Blacharstwo, lakiernictwo – Warszawa – AutoKarcz (AZ Auto)

Postprzez rafael2332 » 16 paź 2008, 19:42

AUTOKARCZ Z.U.M.
Warszawa 02-871
ul. Karczunkowska 144
tel. 22 643 86 38
e-mail autokarcz1@poczta.onet.pl
Godziny otwarcia:
pn-pt: 08:00-17:00
sb: 08:00-13:00
http://autokarcz.ngb.pl/kontakt-lakiernictwo/




Witam wszystkich...sympatyków Mazdy :)

Z tą sprawa czekałem długo i byłem cierpliwy jednak cierpliwośc wkoncu sie kończy...!!!
Jasno i konkretnie postaram się naswietlic temat a wiec....


Oddałem swoją Mazde 6, którą kupiłem za ciężko zapracowane pieniądze, na dodatkowe zabezpieczenie antykorozyjne(w ramach gwarancji) do firmy AZ-AUTO ul.Puławska 516, która pokierowała mnie do swojego podwykonawcy AUTO-KARCZ ul.Karczunkowska 148A. To co odebralem to szok!!Auto było trzymane ponad 10 dni roboczych,oddano mi je brudne ,z całkowicie rozładowanym akumulatorem (musiałem kupic nowy).Do tego samochód został prawie cały przemalowany (różne odcienie kolorów,zacieki,morka,pomalowany reling,pozostalości po tasmie lakierniczej,widoczne slady odcięc,niedbale wykonane zabezpieczenia zawinęc dzwi,etc mógłbym wymieniac i wymieniac)!!!!Bez mojej zgody!!!!!Powołałem Niezależnego Rzeczoznawce (biegły Sądowy),który potwierdził moje zdanie...

Zdjęcia naświetlą temat....
Oczywiście jest ich mnóstwo. Niestety mam problem z ich wstawieniem. Mam nadzieję, że ten format też nie jest za duży.
Zobaczcie...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano 1 lis 2008, 16:58 przez rafael2332, łącznie edytowano 2 razy
rafael2332
 

Postprzez BratCukierka » 16 paź 2008, 20:29

WTF??

a może kolesie auto-karcz chcieli sobie pojeździć i uszkodzili auto?? :|

Auto było uderzone w tył?? (3 fotka)

Żenada! Że też AZ-Auto ma takich podwykonawców... Co za kraj!
Forumowicz
 
Od: 24 cze 2006, 20:21
Posty: 3953
Skąd: Brodnica
Auto: Toyota Yaris Hybrid '19

Postprzez rafael2332 » 16 paź 2008, 20:52

BratCukierka napisał(a):Auto było uderzone w tyłpytajnik (3 fotka)

Auto nie było uderzone-może panowie z autokarcz sobie jezdzili (maja wypozyczalnie)i ktos gdzies uderzył a klient to smiec(wymienili ten element ale jak pieknie,pełen profesjonalizm:)!A najlepsze ze kierownik serwisu powiedział nam ZE POWINNISMY SIE CISZYC Z TEGO ZE ZOSTAŁO ZROBIONE WIECEJ!Dokumenty dot.naprawy były tajne jak akta z archiwum X dopiero 2 dni temu okazało się ze są odtajnione!!i do wgladu.Proponuja kolejne malowanie haha smiac sie czy płakac
martinpl napisał(a):hmmm no coz, widac bledy w sztuce (nie znam sie na lakiernictwie, oceniam okiem laika) jak masz czas i sily (i $) to walcz, moze uda Ci sie cos wskorac...

na pocieszenie Ci podam ze jak kupowalem w ASO uzywana 6 to byla bezwypadkowa (przynajmniej tak sie zapieral sprzedajacy, twierdzil ze miala jedynie stluczona lampe na parkingu) a jak pojechalem na akcje serwisowa z IC to w tym samym ASO powiedzieli ze raczej sie nie zalapie bo widac golym okiem ze auto bite, ze polamane zaczepy itp i oni tego nie uznaja raczej... (w sumie minal prawie miesiac i ciagle czekam na telefon z decyzja "w ciagu tygodnia" ;p)

juz nie wspominajac o innych problemach i przejsciach jakie mialem z autem, no i tym ze mi oprocz tylnych koroduja tez przednie nadkola, po zdjeciu lakieru zeby zabezpieczyc nadkola okazalo sie ze pod spodem jest szpachla, a pod szpachla perforacja

Kolego ja bym nie odpuscił!!!Nigdy!!!
rafael2332
 

Postprzez mr_t » 17 paź 2008, 19:37

rafael2332 współczuje. Sam miałem przepychanki z ASO Mazdy o których tu w innym wątku pisałem. Napisałeś skargę do Mazdy Polska? Co odpisali?
Bo mi że niewpisywanie usterek do systemu Mazdy i wydzieranie się na klienta jest bardzo w porządku wobec klienta. Podeszli do tematu jak "dobry dyplomata", a dobry dyplomata powie Ci "spierd..." w taki sposób że nie będziesz się mógł doczekać czekającej Cię podróży;)
Forumowicz
 
Od: 1 kwi 2008, 22:12
Posty: 629
Skąd: Będzin
Auto: Mazda 3, 2.0 diesel

Postprzez BratCukierka » 17 paź 2008, 19:48

rafael2332 napisał(a):martinpl napisał:
konstruktywne odpowiedzi ASO na forum bym nie liczyl

na to nie licze bo widze jak traktuja klienta -za ich bład ja mam płacic
jak mowiłem ja moge stracic ale oni wiecej stracą-niedługo podam wiecej informacji co mam na mysli


Turbo kamera?? :D
Forumowicz
 
Od: 24 cze 2006, 20:21
Posty: 3953
Skąd: Brodnica
Auto: Toyota Yaris Hybrid '19

Postprzez 8dyb8 » 17 paź 2008, 20:12

co to znaczy "dodatkowe zabezpieczenie antykorozyjne" ? jezu, mam 2 15 letnie auta i na zadnym nie ma grama korozji... (mowie o blacharce) – poza kawalkiem pod wlewem paliwa – ale tam byl wiercony gaz

z czego oni te mazdy teraz robia ze kilku letnie samochody juz koroduja?
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 lip 2008, 15:26
Posty: 164
Skąd: WWA
Auto: Ford Probe 2.0 // Pralka IV

Postprzez Grzyby » 19 paź 2008, 21:52

rafael2332, szokujące te Twoje doświadczenia :|
Trzymam kciuki za ..... sam nie wiem za co? Za pomyślne zakończenie?

P.S. Z AZ Auto miałem styczność 3 razy. Raz tam byłem i 2 razy korespondowałem mailowo.
Wiem jedno – nie zostanę ich klientem przy takim podejściu z jakim spotykałem się za każdym razem ....
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez Yapa » 20 paź 2008, 13:07

no cóż – po przeczytaniu posta rafaela obejrzałem swoje auto, które też było naprawiane w Auto Karcz mniej więcej w tym samym czasie. Na szczęście u mnie takiej fuszerki nie ma. Po naprawie oglądał je mój wujek lakiernik i powiedział tylko tyle – malowane były całe elementy, ale porządnie, jedyna rzecz, która go zdziwiła to brak wosku zabezpieczającego w drzwiach, ale mam cały czas gwarancję, więc gdyby coś się działo będę uderzał do ASO. Co do AZ Auto – byłem u nich dwa razy na przeglądzie i jak dotąd nie mam powodów do narzekań ( no może na ceny :) )
Jedno jest oczywiste – rafaelowi odwalili fuszerkę jakich mało, na poziomie warsztatu wiecznie pijanego pana Miecia w Pcimiu Dolnym
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 gru 2007, 16:39
Posty: 527
Skąd: Olsztyn
Auto: GG SportKombi MZR-CD 2003 121 KM

Postprzez rafael2332 » 31 paź 2008, 08:42

BratCukierka napisał(a):Turbo kamera??

<lol> zgadza się powstaje program w tv, pomyślałem ze warto zrobic darmową reklame skoro Pan Prezes AZ-Auto twierdzi ze auto wzrosło na wartości -to trzeba chwalic pięknie wykonana robotę przez autoryzowany serwis <lol> (oczywiscie to ironia)Autoryzacja zobowiązuje!Przynajmniej następnych klientów tak nie załatwią.
rafael2332
 

Postprzez Grzyby » 7 lis 2008, 11:33

rafael2332 napisał(a):powstaje program w tv

na pewno?
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez rafael2332 » 7 lis 2008, 12:23

Tak,na pewno.Już filmowali,nagrywali etc..Mam nadzieje ze publicznie przyznają się do błędów.Opisałem to na forum,zdecydowałem na program w tv(odzew był natychmiastowy) ku przestrodze dla następnych sympatyków mazdy.Nie może byc tak ze autoryzowane serwisy biorą kupę kasy za robotę którą wykonują jak 'Pan Miecio z Pcimia Dolnego'a nawet gorzej!Swoją wczesniejszą mazde Ge zrobiłem w tak zwanej 'szopie' za 200zl zrobili mi cudo! Trzeba ujawniac takie,przypadki,odpuszczając dajemy przyzwolenie na takie traktowanie.Dotyczy to każdych serwisów,salonów.Bez walki nic się nie zmieni.Jesli moja walka pomoże choc jednemu to juz jest sukces.Wkrótce kolejne info.Program bedzie w poniedziałek-tvn turbo.TURBO KAMERA.
Sprawa się trochę skomplikowała ...ale jest dobrze
rafael2332
 

Postprzez prezi » 10 lis 2008, 22:46

Włąśnie obejrzałem.
Poziom i forma tłumaczeń "winnych" na poziomie budki z piwem.
Mam nadzieje ze wypowiedź Pana z Mazdy Motor Poland zostanie zrealizowana w 100% tzn. wyciągną konsekwencje wobec AZ Auto. Mam na myśli że nikogo już tak nie urządzą. A Auto Karcz powinni przemianować na sprzedaż ziemniaków!
Inne spojrzenie: www.formo3.pl
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 cze 2008, 16:28
Posty: 48
Skąd: Pruszków
Auto: M6 2.0 GY MZR-CD 121KM 2006 (Już bez DPF i 170 KM :)

Postprzez McSlavko » 11 lis 2008, 00:22

Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 wrz 2008, 22:39
Posty: 50
Skąd: Legionowo
Auto: MAZDA 6 GG 2.0 MZRCD 121KM '03

Postprzez rafael2332 » 11 lis 2008, 06:40

Dopiero obejrzałem,trochę skrócili.

Najlepsze jest to ze klient oddając samochód w razie jakis problemów pozostaje sam!Czyli płac i trac jeszcze wiecej!Prezes Az-Auto zgłosił do mazdy Poland bo wiedział ze nie odpuszcze,zresztą powiedziałem "nagłosnie bo tak nie może byc".Poczekam na rozsądną propozycje może spadnie z nieba <lol> a jak nie to powalczymy jeszcze <killer>
rafael2332
 

Postprzez Cantore » 11 lis 2008, 13:01

Jak usłyszałem opowiastkę o tym, że kucharka nie robi takich samych kotletów, więc do ich poziomu usług/malowania również nie powinno się czepiać, to mi po prostu ręce opadły.
Forumowicz
 
Od: 24 maja 2008, 15:10
Posty: 166 (0/2)
Auto: Mazda 6 (2004 r.), benzyna 2.0

Postprzez magicadm » 11 lis 2008, 23:28

Cantore napisał(a):Jak usłyszałem opowiastkę o tym, że kucharka nie robi takich samych kotletów, więc do ich poziomu usług/malowania również nie powinno się czepiać, to mi po prostu ręce opadły.

To chyba tylko w Polsce możliwe :|

PS
Czy ktoś jeszcze korzysta z usług AZ ??? Profesjonalizm w każdym calu :|
Lepiej 5 minut później niż 50 lat za wcześnie...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 gru 2004, 02:28
Posty: 3117 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: M6 L8 zbyt słabe by się zepsuć

Postprzez wyszynski00 » 13 lis 2008, 22:18

witam
czy to tą mazdę widziałem dzisiaj w TVN Turbo?
wydaje mi się że to jedna i ta sama sprawa :)
wyszynski00
 

Postprzez ntgale » 13 lis 2008, 23:04

wyszynski00 napisał(a):witam
czy to tą mazdę widziałem dzisiaj w TVN Turbo?
wydaje mi się że to jedna i ta sama sprawa :)

Ja też przed chwilą oglądałem tą akcję w TVNTurbo. Sam szef MMP brał udział w Turbo kamerze.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 maja 2008, 22:18
Posty: 145
Skąd: SC/WB
Auto: Accord Tourer 2.0 Exe '08 VIII

Postprzez McSlavko » 15 lis 2008, 20:24

Rafał, napisz na koniec jak to sie zakonczyło!


Ja dalej czekam na telefon z AZ Auto...że mam sie stawić na zabezpieczenie nadkoli, juz bedzie 2 miesiace, nie wiem gdzie tu interweniować, pisać do MMP? czy olać to ...i czekać, czy jechac do innego ASO...w którym ASO w Warszawie robią jeszcze "blacharke"?
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 wrz 2008, 22:39
Posty: 50
Skąd: Legionowo
Auto: MAZDA 6 GG 2.0 MZRCD 121KM '03

Postprzez Ukman » 27 lis 2008, 03:04

Rece mi opadły jak widze jak człowieka w wała robią . No jak mozna powiedziec o kotletach ze nie są wszedzie takie same :| :| :| :| Przeciez ci ludzie sami nie wiedzą co tam robią... Ja gdybym swoją tak zastał to chyba bym kupił jakiegos poloneza przezartego i nawtykał tam jakiegos ładunku bum i az auto juz nigdy nie sprawi nikomu problemow :P Oczywiscie zartuje :)
Avatar użytkownika
 
Od: 9 lip 2008, 21:01
Posty: 579
Skąd: Wawa/Northampton
Auto: Mazda 6 Ts2 SL

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki