 16 gru 2004, 08:34

Toud napisał(a):Daj mnie znać od kogo dastałem minusa

No... to na pewno byla wyjatkowo wnikliwie analizujaca osoba... i niestety tylko tyle moge powiedziec, bo kto, kiedy i za co, tego nigdy sie nie dowiemy.

Toud napisał(a):tco_tm Wyjaśnij mi teraz gdzie popełniłem błąd, że dostałem "–"?

Widze, ze bardzo obawiasz sie ciemnej strony szmocy. Nie boj sie, moze to wlasnie ona doprowadzi Cie do perfekcji. <lol>

Toud napisał(a): Jak nic mam zadatki na czarną owcę w klubie

Dlatego dostajesz ode mnie, jako przestawiciela jasnej strony mocy, plusa. Mam nadzieje, ze w ten sposob przeciagne Cie na moja strone i bedziesz moim wasalem. <lol>

...

Hm...

...mmm....

...Co wy tak k$#@! powaznie traktujecie te w sumie zabawe? Przeciez to nie sa ani bany, ani ostrzezenia, tylko po prostu taki sobie wskaznik szmocy.

<diabełek>

Pozdrawiam
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/893)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez Toud » 16 gru 2004, 09:00

tco_tm napisał(a):Dlatego dostajesz ode mnie, jako przestawiciela jasnej strony mocy, plusa. Mam nadzieje, ze w ten sposob przeciagne Cie na moja strone i bedziesz moim wasalem.

Z jasnych to ja tylko jasne pełne lubie <lol> to ma MOC nie do przebicia <lol>
tco_tm napisał(a):Co wy tak k$#@! powaznie traktujecie te w sumie zabawe?

Ja już mówiłem że sobie odpuszczam tą całą szmoc. Jak ktoś lubi to niech się bawi. Dla mnie nie jest to żaden wskaźnik kto jak bardzo jest pomocny, jedynie jak bardzo lubiany.

Pozdrawiam
Pozdrawiam

/* Starożytni wikingowie powiadali, */
/* że alkohol spożywany z umiarem */
/* nie szkodzi nawet w największych ilościach. */
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2004, 13:49
Posty: 108
Skąd: Jelcz Laskowice
Auto: 323F BA 1,5 16V 95r.

Postprzez Paweł » 16 gru 2004, 09:08

Toud napisał(a):Dla mnie nie jest to żaden wskaźnik kto jak bardzo jest pomocny, jedynie jak bardzo lubiany.

Na pewno jest w tym troche racji, ale prawda jest taka, ze narzedzie nigdy nie ma takiej funkcji, jaka nadal mu jej wynalazca, tylko jaka przypisal do niej jej uzytkownik. Najlepszym przykladem jest mlotek, ktorym mozna wbijac gwozdzie, albo drapac sie po plecach.

Tylko od kultury, czy jak kto woli pomyslowosci Forumowiczow bedzie zalezalo jak wykorzystaja i jak beda oceniac system punktacji. W przyszlosci, jesli okaze sie, ze system ten cieszy sie zainteresowaniem, zostanie on nieco zmodyfikowany (wg. pomyslu, o ktorym juz pisalem), aby punkty mogly byc przyznawane tylko przez zalozyciela watku i tylko w wybranych dzialach.

Pozdrawiam.
the right man in the wrong place...
gasoline
Avatar użytkownika
Zarząd – Prezes
 
Od: 20 paź 2003, 15:13
Posty: 11059 (565/893)
Skąd: Warszawa
Auto: 4FH0VL CAJA '09
256 B4204T35 '17

Postprzez hazell » 16 gru 2004, 09:32

b2 napisał(a):pachem napierdalano


b2 – nikt mnie pachem nigdy nie [tiiit], nie mam skrzywionej psychiki i nie mam traumatycznych przeżyć. Ja po prostu obserwuję świat i czytam książki więc mam pole do porównania. O ile Ciebie to spotkało to bardzo mi przykro i rozumiem Twoją chęć pokazania "tatusiowi", że i Ty jesteś w stanie zdobyć kilka plusików. Ale jak na razie jest u Ciebie 1 do 1, więc chyba będzie [tiiit] w domciu.
Hazell
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 cze 2004, 12:08
Posty: 618
Skąd: Grodzisk Maz.
Auto: BMW E39 523i + SGI

Postprzez hazell » 16 gru 2004, 09:35

b2 napisał(a):Achemenid napisał:
Ale to nic nie daje bo nie wien za co ja dostalem( –) czy(+) i to mi nic nie daje ,jaki ja popelnilem nie takt lub co zrobilem dobrze to nic nie uczy .
A i od kogo brak informacji.



ha. ten problem można rozwiązać w sposób taki jak na forum.cdrinfo.pl, gdzie dostajesz punkty +/– i jednocześnie na priv msg od kogo i za co.


Tego wymagałaby kultura i odwaga cywilna.
A zresztą po co na priv? Zróbcie oddzielny dział na forum pod tytułem "Plus i minus". Tam będziemy jawnie dla wszystkich wystawiać śmioty i pisać za co.
Hazell
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 cze 2004, 12:08
Posty: 618
Skąd: Grodzisk Maz.
Auto: BMW E39 523i + SGI

Postprzez b2 » 16 gru 2004, 10:00

hazell napisał(a):
b2 napisał(a):pachem napierdalano


b2 – nikt mnie pachem nigdy nie [tiiit], nie mam skrzywionej psychiki i nie mam traumatycznych przeżyć. Ja po prostu obserwuję świat i czytam książki więc mam pole do porównania. O ile Ciebie to spotkało to bardzo mi przykro i rozumiem Twoją chęć pokazania "tatusiowi", że i Ty jesteś w stanie zdobyć kilka plusików. Ale jak na razie jest u Ciebie 1 do 1, więc chyba będzie [tiiit] w domciu.



mój drogi, chyba jednak podchodzisz do sprawy zbyt emocjonalnie. :| to nie ja mam ekstermalne jazdy i podnoszę górnolotne hasła z powodu jakichś plusików. jeśli o mnie chodzi, to mogę mieć same minusy. ba, nawet pragę tego. możesz co godzinę dać mi kopa. you welcome.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lut 2004, 17:33
Posty: 1100 (1/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 08 GH 2.5 Dynamic Sport

Postprzez hazell » 16 gru 2004, 10:35

Sorka, trochę mnie poniosło. Bojkotuję program i nie daję + ani –.
Hazell
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 4 cze 2004, 12:08
Posty: 618
Skąd: Grodzisk Maz.
Auto: BMW E39 523i + SGI

Postprzez nightcomer » 16 gru 2004, 13:18

a mi się nowa zabawka podoba i dziękuje mikolajowi za prezancik <jupi>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 paź 2003, 01:07
Posty: 756
Skąd: zławieśWWA]:~
Auto: cprf2a'99

Postprzez XsiX » 18 gru 2004, 18:19

+/– suxx <dupa>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Postprzez bajer0 » 19 gru 2004, 19:21

taaa one nic nie dają

mam już – 16 :P

Szkoda tylko, ze nikt nie ma na tyle odwagi zeby PW wyslac co i za co <jelen>

Calkiem chybiony pomysl, wogole co on mial dawac??
"W niebie Cię czeka nagroda, wielka nagroda tylko grzeszyć się nie waż, bądź nam posłuszny to pójdziesz do nieba
W niebie Cię czeka niewyobrażalne, totalne i spektakularne, męczeństwo Twoje nie poszło na marne
W niebie Cię czeka religii sens taki, że masz być jak te pokraki bez myśli, Bóg Ojciec o wszystkim i tak za Ciebie pomyśli
Do nieba pójdziesz za czyny prawe, a nie za zabawę, religia daje niewolę, ale daje i strawę"
Kult – Park23
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 sie 2004, 13:11
Posty: 1134 (0/3)
Skąd: Lodz
Auto: 626 GF FS `98

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum