Spotkania na Śląsku

Postprzez fast driveer » 14 wrz 2005, 15:38

czesc
Propozycja zorganizowania spotu na Śląsku
np.: w Gliwicach lub innym mieście naszego regionu, w weekend – niedziela
Docelowo w ten weekend :D
ok, to wszystko narazie, over & out

Dojazd
Ostatnio edytowano 12 lis 2005, 22:45 przez fast driveer, łącznie edytowano 5 razy
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 lut 2005, 03:02
Posty: 309 (0/5)
Skąd: zDolnego Śląska
Auto: 私の マツダ
最初 : 323 BG
二番目 : 626 GF
第三 : 6 GH

Postprzez catbert » 21 wrz 2005, 11:28

ludzie weźmy sie do kupy bo niedługo rok minie jak teoretycznie dyskutujemy o spocie na Śląsku. Niedługo będziemy mogli sobie zjesć wirtualnego torta z jedną świeczka rozprawiając na chacie o spocie ... którego nie było. Problem jest w tym że każdy kto podaje propozycję spota robi to w zbyt delikatny sposób pisząc że może to ten weekend a może przyszły; może Gliwice a może Katowice. Tak to się nigdy nie spotkamy. Najgorsza jest demokracja. A więc spróbujmy inaczej. Najbliższy spot na Śląsku odbędzie się:

*** 2 październik lotnisko w Gliwicach godzina 14:00 ***

podaje uzasadnienie czasu i lokalizacji:
1. 2 październik to pierwsza niedziela miesiąca a wiec wiekszość z nas jest po wypłacie, natomiast nie było jeszcze czasu żeby pieniądze wydać :D i jest za co zatankować.
2. jak już stwierdziłem 02.10 to niedziela a więc dzień w którym jest giełda samochodowa więc za jednym zamachem co poniektórzy zrobią zakupy i podjada na spota (licze na miłośników z opolszczyzny i rejonów częstochowy).
3. godzina 14:00 – wynika z punktu 2; giełda zaczyna sie kończyć ok.12-13, przyjezdni posilą sie obiadkiem i akurat na 14 dotrą na lotnisko. Natomiast miejscowi zjedzą obiadek w domu wcześniej :)
4. dlaczego lotnisko – bo chyba najłatwiej trafić – kazdy w gliwicach wskaże kierunek a oprócz tego jest tam sporo miejsca. Musze jeszcze tylko sprawdzić w której cześci lotniska moglibyśmy się rozlokować. Postaram sie pogadać jeszcze zobsługą lotniska czynie mają nic przeciwko. Sorry tego nie dopracowałem bo pisze "na gorąco" – pomysł urodził mi sie dziś jak zobaczyłem że założono kolejny wątek o śląskich spotach :P
Szczegóły podam po weekendzie (tym oczywiscie :P )

ufff, i to by było na tyle.
licze na duze zainteresowanie spotem. czekam na odzew
pozdrawiam i do zobaczenia
626 The Number of The Beast
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2004, 19:38
Posty: 32
Skąd: Gliwice
Auto: 626 1.8 GE FP '93 sedan

Postprzez Gajnek » 21 wrz 2005, 14:06

hmm jestem jak najbardziej za tylko na nasze lotnisko to szkoda zawieszenia.
Edit by mod: Rozmiar samej fotografii/grafiki w podpisie (i całego podpisu) jest jasno określony w temacie FAQ przyklejonym w każdym z działów. Proszę o przestrzeganie zaleceń.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 maja 2005, 21:00
Posty: 332
Skąd: Gliwice / Dąbrowa Górnicza
Auto: Mazda 626 cronos 2.0i 95r.

Postprzez catbert » 21 wrz 2005, 14:31

Gajnek napisał(a):hmm jestem jak najbardziej za tylko na nasze lotnisko to szkoda zawieszenia.

he, he nie chodziło mi o ściganie sie po lotnisku, tylko o miejsce gdzie można stanąć i pogadać. Myślałem o okolicy za stacją benzynową.Tam jest podłoże z płyt betonowych i nie trzeba po trawie jeździć :)
626 The Number of The Beast
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2004, 19:38
Posty: 32
Skąd: Gliwice
Auto: 626 1.8 GE FP '93 sedan

Postprzez Gajnek » 21 wrz 2005, 15:33

tak tylko najczesciej jest tam brama zamknieta i nie da sie wjechac. Ale jest tam knajpka gdzie zawsze mozemy wejsc napic sie kawki itd.
Edit by mod: Rozmiar samej fotografii/grafiki w podpisie (i całego podpisu) jest jasno określony w temacie FAQ przyklejonym w każdym z działów. Proszę o przestrzeganie zaleceń.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 maja 2005, 21:00
Posty: 332
Skąd: Gliwice / Dąbrowa Górnicza
Auto: Mazda 626 cronos 2.0i 95r.

Postprzez Fang » 21 wrz 2005, 21:27

catbert Dobra inicjatywa, do tego czasu beda miał autko i chętnie przyjadę się poznać z ludżmi a jeśli bedzie gdzie to i pościgać :D Czekam na szczegóły.
pozdrawiam
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 wrz 2005, 15:06
Posty: 67
Skąd: Katowice
Auto: Mazda 323F BA '97 1.8

Postprzez Sokool » 21 wrz 2005, 22:26

Oczywiście będę, jeśli wszystko wypali. Dobry akcent na zakończenie wakacji :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 sie 2004, 18:10
Posty: 2737 (1/10)
Skąd: Tychy
Auto: na gaz

Postprzez Puhcio » 23 wrz 2005, 15:16

I ja się pojawię.
Pozdrawiam,
Paweł
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 sty 2005, 17:08
Posty: 2553
Skąd: Katowice
Auto: Volvo S70 2.5 A/T LPG

Postprzez Fang » 23 wrz 2005, 22:29

mam już gondolę także będę napewno :)
Ostatnio edytowano 30 wrz 2005, 19:15 przez Fang, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 wrz 2005, 15:06
Posty: 67
Skąd: Katowice
Auto: Mazda 323F BA '97 1.8

Postprzez bogszar » 24 wrz 2005, 13:40

Witam
Mam przyjemność zaprosić klubowiczów ze Śląska i południowej Polski na mini spot. Spotkanie odbędzie się 8-9 października w miejscowości Buczkowice przed Szczyrkiem.
Miejscem zlotu jest pensjonat www.klosek.emeteor.pl gdzie do naszej dyspozycji będą pokoje, miejsce na grila i ognisko w parku przy pensjonacie oraz świetlica ze względu na chłodne już noce.
Koszt noclegu to 25zł od osoby. Istnieje też dodatkowa możliwości korzystania z usług gastronomicznych ośrodka ( śniadanie, obiad, ….) Cała reszta leży już w naszych rękach, czyli to, co przywieziesz ze sobą to zjesz i wypijesz.

Serdecznie zapraszam Wszystkich na spotkanie, mam nadzieje, że będzie to miła okazja, aby jeszcze w tym roku spotkać się w większym gronie, pogadać i pobalować do białego rana przy ognisku.

Liczę na Wasz przyjazd :)


Kontakt ze mną:
+48 602-642-817, Skype: Bogszar1950, bogszar@wp.pl

Pozdrawiam
Bogszar
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 kwi 2004, 23:45
Posty: 104
Skąd: bytom
Auto: mazda rx-7. 3generacja.94r

Postprzez bogszar » 24 wrz 2005, 13:42

Witam ponownie
Nastąpiła pomyłka w moim numerze tel :) cóż skleroza
+48 602 641 817

pozdrowionka
Bogszar
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 kwi 2004, 23:45
Posty: 104
Skąd: bytom
Auto: mazda rx-7. 3generacja.94r

Postprzez Janusz » 24 wrz 2005, 18:56

Generalnie wszystko ładnie...pięknie....... tylko czemu to zaproszenie nie znalazło się jako nowy temat....... Bogusław organizatorzy zlotu 2.10. chyba nie będą zadowoleni, że im mazdowiczów podbierasz :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 cze 2004, 08:33
Posty: 131
Skąd: Opole
Auto: RX-7 FC TII `91

Postprzez bogszar » 24 wrz 2005, 19:30

Generalnie wszystko jest w porządku,nie zamierzam podbierac klubowiczów ze zlotu 2 pazdziernika,bo sam z chęcią przybęde.
A spocik w Szczyrku odbędzie się 8/9 pazdziernika,tak nic nie koliduje,zeby odbyłysię dwa spoty w pazdzierniku.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 kwi 2004, 23:45
Posty: 104
Skąd: bytom
Auto: mazda rx-7. 3generacja.94r

Postprzez Gajnek » 24 wrz 2005, 19:40

ja bede napewno na tym w Gliwicach jesli uda mi sie jeden wolny wekend znalezc to do szczyrku tez zawitam
Edit by mod: Rozmiar samej fotografii/grafiki w podpisie (i całego podpisu) jest jasno określony w temacie FAQ przyklejonym w każdym z działów. Proszę o przestrzeganie zaleceń.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 maja 2005, 21:00
Posty: 332
Skąd: Gliwice / Dąbrowa Górnicza
Auto: Mazda 626 cronos 2.0i 95r.

Postprzez Janusz » 24 wrz 2005, 20:02

Bogusław................proponuję po prostu abyś zrobił swoją propozycję jako osobny temat :]
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 cze 2004, 08:33
Posty: 131
Skąd: Opole
Auto: RX-7 FC TII `91

Postprzez Sokool » 24 wrz 2005, 20:41

Coś mi się zdaje, że w niedzielę w Gliwicach będzie rekord – 7 samochodów już "zadeklarowanych" :D
Na zlot w Szczyrku baaardzo prawdopodobne, że przybędę, bo z Bielska tam niedaleko, no ale jeszcze nic nie mówię, żeby nie zapeszać ;)
Co do propozycji bogszara i tego wątku – hmmm... przydałoby się, żeby jakiś mod przeniósł jego post do osobnego tematu. Sęk w tym, że możliwość moderowania w tym dziale mają tylko koordynatorzy i przedstawiciele regionów, a jak wiadomo Śląsk nie ma żadnego... <oczy>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 sie 2004, 18:10
Posty: 2737 (1/10)
Skąd: Tychy
Auto: na gaz

Postprzez bogszar » 24 wrz 2005, 21:18

Co do propozycji bogszara i tego wątku – hmmm... przydałoby się, żeby jakiś mod przeniósł jego post do osobnego tematu. Sęk w tym, że możliwość moderowania w tym dziale mają tylko koordynatorzy i przedstawiciele regionów, a jak wiadomo Śląsk nie ma żadnego... <oczy>[/quote]

Spoko jutro zrobię nowy temat zkonczenie sezonu w Szczyrku <glupek2>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 kwi 2004, 23:45
Posty: 104
Skąd: bytom
Auto: mazda rx-7. 3generacja.94r

Postprzez catbert » 25 wrz 2005, 15:28

witam,
zgodnie z obietnica podaję obiecane szczegóły spotu :)
dojazd na lotnisko od strony wschodniej Gliwic (z kierunku Katowice, Bielsko) – jedziemy autostradą A4 do końca (węzeł Sośnica) i zjezdżamy z niej w prawo (w lewo się nie da) na ulicę Pszczyńską. Jedziemy Pszczyńską cały czas prosto. Po ok. 2-3km mijamy z prawej strony Shell'a a potem Lidl'a. Pierwsze skrzyżowanie ze swiatłami za Lidlem (ok. 100m) skręcamy w lewo na ul. Bojkowską. Jedziemy Bojkowska jakieś 200-250m (ulica łukiem skręca w lewo o 90stopni). Zaraz za łukiem skręcamy w prawo (koło wieżowców) w ulice Lotników. (Jak ktoś sie zagapi i przejedzie to skrzyżowanie to minie Plusa z lewej strony – wtedy trzeba zawrócić). Ulicą Lotników cały czas prosto. Pod sam jej koniec ulica sie rozwidla. Trzeba pojechać w prawą odnogę (w lewo jest wjazd w ogródki dzialkowe). Tak dojezdzamy do pomalowanej na biało bramy lotniska. Przed samą bramą skrecamy w prawo, i jedziemy jakieś 150-200m prosto(z lewej strony miniecie m.in. hurtownę paneli a potem plac zabaw) i tam będę już stał (borowa 626 GE :D ).
Kolegom którzy nie znają Gliwic proponują przejżeć mapkę:
http://plan.naszemiasto.pl/plan_gliwice.html
lotnisko znajduje się w dzielnicy TRYNEK
Jeżeli ktoś bedzie jechał z południa (np. Rybnik) to na światłach przy MiniMalu skręca w prawo, jedzie cały czas prosto aż nie dojedzie do skrzyżowania typu T. Na nim skręca w prawo i jest na ulicy Lotników.
Jeżeli ktoś boi się ze się pogubi – proszę o info na priva to podam nr. swojej komórki :D .

DO zobaczenia w przyszłą niedzielę o 14:00.
Acha przewiduje spota o charakterze zapoznawczym. Czyli postoimy i pogadamy (w razie deszczowej pogody na lotnisku jest knajpka gdzie można sobie klapnać ),
pozdrowienia,
catbert
626 The Number of The Beast
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2004, 19:38
Posty: 32
Skąd: Gliwice
Auto: 626 1.8 GE FP '93 sedan

Postprzez tadziol » 27 wrz 2005, 19:12

Mam pytanie:czy to,że mam warsztat specjalizujący się w Mazdach,uprawnia mnie do przyjazdu na spotkanie?
Dodatkowy problem to taki,że nie jeżdżę madzią,tylko Nissanem,ale chętnie poznałbym ludzi z którymi klikam na forum...
Czekam na odpowiedź,bo nie wiem,czy pastować syfa czy nie...??
Obrazek
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 28 cze 2005, 19:13
Posty: 3235 (6/149)
Skąd: Katowice
Auto: Mazda6 GY
RF7J & V-Tech Box,CX-7 L3-VDT,BJ RF4F

Postprzez bogszar » 27 wrz 2005, 19:26

Mysle ze nas klubowiczów łączy pasja motoryzacji, a nie model jakiegoś wozu.
Pozdrawiam Tadziola :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 kwi 2004, 23:45
Posty: 104
Skąd: bytom
Auto: mazda rx-7. 3generacja.94r

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Moderator

Przedstawiciele Regionów