SWAP w MX-3 – DYSKUSJA OGÓLNA

Mazda MX-3 1991–1998

Postprzez K8 » 29 maja 2006, 08:16

GofNet Smieszne !!!! Odrazu widac że z Piotrkowa Jestes :D:D Jak dlamnie koniec tematru i udowodnie ci że sie da Bo pierwsze twoje słowa na zadany przezemnie temat brzmiła "nie da sie" teraz piszesz że sie da pochodzi to troche pod wypowiedz Oportunisty ale spoko udowodnie ci że da sie to zrobić nawet dam ci sie po wszytkim przejechac ... Ale z tym MITSU to juz przesadzasz i tyle .... a co do tego że "Teoria jest podstawa praktyki" to sie raczej nie zgodze bo jedno z drogim musi iśc w Parze a nie innaczej .... a i czy wiek ma jakies znaczenie ?? pozatym zdyt wile o mnie wiesz jak znanie mnie tylko z "widzenia" ... chyba cie zabardzo interesuje moja osoba jak i połowe tego Po**** miasta nie ma cie ludzie czym sie zajmowac że tak innteresuja was inni pozaty masz niesprawdzone informacjie Bo nie 19 a 20 late a tak wogule jeszcze może coś o mnie napiszesz bo oddawna odnosze wrazenie że Wiel osób w naszym miescie zna mnie lejpiej niz ja siebie sam znam wiec slucham a raczej czytam ...
"Co cie kufa nie zabije to cie wzmocni ?" Komputer stand alone XMS+ PRS8-DEV-KIT , Kontroler szerokopasmowych sond lambda WBC lambda + BOSCH LSU4, Monitor AFR ,WSKAŻNIK SMOKE EGT. MOTUL 300V POWER RACING 100% SYNTHESE DOUBLE ESTER BASED W 100%. HIGHPOWER N2O Greddy e-menager gtech SMT7 !!!! SWAP MOJEJ MADZI !!!!
Diagnostyka EOBD II, Modyfikacjia ECU, CHIP etc Profesjonalna zabudowa bagażnika pod car audio każdego auta . kontakt PW
Forumowicz
 
Od: 5 maja 2006, 22:15
Posty: 343
Skąd: Piotrków Trybunalski
Auto: MX-3 JMautotech V6

Postprzez eMiX3 » 29 maja 2006, 09:17

shady napisał(a):mu nie chodzi ze by jechac szybko i szybciej, ale o to zeby jechac jego MAZDA mx3 szybciej, zeby takich w 3000gt przytykalo

mieszane uczucia co do tego mam bo mitsu i tak objedzie mx3, nawet jak w mx'a wrzucisz silnik od wahadlowca.
Speed it's all I need
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 gru 2005, 13:36
Posty: 128
Auto: mx3 1.6 DOHC wolne :(

Postprzez MAXX » 29 maja 2006, 10:36

Ja myśle że obrzucanie się błotem nie przystoi dzentelmenom czy jak to sie tam pisze ;)

Sprawe czy tanio czy nie tanio można wstawić silnik niech sprawdzi sam pytający i wtedy będzie wiadomo . Na pewno nie jest to niemożliwe ale też i nie szczegolnie tanie także myśle że prawda leży po środku . Co do innych marek samochodów to zgodze się z Gofnet że honda czy mitsubishi tez robi bardzo dobre samochody . I osobiscie jak honda vti była by tańsza to pewnie tez bym ja miał. Ale trafiła mi sie dobra mx 3 łądnie wygladała i wczesniej miałem 323 która ani razu mi sie nie popsuła wiec wybrałem mazde . Ogolnie honda , nissan czy mazda to japońskie autka i prawie to jest jedna rodzinka ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 cze 2004, 15:59
Posty: 219
Skąd: średniej wielkości
Auto: Nissan Primera 2.0 GT SR20DEH

Postprzez shady » 29 maja 2006, 12:47

eMiX3 napisał(a):
shady napisał(a): napisał:
mu nie chodzi ze by jechac szybko i szybciej, ale o to zeby jechac jego MAZDA mx3 szybciej, zeby takich w 3000gt przytykalo


mieszane uczucia co do tego mam bo mitsu i tak objedzie mx3, nawet jak w mx'a wrzucisz silnik od wahadlowca.


moze i objedzie z biturbo ale, mi bardziej chodzilo o to ze mx3 by mialo takiego buta ze robil by wrazenie :]

K8 wyluzuj, GofNet wyrazil swoja opinie, a napisal ze mozna ale jest przy tym roboty, i osobiscie nie spotkalem sie na forum by ktos mial do niego jakies pretensje za pomoc, jesli wiesz ze sie da i piszesz ze to zrobisz to po co wiec te znaki "??" w temacie :|

pozdrawiam i czekam na wyniki przekladki z k8 na klze:)
Hoobi Rally Team: http://www.hoobi-rt.pl
Mechanika pojazdowa ; Serwis opon. Zniżki dla mazdowiczów. http://www.h-rt-auto.firmy.net / 513 188 290
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 lis 2004, 13:14
Posty: 900
Skąd: Szczecin\Gorzów
Auto: 323F GT; 121 Canvas-Top, Favorit Rally version, zielony Pickup

Postprzez K8 » 29 maja 2006, 12:57

shady Bo jak bys nie zauwazył pytam o niuanse ktory w momecie przekładki wsytepuja ... ?? a nie o to czy sie da czy sie nie da !!
"Co cie kufa nie zabije to cie wzmocni ?" Komputer stand alone XMS+ PRS8-DEV-KIT , Kontroler szerokopasmowych sond lambda WBC lambda + BOSCH LSU4, Monitor AFR ,WSKAŻNIK SMOKE EGT. MOTUL 300V POWER RACING 100% SYNTHESE DOUBLE ESTER BASED W 100%. HIGHPOWER N2O Greddy e-menager gtech SMT7 !!!! SWAP MOJEJ MADZI !!!!
Diagnostyka EOBD II, Modyfikacjia ECU, CHIP etc Profesjonalna zabudowa bagażnika pod car audio każdego auta . kontakt PW
Forumowicz
 
Od: 5 maja 2006, 22:15
Posty: 343
Skąd: Piotrków Trybunalski
Auto: MX-3 JMautotech V6

Postprzez XsiX » 29 maja 2006, 13:06

K8 napisał(a): jak bys nie zauwazył pytam o niuanse ktory w momecie przekładki wsytepuja .

gdybyś przed zapytaniem poszukał w archiwum forum to znalazł byś większość potrzebnych ci informacji (autorzy m.in: newbie, xXx).

Mam nadzieję że ten post wyląduje tam gdzie jest jego miejsce <jelen>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 paź 2003, 09:33
Posty: 2022 (0/3)
Skąd: Konin / wlkp.
Auto: CA KF '92 MTX

Postprzez siwy_dymek » 29 maja 2006, 13:20

K8 zalozyles temat, Gofi Ci odpisal, ze sie nie da...ALE jak sie uprzesz to sie da! Dla wszystkich to do cholery bylo jasne, a Ty juz kolejna strone watku piszesz ze on napisal ze sie nie da! Zauwaz, jest tam taki zwrot "najprosciej powiedziec"...ze sie nie da, bo w prosty sposob nie da sie tego zrobic! Uczepiles sie czlowieka, ktory wyrazil swoja opinie, a przy okazji i tak napisal co trzeba zrobic, w przypadku tego swap'a! I nie pisz ze jest teoretykiem, bo wychodzi z tego, ze to Ty nie masz zielonego pojecia o mechanice samochodowej! Tak sie sklada, ze w tego typu samochodach trzeba wpierw znac teorie zeby moc przejsc do praktyki! Czym Ty wczesniej jezdziles?? Duzym fiatem? Zastava?? Mlotkiem to tuningowales czy pila mechaniczna? Nie wiem jak uwaza restza, ale jesli chodzi o samochody japonskie czy jakiekolwiek inne, gdzie troche techniki jest, to byle mechanik w nich nic nie ruszy! Bo sie w swiecie elektroniki zgubi...a nawet wczesniej! Spytaj sie byle ktorego mechanika co to VRIS albo VTEC, nie wspominajac czym sie rozni VTEC od VTi!! Jak Ci sie nie podoba czyjas wiedza na w temacie, to znaczy ze jestes extra praktykiem! Bierz w takim razie mlot i dluto do reki i do dziela z rzezba...a przy okazji powodzenia! A nie oczerniaj ludzi, bo jak narazie nie slyszlame zeby ktokolwiek na Gofiego narzekal i sam nawet z jego wskazowek korzystalem i bylo wszystko tak, jak napisal, slowo w slowo, krok po kroku!! Ale tak to jest jak ktos:
K8
K8 bull

Dołączył: 05 Maj 2006
Forumowicz
 
Od: 10 sty 2006, 17:29
Posty: 608

Postprzez K8 » 29 maja 2006, 13:41

siwy_dymek Człowieku Ja wiedziałem co to mazda jak ty byłes na etapie składaka !!
"K8
K8 bull

Dołączył: 05 Maj 2006"
a to co niby ma znaczyć ??
taki twardy jestes bo 10 stycznia na forum ??
Nie bede tego kometował naprawde szkoda człowieku ze nie umiał bys mi powiedzieć czegos takiego w twaz ... tak wogule to co to za odpowiedz "nie da sie Ale.." ale sie da czyli wqacu sie da czy sie nie da ??
"Co cie kufa nie zabije to cie wzmocni ?" Komputer stand alone XMS+ PRS8-DEV-KIT , Kontroler szerokopasmowych sond lambda WBC lambda + BOSCH LSU4, Monitor AFR ,WSKAŻNIK SMOKE EGT. MOTUL 300V POWER RACING 100% SYNTHESE DOUBLE ESTER BASED W 100%. HIGHPOWER N2O Greddy e-menager gtech SMT7 !!!! SWAP MOJEJ MADZI !!!!
Diagnostyka EOBD II, Modyfikacjia ECU, CHIP etc Profesjonalna zabudowa bagażnika pod car audio każdego auta . kontakt PW
Forumowicz
 
Od: 5 maja 2006, 22:15
Posty: 343
Skąd: Piotrków Trybunalski
Auto: MX-3 JMautotech V6

Postprzez sołtys » 29 maja 2006, 13:53

XsiX napisał(a):gdybyś przed zapytaniem poszukał w archiwum forum to znalazł byś większość potrzebnych ci informacji (autorzy m.in: newbie, xXx).

<spoko>

K8 nie wiem czy ci się uda założyć tego KL ale napewno bluzgać ludzi za pochodzienie i inne pierdoły to potrafisz nie ma co. :]


K8 napisał(a):shady Bo jak bys nie zauwazył pytam o niuanse ktory w momecie przekładki wsytepuja ... a nie o to czy sie da czy sie nie da


To czego chcesz instrukcji obsługi punkt po punkcie jak to masz zrobić ?? Nikt ci takowej nie da.
A czy sie da czy sie nie da, odpowiedz jest prosta wszystko sie da tylko czy bedziesz to potrafił??
Forumowicz
 
Od: 20 lip 2005, 16:56
Posty: 1241
Skąd: Polanka Wielka
Auto: Focus I TDCi

Postprzez K8 » 29 maja 2006, 14:00

Bluzgać ?? qrde teraz to ja nie wiem o co wam chodzi czy ja nie moge wyrazic swojego zdania ?? licze na pomoca nie odpowiedz nie da sie ale sie da , bo to takie pastelowe ... moze sie uda albo nie nie wiem ale cos napisze wiecej bedzie postow itd ... po co ?? widzisz wychodzi na to że forum jest miejscem wzajemnej adoracji i nikt tak naprawde nie powie co mysili tylko w owczym pedzie popiera przed mówce ... i zdecydowanie powinno byc to odowiedziom na twoje pytanie
sołtys napisał(a): tylko czy bedziesz to potrafił

Bo to nie ja pisze że sie nie da , ale moze sie da tylko pytam jakie moga towazyszyc przy tej okcjia "niespodzianki" Spoko zwracam Honor cGofNet i w ramach porzeprosin zapraszam go na piwo ... ale zdania na temat jego wypowiedzi nie zmienia bo nie potrafie tak jak co niektóry mówic ze białe jest czarne bo ktos wyzej tak napisała...
Nie wiem czy znacie takie słowa jak Charakter czy wiecie co ono znaczy ... coraz bardziej mam watpliwości
Ostatnio edytowano 29 maja 2006, 14:16 przez K8, łącznie edytowano 2 razy
"Co cie kufa nie zabije to cie wzmocni ?" Komputer stand alone XMS+ PRS8-DEV-KIT , Kontroler szerokopasmowych sond lambda WBC lambda + BOSCH LSU4, Monitor AFR ,WSKAŻNIK SMOKE EGT. MOTUL 300V POWER RACING 100% SYNTHESE DOUBLE ESTER BASED W 100%. HIGHPOWER N2O Greddy e-menager gtech SMT7 !!!! SWAP MOJEJ MADZI !!!!
Diagnostyka EOBD II, Modyfikacjia ECU, CHIP etc Profesjonalna zabudowa bagażnika pod car audio każdego auta . kontakt PW
Forumowicz
 
Od: 5 maja 2006, 22:15
Posty: 343
Skąd: Piotrków Trybunalski
Auto: MX-3 JMautotech V6

Postprzez jacobs » 29 maja 2006, 14:03

K8 napisał(a):Spoko zwracam Chonor cGofNet

że co zwracasz??? hahaha
If you’re in control, you’re not going fast enough.
Forumowicz
 
Od: 20 lis 2005, 13:31
Posty: 3108 (6/27)
Skąd: WWA

Postprzez siwy_dymek » 29 maja 2006, 14:06

K8 napisał(a):taki twardy jestes bo 10 stycznia na forum
Nie bede tego kometował naprawde szkoda człowieku ze nie umiał bys mi powiedzieć czegos takiego w twaz ... tak wogule to co to za odpowiedz "nie da sie Ale.." ale sie da czyli wqacu sie da czy sie nie da



Skad Ty wiesz co bym Ci w twarz powiedizal a co nie!? Jeszcze bys sie mocno zdziwil, bo narazie to tylko cwaniakujesz!...a narazie to Ty na twardziela sie robisz! Jak juz to ktos powiedizal, to jest pokojowe forum, nie podoba sie to nie zabieraj glosu jesli masz prowadzic ten temat w sposob agresywny!

Co do 10 stycznia, to wiesz, mi nawet mniej czasu wystarczylo, zeby docenic to co robi Gofi, ale widze ze przy Twoim IQ i Twojej sztuce dedukcji oraz rozumienia tekstu zycia Ci braknie czlowieku!! Zacznij zdrowy tryb zycia, malo nerwow, jak bierzesz jakies koksy to wyjeb je do kosza, zebys mogl dlugo zyc i zrozumiec to co Ci tu wszyscy staraja sie wytlumaczyc!
Forumowicz
 
Od: 10 sty 2006, 17:29
Posty: 608

Postprzez Winetou » 29 maja 2006, 14:22

K8 napisał(a):przed mówce


K8 napisał(a):odowiedziom


K8 napisał(a): towazyszyc

a ja proponuje przepuscic swoje wypowiedzi przez worda...

...i do tego dodam ze wszystkimi raczkami i nozkami jestem z Gofnetem, ktory ma ogromna wiedze, chcial pomoc, a dostal za to od Ciebie po glowie...
ZDOBYWCA STRON 6, 323, 626, 929 <faja>
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 wrz 2005, 18:06
Posty: 1741
Skąd: raz tu raz tam...
Auto: MX-3 KF, Honda CBR600F4i

Postprzez K8 » 29 maja 2006, 14:56

siwy_dymek Przepraszam szanownego Erudyte ... że poziom mojego itelektu nie sprostał jego oczewkiwaniom !
Winetou Przepraszam Panie profesoze miodek za popełnione przezemnie błedy nie wiem czy słyszałes o czymś takiem jak DYSORTOGRAFIA ...
"Co cie kufa nie zabije to cie wzmocni ?" Komputer stand alone XMS+ PRS8-DEV-KIT , Kontroler szerokopasmowych sond lambda WBC lambda + BOSCH LSU4, Monitor AFR ,WSKAŻNIK SMOKE EGT. MOTUL 300V POWER RACING 100% SYNTHESE DOUBLE ESTER BASED W 100%. HIGHPOWER N2O Greddy e-menager gtech SMT7 !!!! SWAP MOJEJ MADZI !!!!
Diagnostyka EOBD II, Modyfikacjia ECU, CHIP etc Profesjonalna zabudowa bagażnika pod car audio każdego auta . kontakt PW
Forumowicz
 
Od: 5 maja 2006, 22:15
Posty: 343
Skąd: Piotrków Trybunalski
Auto: MX-3 JMautotech V6

Postprzez jacobs » 29 maja 2006, 14:59

K8 napisał(a):DYSORTOGRAFIA ...

a masz zaświadczenie?? Trzeba pracować nad sobą. Myśle, że nie jest wielkim problemem przepuszczenie tekstu przez Worda, a napewno milej sie czyta.
If you’re in control, you’re not going fast enough.
Forumowicz
 
Od: 20 lis 2005, 13:31
Posty: 3108 (6/27)
Skąd: WWA

Postprzez K8 » 29 maja 2006, 15:13

jacobs242 Mam zaświadczenie !!
"Co cie kufa nie zabije to cie wzmocni ?" Komputer stand alone XMS+ PRS8-DEV-KIT , Kontroler szerokopasmowych sond lambda WBC lambda + BOSCH LSU4, Monitor AFR ,WSKAŻNIK SMOKE EGT. MOTUL 300V POWER RACING 100% SYNTHESE DOUBLE ESTER BASED W 100%. HIGHPOWER N2O Greddy e-menager gtech SMT7 !!!! SWAP MOJEJ MADZI !!!!
Diagnostyka EOBD II, Modyfikacjia ECU, CHIP etc Profesjonalna zabudowa bagażnika pod car audio każdego auta . kontakt PW
Forumowicz
 
Od: 5 maja 2006, 22:15
Posty: 343
Skąd: Piotrków Trybunalski
Auto: MX-3 JMautotech V6

Postprzez siwy_dymek » 29 maja 2006, 15:17

K8 uwierz mi, ja wobec Ciebie nie mam oczekiwan, nawet najmniejszych!! Poprostu zarowno mi, jak i wielu innym forumowiczom nie spodobalo sie to w jaki sposob potraktowales GofNet'a, ton Twojej wypowiedzi i to ze nie czytasz uwaznie! GofNet wszystko napisal, wszyscy zatrybili cza-cze, a Ty cos... :|
Forumowicz
 
Od: 10 sty 2006, 17:29
Posty: 608

Postprzez K8 » 29 maja 2006, 15:29

siwy_dymek Dobra macie racjie Zachowałem sie nie ferr wobec "GofNet-a" i wszytkich was .. Jakas wewnetrzna frustracjia ktora wemni tkwi ... nie wiem jakim ciortem była przeniesiona na forum co miejsca miec nie powinno ... Za co Przepraszam ale prosze tez o choć odrobine zrozumienia ...
"Co cie kufa nie zabije to cie wzmocni ?" Komputer stand alone XMS+ PRS8-DEV-KIT , Kontroler szerokopasmowych sond lambda WBC lambda + BOSCH LSU4, Monitor AFR ,WSKAŻNIK SMOKE EGT. MOTUL 300V POWER RACING 100% SYNTHESE DOUBLE ESTER BASED W 100%. HIGHPOWER N2O Greddy e-menager gtech SMT7 !!!! SWAP MOJEJ MADZI !!!!
Diagnostyka EOBD II, Modyfikacjia ECU, CHIP etc Profesjonalna zabudowa bagażnika pod car audio każdego auta . kontakt PW
Forumowicz
 
Od: 5 maja 2006, 22:15
Posty: 343
Skąd: Piotrków Trybunalski
Auto: MX-3 JMautotech V6

Postprzez siwy_dymek » 29 maja 2006, 15:33

K8 napisał(a):Dobra macie racjie Zachowałem sie nie ferr wobec "GofNet-a" i wszytkich was .. Jakas wewnetrzna frustracjia ktora wemni tkwi ... nie wiem jakim ciortem była przeniesiona na forum co miejsca miec nie powinno ... Za co Przepraszam ale prosze tez o choć odrobine zrozumienia ...


no i to mi sie juz podoba! <spoko> A jesli chodzi o frustracje, to sam zobaczysz, ze jesli zaczniesz juz tego swapa i o ile zaczniesz, to dopiero zobaczysz co to frustracja!! <diabełek>
Forumowicz
 
Od: 10 sty 2006, 17:29
Posty: 608

Postprzez K8 » 29 maja 2006, 15:35

siwy_dymek dzieki za Podniesienie na duchu :D:D Zaczne a Uparty jestem oj bardzo bardzo wiec albo SWAP albo ja :) Jeszcze raz sory
Ostatnio edytowano 29 maja 2006, 16:17 przez K8, łącznie edytowano 1 raz
"Co cie kufa nie zabije to cie wzmocni ?" Komputer stand alone XMS+ PRS8-DEV-KIT , Kontroler szerokopasmowych sond lambda WBC lambda + BOSCH LSU4, Monitor AFR ,WSKAŻNIK SMOKE EGT. MOTUL 300V POWER RACING 100% SYNTHESE DOUBLE ESTER BASED W 100%. HIGHPOWER N2O Greddy e-menager gtech SMT7 !!!! SWAP MOJEJ MADZI !!!!
Diagnostyka EOBD II, Modyfikacjia ECU, CHIP etc Profesjonalna zabudowa bagażnika pod car audio każdego auta . kontakt PW
Forumowicz
 
Od: 5 maja 2006, 22:15
Posty: 343
Skąd: Piotrków Trybunalski
Auto: MX-3 JMautotech V6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323