Myślałem, że forum to źródło wiedzy, a to po prostu nauka szukania

Uwagi na temat działania forum i strony klubowej. Zajrzyj, jeśli masz problemy z działaniem i obsługą.

Postprzez gkmaster » 19 gru 2006, 16:55

Zawsze myślałem, że "fora" to źródło wiedzy na konkretny temat a co się okazało, (o czym sam się przekonałem) moderatorzy forum zmuszają jego użytkowników do "zarywania nocy" na szukaniu dopowiedzi na interesujący nas temat. Kiedy założyłem temat taki jak w linku http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.php?t=29243 i szybko moderator wywalił to do KOSZA bo uznał, ze tamat przewijał sie wiele razy na forum i nie warto go utrzymywać – może się i przewijał ale wszystko jest tak po rozpie..... na różne wątki, tematy itp, że w wfekcie znaleźienie interesującej nas informacji spędza nam sen z powiek na kilka dni!! a dla czego tak się dzieje? bo nie ma jednego tematu czysto informacyjnego (taki jak chciałem założyć) tylko każdy kto dorwie się do forum (zarejestruje) to odrazu pisze nowy temat w którym porusza tylko swoje autko i pyta o jeden model co powoduje zaśmiecanie forum!! potem taki temat przeradza się w dyskusję która najczęściej nie ma nic wspólnego z danym tematem! to samo stało się z moim tematem który to został wywalony do kosza i temat zamiast posłużyć jako szybkie źródło wiedzy przerodził się w dyskusję czy jest on słuszny czy nie a następnie wklejono na niego linki z innych tematów uważając, że jest to odpowiedź na temat!! a jak się kliknie na te linki to otwieraja się tematy w których ciężko doszukać się konkretnej informacji tylko jest to dyskusja czasam na temat pokrewny a czasami wogóle nie związana z danym tematem. CZEMU TAK SIĘ DZIEJE !! CZEMU MA SŁUŻYĆ FORUM??
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 gru 2006, 19:10
Posty: 32
Skąd: Niegoszowice o/Kraków
Auto: Mazda 323F (BJ) 2.0 TD

Postprzez ravo » 19 gru 2006, 20:13

gkmaster napisał(a):CZEMU TAK SIĘ DZIEJE CZEMU MA SŁUŻYĆ FORUM??

poszukaj :P juz byla odpowiedz <diabełek>
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez Loczek » 19 gru 2006, 21:05

A miałem iść spac, no dobra...

Wiec tak zaczynając od korzeni twojego problemu.
"ROZMIARY" dla 323

To źle nazwałeś temat i nie pisz mi że przyp(*&^ sie do szczegółow i z enie w tym problem, otoz problem w tym, bo mogłes napisac
Rozmiary sru i wielkośc otworu centrującego
Mazda 323 BG

WIesz co nie wiem moze ja jestem inny ale dla mnei taki temat jest troche bardziej rpzejrzysty, no ale to szczegół.


gkmaster napisał(a):szybko moderator wywalił to do KOSZA bo uznał, ze tamat przewijał sie wiele razy na forum i nie warto go utrzymywać – może się i przewijał ale wszystko jest tak po rozpie.....

To poco rozpie(*&^ to dalej, kolejnym tematem jezeli chcesz sie przysłuzyc zeby te informacje były skupione w jednym miejscu to wyslij do moda konkretne linki i moze jakas prosbe aon napewno zrobi wszystko zeby jego dział był jak najbardizej rpzejrzysty, wkoncu porzadek na forum robimy dla was, ale bez waszej pomocy nic nie zrobimy.

Bycmoze w jednym temacie jedne informacje przechodza w drugie i moze sie to wydawac troche bezsensowne, i wygladac tak ze tam niema nic konretnego ale to chyba lepiej zeby temat zbierał wszystkie informacje na dany temat, niz kilka tematów od kazdego nowego uzytwkonika, prawda?
gkmaster napisał(a):następnie wklejono na niego linki z innych tematów uważając, że jest to odpowiedź na temat!!

I to było udowodnienie teorii ze sa juz tematy z twoim problemem, wiec najrazsadniejsze byłoby dopisanie sie do tematu ktory najwiecej ma wspolnego z twoim tematem.

Zapraszam do współpracy z moderatorami a będize wam łatwiej:)

Pozdrawiam. Loczek Loczkowski
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 sty 2006, 17:30
Posty: 2112
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Auto: Bezawaryjne i Niebite

Postprzez Bimbak » 19 gru 2006, 22:03

Loczek napisał(a):Pozdrawiam. Loczek Loczkowski

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Loczek napisał(a):Zapraszam do współpracy z moderatorami a będize wam łatwiej:)

Zawsze chętnie pomożemy.... najlepiej ... napisać do któregoś z nas PW... najszybciej odezwać się na GG
gkmaster napisał(a):CZEMU TAK SIĘ DZIEJE ! CZEMU MA SŁUŻYĆ FORUM??

nie czemu tylko komu


..... NAM
socjalizm towarzyszu <lol>
Pozdrawiam, Tomek

Drinking wine and killing time
Avatar użytkownika
Forumowicz
CUP 2017 miejsce 2
 
Od: 17 maja 2005, 20:55
Posty: 3093 (23/152)
Skąd: Śrem
Auto: ponton i dziadkowóz, Moto: lyter

Postprzez Waluś » 20 gru 2006, 00:20

Bimbak napisał(a):nie czemu tylko komu

<spoko>
a ma służyć temu, że jeśli chcemy czegoś się dowiedzieć to najpierw należy sprawdzić czy już nie było o tym mowy, jako ten leniwy nie chciało ci się poszukać, więc dostałeś od mniej leniwych 7 linków. Jeśli nie znalazłeś tam nic ciekawego wystarczyło wybrać ten najbardziej zbliżony i go odświerzyć. To chyba nie wymaga dużo pracy, a napewno pomoże modom. Jeśli by twój wątek pozostał, to kolejna osoba leniwa założyła by kolejny podobny a szukajka wskazała by teraz zamiast 7 – 8 linków, a tak twój jest w koszu a na forum jest nadal 7, a tobie polecam mimowszystko kontynuowanie jednego z istniejących.

ravo napisał(a):poszukaj :P juz byla odpowiedz

a tu kolega ma rację. średnio raz w miesiącu pojawia się podobny a dziś to widzę inwazję bo już są 2 hahaha
Ostatnio edytowano 20 gru 2006, 18:46 przez Waluś, łącznie edytowano 1 raz
Fotorelacje z napraw 626 GD
Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 lis 2003, 20:48
Posty: 5112 (0/4)
Skąd: Włodawa
Auto: GJ SH01, a rekreacyjnie niebieskie 1300 ccm na dwóch kołach

Postprzez Grzyby » 20 gru 2006, 00:53

Waluś napisał(a):średnio raz w miesiącu pojawia się podobny a dziś to widzę inwazję bo już są 2

owszem, nawet się w jednym udzieliłem :]
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez gkmaster » 26 gru 2006, 10:19

Zapraszam do współpracy z moderatorami a będize wam łatwiej:)


Jak mam współpracować z moderatorami skoro oni wywalaja kazdy mój temat do kosza! nie dawno chciałem sprzedać rolkę do rozrządu i dwa razy moderator wywalił mój temat to kosza – tak poprostu. zaczyna mnie to denerwować.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 gru 2006, 19:10
Posty: 32
Skąd: Niegoszowice o/Kraków
Auto: Mazda 323F (BJ) 2.0 TD

Postprzez ravo » 26 gru 2006, 10:51

gkmaster napisał(a):Jak mam współpracować z moderatorami skoro oni wywalaja kazdy mój temat do kosza!

a przeczytales regulamin albo chociaz zauwazyles jak jest wiekszosc postow w tym dziale nazwana i napisana ?
italian boy
Avatar użytkownika
Zarząd – Vice Prezes
 
Od: 26 gru 2003, 13:24
Posty: 16249 (6/216)
Skąd: Wroc.love by night
Auto: Trophy & F1 R26

Postprzez brii » 26 gru 2006, 10:51

Więcej cierpliwości i chęci do przeczytania regulaminów Ci życzę z okazji świąt :)
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8962 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez Sigma » 26 gru 2006, 11:08

A jesli dobrze pamietam Twoj watek o felgach, to byla tam propozycja modratora: Wszystko na forum bylo, chcesz, zeby bylo kompedium? Poszukaj i pospisuj te dane sam z roznych topicow i zamiesc tu.
To troche trwalo z anim ten watek do kosza polecial...

ps. Wesolych Swiat :)
If you notice this notice, you may notice that this notice, was not worth noticing
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 cze 2004, 16:00
Posty: 180
Skąd: Gdynia/Toruń
Auto: była: 323 BF 1.3 LPG 1988r.
jest: MX-5 NBFL Unplugged 1.6 2004r.

Postprzez Pajko » 26 gru 2006, 11:18

Boże nawet w święta musze sie handryczyć z ludźmi którzy wiedzą wszystko nie czytając regulaminu . ahhhh
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 sty 2005, 21:18
Posty: 2563
Skąd: Tarnów
Auto: GMC Safari Hi-top , Skoda Fabia III 1,2 Tsi

Postprzez Bimbak » 26 gru 2006, 15:12

gkmaster umieszczając temat w ogłoszeniach obowiązują Cie jakies zasady – nie przestrzeganie ich kończy się umieszczeniem tematu w koszu. Jesli czegoś nie rozumiesz w regulaminie, pytaj – chętnie Ci pomożemy.
Pozdrawiam, Tomek

Drinking wine and killing time
Avatar użytkownika
Forumowicz
CUP 2017 miejsce 2
 
Od: 17 maja 2005, 20:55
Posty: 3093 (23/152)
Skąd: Śrem
Auto: ponton i dziadkowóz, Moto: lyter

Postprzez Pajko » 26 gru 2006, 16:20

no właśnie
Bimbak napisał(a): pytaj


Bimbak chetnie Ci pomoże :P <lol>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 sty 2005, 21:18
Posty: 2563
Skąd: Tarnów
Auto: GMC Safari Hi-top , Skoda Fabia III 1,2 Tsi

Postprzez Sigma » 26 gru 2006, 19:04

gkmaster napisał(a):moderatorzy forum zmuszają jego użytkowników do "zarywania nocy" na szukaniu dopowiedzi na interesujący nas temat


BTW. Pamietam dawno dawno temu, na I roku studiow byly takie zajecia "szkolenie biblioteczne". I tam wlasnie studentom wbijano do glow, ze podstawa sukcesu w zdobywaniu wiedzy to umiejetnosc szukania

Wiec chwala moderatorom, ze szerza posrod ludzi dobre nawyki :D
If you notice this notice, you may notice that this notice, was not worth noticing
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 cze 2004, 16:00
Posty: 180
Skąd: Gdynia/Toruń
Auto: była: 323 BF 1.3 LPG 1988r.
jest: MX-5 NBFL Unplugged 1.6 2004r.

Postprzez Adaś » 26 gru 2006, 19:34

Loczek napisał(a):Wiec tak zaczynając od korzeni twojego problemu.
Cytat:
"ROZMIARY" dla 323

To źle nazwałeś temat i nie pisz mi że przyp(*&^ sie do szczegółow i z enie w tym problem, otoz problem w tym, bo mogłes napisac
Rozmiary sru i wielkośc otworu centrującego
Mazda 323 BG


juz jest taki temat w 323/MX3 sam zakladalem i w pierwszym poscie wszystkie dane podane <jupi> :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 paź 2004, 16:11
Posty: 5866 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: 323F BA Japan Muscle V6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Koordynatorzy Forum