Diamentowa ochrona lakieru – opinie

Postprzez sigma29 » 26 maja 2009, 20:30

Witam serdecznie

Czy ktoś z szanownych forumowiczów korzystał z usług firmy Diamentowa Ochrona Lakieru. Zapoznałem się z ich ofertą jeżeli chodzi o renowację lakieru i wydaje się ze wszech miar interesująca poza drobnym mankamentem – wysoka cena za usługi.
Adres ich strony to http://www.ochronalakieru.pl/info.php
Będę wdzięczny za wszelkie uwagi co do jakości ich usług bowiem jestem prawie zdecydowany dać swoją mazdę do upiększenia.

Podretuszowałem Ci trochę nazwę tematu.
Don
Początkujący
 
Od: 17 kwi 2008, 08:40
Posty: 8
Skąd: Tychy
Auto: CX-7 wersja europejska

Postprzez Globy » 26 maja 2009, 20:32

Jakie masz auto? Chodzi tylko o zabezpieczenie, czy renowację = odświeżenie powłoki lakierniczej?
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez Grucha » 26 maja 2009, 20:45

Tez spogladalem na oferte tej firmy ale ceny zabijaja a lakier az prosi o renowacje
Grucha
 

Postprzez sigma29 » 26 maja 2009, 20:45

CX 7 wersja europejska – chodzi o renowację a później może również zabezpieczenie
Niestety mój wjazd do garażu jest wąski i samochód ociera się o żywopłot co dla lakieru jest zabójcze, stąd wymaga renowacji
Pozdrawiam
Początkujący
 
Od: 17 kwi 2008, 08:40
Posty: 8
Skąd: Tychy
Auto: CX-7 wersja europejska

Postprzez Beny » 26 maja 2009, 20:50

sigma29 zapytaj no_fear dał linka w tym temacie http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.ph ... &start=100 może cos wie wiecej ;)
Obrazek
Przemek...
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 8 wrz 2006, 16:22
Posty: 8660 (84/80)
Skąd: KCH
Auto: Mazda 6gh 2.5pb
Mazda Xedos 9 2.5V6 KL
Mazda 323f 2.0 V6 GT

Postprzez 8dyb8 » 26 maja 2009, 21:42

sigma29 napisał(a):CX 7 wersja europejska – chodzi o renowację a później może również zabezpieczenie
Niestety mój wjazd do garażu jest wąski i samochód ociera się o żywopłot co dla lakieru jest zabójcze, stąd wymaga renowacji
Pozdrawiam

to moze zywoplot kaput? :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 lip 2008, 15:26
Posty: 164
Skąd: WWA
Auto: Ford Probe 2.0 // Pralka IV

Postprzez Globy » 26 maja 2009, 22:55

Ludzie na forum korzystali, ale na efekty tej wieloletniej ochrony trzeba raczej poczekać. Na pewno warto oddać auto do renowacji – przede wszystkim należy jednak pozbyć się przyczyny zarysowań ;)

Polecam lekturę tematu => http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.php?t=10556
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez sigma29 » 27 maja 2009, 14:03

Zgadza się, przyczyna zarysowań zlikwidowana ale renowacja konieczna
Początkujący
 
Od: 17 kwi 2008, 08:40
Posty: 8
Skąd: Tychy
Auto: CX-7 wersja europejska

Postprzez no_fear » 27 maja 2009, 14:21

Beny napisał(a):sigma29 zapytaj no_fear dał linka w tym temacie http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.ph ... &start=100 może cos wie wiecej ;)

niestety wiele więcej nie wie ;)
koleś który tam pracuje (w oddziale Krakowskim) ma ksywę mi3tki a to namiary na niego:
ziooomek@interia.pl
796-180-097

cytuje go z innego forum:
elekt taki mozecie osiagnać na kazdym kolorze ..najbardziej widać to na czarnym granatowym czerwonym białym ogólnie na kolorach które z natury przykuwaja uwage ...

jak długo uzyskasz taki efekt ... ?? dostajecie gwaracje dożywotnia na lakier samochód ma sie cały czas prezentować tak jak wyjechał od nas co prawda rysy rysami piasek sól kamienie ... wiekszość rys które potem powstana gubia sie w głebi koloru który wyciagniemy podczas naszego polerowania no i dzieki powłoki ochronnej

aha i co do myjni na BP ... myjnia dobra bo szybka tania i bezdotykowa jednakże proszek otwiera pory w lakierze staje sie starsznie szorstki i szybko łapie syf i co za tym idzie matowieje ... wosku nawet nie używajcie bo to zaraza starszna !!
Sprzedam: aparat P5 z cewką zewnętrzną by "Tadziol"
Obrazekwww.SPAmobile.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lis 2006, 15:47
Posty: 413
Skąd: KrK
Auto: Galaxy MK2 2.3

Postprzez promyczek001 » 28 maja 2009, 20:54

To ja sie wypowiem. Wedlug mnie to kit jakich malo.
Po pierwsze Diamond Brite kupujemy na allegro za 14 za 2 saszetki (stage1, stage2) i testowalem to na 2 autach moim oraz sonacie w metalicu. Efekt utrzymuje sie naprawde dlugo. To co dzieje sie z metalikiem to bajka. Kazde ziarenko metaliku sie uwydatnia i lakier bardziej przypomina perle. W zwyklym lakierze poprostu utrzymuje sie ladny polysk i glebia koloru sie poprawia. Wiec wystarczy auto oddac na polerowanie lub zrobic to samemu i kupic sobie srodek z allegro. W obu autach nie robilem polerki tylko samo mycie :D

A ta trwalosc czy gwarancja na 6 lat to obowiazuje jak sie stosuje ich srodki raz na miesiac po 50zl chyba z tego co dobrze kojarze wiec chyba nie warto.

na youtube znajduje sie duzo filmikow reklamowych z tym diamonde brite.

Ja serdecznie polecam ten zestawik z allegro. Działa :P
Mercedes SLK kompressor
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 kwi 2006, 11:02
Posty: 349
Skąd: Warszaweczka
Auto: Mercedes SLK

Postprzez lesiux » 29 maja 2009, 07:43

Można prosić jakieś linki na allegro do tego cuda? :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 lut 2009, 18:00
Posty: 1196
Skąd: Katowice
Auto: była 323F BA BP 95r.
jest Mondeo MK4

Postprzez no_fear » 29 maja 2009, 07:48

wpisz w wyszukiwarce "DIAMONDBRITE" :]
Sprzedam: aparat P5 z cewką zewnętrzną by "Tadziol"
Obrazekwww.SPAmobile.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lis 2006, 15:47
Posty: 413
Skąd: KrK
Auto: Galaxy MK2 2.3

Postprzez JanuszM » 29 maja 2009, 08:40

promyczek001 napisał(a):Diamond Brite kupujemy na allegro za 14 za 2 saszetki (stage1, stage2)

Teraz chyba jest tylko w buteleczkach – ciekawe, czy to to samo...
Obrazek
Obrazek Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 wrz 2008, 08:24
Posty: 188
Skąd: Lublin
Auto: Mazda 323f BJ '02 ZM

Postprzez no_fear » 29 maja 2009, 08:48

JanuszM napisał(a):
promyczek001 napisał(a):Diamond Brite kupujemy na allegro za 14 za 2 saszetki (stage1, stage2)

Teraz chyba jest tylko w buteleczkach – ciekawe, czy to to samo...

ehhh całe 5sekund zajęło mi znalezienie odpowiedzi ;)
Od października 2007r. Jewelultra nie produkuje preparatu diamondbrite w saszetkach
Sprzedam: aparat P5 z cewką zewnętrzną by "Tadziol"
Obrazekwww.SPAmobile.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 1 lis 2006, 15:47
Posty: 413
Skąd: KrK
Auto: Galaxy MK2 2.3

Postprzez lesiux » 29 maja 2009, 11:18

no_fear napisał(a):wpisz w wyszukiwarce "DIAMONDBRITE" krzywy


Wielkie dzięki, chyba się skuszę w przyszłym miesiącu.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 15 lut 2009, 18:00
Posty: 1196
Skąd: Katowice
Auto: była 323F BA BP 95r.
jest Mondeo MK4

Postprzez cwieta » 2 lis 2009, 23:38

Odnawiając temat, właśnie zakupiłem ten specyfik. Już miałem się umawiać na wizytę w autoryzowanego przedstawiciela a tam cena <glupek2> .Jak tylko dostanę zabieram się za robotę mam nadzieję,że zakupione opakowania 2 x 125ml wystarczą na moje auto. Oczywiście zdaję relację po całym zabiegu.
Pozdrawiam cwieta
http://www.nfservices.com.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 mar 2009, 13:35
Posty: 124
Skąd: płock/ząbki
Auto: M6 GY 25E, 3 dni do 2005diesel

Postprzez rascall » 3 lis 2009, 15:32

Proszę Was chłopaki.. Wierzycie że produkt za 20 czy 40 zł jest tym samym którzy specjaliści oferują za 1000zł? <lol>

Sama operacja przygotowania samochodu i nałożenie powłoki to od 4-8 godzin. Sprzęt potrzebny do wykonywania takich usług jest wart około 50 tys zł (wiem bo chciałem wejść w Diamond Brite na terenie Rzeszowa) więc na pewno nie osiągnięcie takiego efektu 2 buteleczkami z allegro jak po tym zabiegu.
Nie neguję i nie twierdzę że preparaty z allegro nie działają. Na pewno jednak efektu nie można nawet porównać.

Tymczasem jeśli ktoś chce zabezpieczyć mniejszym kosztem powłokę lakierniczą swojego samochodu zapraszam tutaj:

http://sklep.ma-fra.pl/Polerowanie_nadw ... fault.html

a szczególnie ten produkt: http://sklep.ma-fra.pl/Polish_Champion_ ... em-59.html

1 Litr produktu wystarczy na zabezpieczenie lakieru w około 10 samochodach. Powłoka utrzymuje się bardzo długo (15-20 myć)

Pozdrawiam,
Łukasz Drążek

mobile: 792.792.552
sklep@ma-fra.pl
www.sklep.ma-fra.pl
RASCALL | Studio Pielęgnacji Samochodów – www.rascall.pl
Profesjonalne kosmetyki samochodowe – www.motochemia.com
Dołącz do nas na Fejsie – www.facebook.pl/RascallPL
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 mar 2007, 00:58
Posty: 251
Skąd: Rzeszów
Auto: Alfa Romeo 166

Postprzez fazer72 » 3 lis 2009, 20:42

Potwierdzam to co pisze rascall. Myłem, polerowałem, woskowałem i ch... go wie co jeszcze, ale żadne zabiegi nie dały tego co powłoka Five Diamonds (taka "diamentowa..." tylko w innej firmie). Po myciu na myjce ciśnieniowej (typu blue słoń) nie trzeba polerować tylko ewentualnie irchą do sucha jak się chce uzyskać superduper efekt (bez wycierania też jest super, ale schnąca woda zostawia zacieki letkie). Poza doprowadzeniem lakieru do super stanu, panowie "wyprowadzili" mi rysy z plastikowych kloszy lamp (spytajcie miśkawaw, widział to potwierdzi, a jak nie to .....). Gwarancja na 5 czy 7 lat i co pół roku wcieranko jakiegoś plastyfikatoroutrwalaczowyprowadzacza po umyciu i wysuszeniu auta. Jak ktoś w wawie chce zobaczyć to specjalnie umyję auto i dam pogłaskać (tak tak, pogłaskać bo lakier jest gładziutki jak dupsko niemowlaka).
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 paź 2007, 17:30
Posty: 513
Skąd: żeś się tu wziął ?

Postprzez cwieta » 3 lis 2009, 22:36

rascall absolutnie nikt tutaj nie próbuje porównać jednego i drugiego, że efekt będzie identyczny. Wystarczy obejrzeć film na YT ile jest przy tym pracy. Myślę, że najważniejsze jest spolerowanie rys i zabezpieczenie dobrym produktem.
Co wyjdzie z mojego zakupu to się okaże, 26zł da się przeżyć.
http://www.nfservices.com.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 mar 2009, 13:35
Posty: 124
Skąd: płock/ząbki
Auto: M6 GY 25E, 3 dni do 2005diesel

Postprzez rascall » 3 lis 2009, 22:47

Nie zrozum mnie źle. Ja odniosłem się tylko do wypowiedzi promyczka001 bo tak na wstepie wypalił że powłoki to wielka ściema. Zostawmy krytyke osobom które skorzystały z usług tej lub innej firmy a nie paplajmy bezsensownych plotek. Osobiście znam 3 osoby które korzystały z usług Diamiond Brite i na własne oczy widziałem lakier na ich samochodach. Miodzio malina.
RASCALL | Studio Pielęgnacji Samochodów – www.rascall.pl
Profesjonalne kosmetyki samochodowe – www.motochemia.com
Dołącz do nas na Fejsie – www.facebook.pl/RascallPL
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 mar 2007, 00:58
Posty: 251
Skąd: Rzeszów
Auto: Alfa Romeo 166

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Moderator

Moderatorzy Opinie i Poradniki